Icaros - en to nl_NL translation catalogue (166 entries)

[ctx: #VideoTracks]
en: Video tracks
nl_NL: Videosporen

[ctx: #AudioTracks]
en: Audio tracks
nl_NL: Audiosporen

[ctx: #SubtitleTracks]
en: Subtitle tracks
nl_NL: Ondertitelingsporen

[ctx: #ContentCompression]
en: Content compression
nl_NL: Inhoudscompressie

[ctx: #ContainsChapters]
en: Contains chapters
nl_NL: Bevat hoofdstukken

[ctx: #BitDepth]
en: Bit depth
nl_NL: Bitdiepte

[ctx: #SubtitleGroup]
en: Subtitles
nl_NL: Ondertiteling

[ctx: tglProperty]
en: PROPERTIES
nl_NL: EIGENSCHAPPEN

[ctx: tglTools]
en: TOOLS
nl_NL: HULPMIDDELEN

[ctx: tglAbout]
en: ABOUT
nl_NL: OVER

[ctx: tglUiSettings]
en: ui settings
nl_NL: ui instellingen

[ctx: stActivated]
en: ACTIVATED
nl_NL: GEACTIVEERD

[ctx: stDeactivated]
en: DEACTIVATED
nl_NL: GEDEACTIVEERD

[ctx: stDisabled]
en: DISABLED
nl_NL: UITGESCHAKELD

[ctx: stStatic]
en: ENABLED (STATIC)
nl_NL: INGESCHAKELD
    (STATISCH)

[ctx: stDynamic]
en: ENABLED (DYNAMIC)
nl_NL: INGESCHAKELD
    (DYNAMISCH)

[ctx: stNotInstalled]
en: NOT INSTALLED
nl_NL: NIET GEÏNSTALLEERD

[ctx: stIndexing]
en: INDEXING...
nl_NL: INDEXEREN...

[ctx: cptFiletypes]
en: THUMBNAIL FILETYPES
nl_NL: THUMBNAIL BESTAND TYPES

[ctx: cptSettings]
en: SETTINGS
nl_NL: INSTELLIGNEN

[ctx: lblOffset]
en: Thumbnail Offset
nl_NL: Thumbnail compensatie

[ctx: lblPrefTime]
en: Prefer Timestamp
nl_NL: Tijdstempel Voorkeur

[ctx: cbxBlkDtct]
en: Enable black/white frame detection
nl_NL: Zwart/wit frame detectie inschakelen

[ctx: lblThreshold]
en: Threshold
nl_NL: Drempel

[ctx: cbxShowOverlay]
en: Display icon overlays on thumbnails
nl_NL: Geef icoon overlay op thumbnail weer

[ctx: cbxShowVidAdorn]
en: Display movie reel on video thumbnails
nl_NL: Geef filmrol op video thumbnail weer

[ctx: cbxCoverArt]
en: Use embedded Cover Art for thumbnails
nl_NL: Gebruik ingesloten omslagdesign weer voor thumbnails

[ctx: cbxLandscape]
en: Prefer Landscape Covers
nl_NL: Geef voorkeur aan panorama omslag

[ctx: tipAddTypes]
en: Add New Thumbnail Filetypes
nl_NL: Voeg Nieuwe Thumbnail Bestandstypes Toe

[ctx: tipBlkDtct]
en: With this option enabled, Icaros will perform a quick and simple
    scan of the grabbed frame. If the frame is either too dark or too
    light, Icaros will skip forward and try to find a better suited frame.
nl_NL: Als deze optie is ingeschakeld, zal Icaros snel en eenvoudig scan uitvoeren
    van het gepakte frame. Als het frame te donker of te licht is
    zal Icaros naar voren springen en proberen een beter geschikt frame te vinden.

[ctx: tipCoverLand]
en: Some MKV files contain multiple covers. With such files
    Icaros will default to using the first normal/vertical cover.
    This option will make Icaros prioritize landscape/horizontal
    covers instead.
nl_NL: Sommige MKV-bestanden bevatten meerdere covers. Met dergelijke bestanden
    zal Icaros standaard de eerste normake/verticale omslag gebruiken.
    Met deze optie wordt prioriteit gegeven aan landschap/horizontaal
    covers in plaats daarvan.

[ctx: dlgPrstChng]
en: The current list contains filetypes that are not included in the selected preset.
    
    Do you wish to include these filetypes in the list?
nl_NL: De huidige lijst bevat bestandstypen die niet zijn opgenomen in de geselecteerde preset.
    
    Wilt u deze bestandstypen in de lijst opnemen?

[ctx: dlgThmbCheck]
en: The following filetypes did not pass the thumbnail check:
    
    {0}
    
    Do you still wish to add them?
nl_NL: De volgende bestandstypes hebben de thumbnail controle niet doorstaan:
    
    {0}
    
    Wil je ze nog steeds toevoegen?

[ctx: ntfNewFiles]
en: {0} new filetype(s) added ({1})
nl_NL: {0} nieuwe bestandstype(s) toegevoegd ({1})

[ctx: ntfRefresh]
en: Refreshed thumbnails of {0} file(s)
nl_NL: Thumbnails van {0} bestand(en) ververst

[ctx: txtThumbUpdater]
en: Drag and drop one or more files and/or folders to this page to refresh their thumbnails/icons
nl_NL: Versleep een of meer bestanden en/of mappen naar deze pagina om hun thumbnails /pictogrammen te vernieuwen

[ctx: prstDefault]
en: DEFAULT
nl_NL: STANDAARD

[ctx: prstCommon]
en: COMMON
nl_NL: ALGEMEEN

[ctx: prstVidOnly]
en: VIDEO ONLY
nl_NL: ALLEEN VIDEO

[ctx: prstAudOnly]
en: AUDIO ONLY
nl_NL: ALLEEN AUDIO

[ctx: prstMostKnown]
en: MOST KNOWN
nl_NL: MEEST BEKEND

[ctx: prstCustom]
en: CUSTOM
nl_NL: AANGEPAST

[ctx: txtPropInfo]
en: With  PROPERTIES  activated, Icaros will allow you to view information such as length, width, height, artist etc. in Explorer, for any of the checked filetypes below
nl_NL: Met  EIGENSCHAPPEN  geactiveerd, zal Icaros u toestaan om informatie zoals lengte, breedte, hoogte, artiest enz. In Explorer te bekijken, voor elk van de geselecteerde bestandsformaten hieronder

[ctx: btnSelectAll]
en: Select All
nl_NL: Selecteer Alles

[ctx: btnDeselectAll]
en: Deselect All
nl_NL: Deselecteer Alles

[ctx: tglIndexer]
en: SETTINGS
nl_NL: INSTELLINGEN

[ctx: tglIndexLocs]
en: LOCATIONS
nl_NL: LOCATIES

[ctx: lblCacheLocation]
en: Cache Location
nl_NL: Cache Locatie

[ctx: lblDriveRoot]
en: Free Space on [{0}] Drive:
nl_NL: Vrij ruimte op de [{0}] Schijf:

[ctx: lblMinFreeSpace]
en: Min Free Space
nl_NL: Min Vrije Ruimte

[ctx: lblMaxCacheSize]
en: Max Cache Size
nl_NL: Max Cache Grootte

[ctx: tipMaxCache]
en: Sets the max size limit of the Icaros Cache.
    If 0 is set, the cache size is unlimited.
nl_NL: Stelt de Maximale grootte van de Icaros Cache in.
    Als 0 is ingesteld, is de cachegrootte onbeperkt.

[ctx: lblExclTypes]
en: Excluded Filetypes
nl_NL: Uitgesloten Bestand types

[ctx: tipUsedCache]
en: {0:0.00}% of the available cache space is currently used
nl_NL: {0: 0,00}% van de beschikbare cacheruimte wordt momenteel gebruikt

[ctx: tipCacheSize]
en: Icaros Cache Size
nl_NL: Icaros Cachegrootte

[ctx: lblCacheTut1]
en: With the Icaros Cache ENABLED, Icaros will keep a local record of all thumbnails in an internal cache.
    This allows Icaros to regenerate any cached thumbnail almost instantly in case Windows Explorer loses them.
nl_NL: Met de Icaros Cache INGESCHAKELD houdt Icaros een lokaal register bij van alle thumbnails in een interne cache.
    Hierdoor kan Icaros thumbnails in de cache bijna onmiddellijk regenereren in het geval Windows Explorer ze verliest.

[ctx: lblCacheTut2]
en: 
    By adding folders to the LOCATIONS page, and clicking the Build button below, it is possible to fill the cache
    directly from within IcarosConfig.
nl_NL: 
    Door mappen aan de LOCATIES-pagina toe te voegen en op de knop Build hieronder te klikken, kunt u de cache vullen
    rechtstreeks vanuit IcarosConfig.

[ctx: lblCacheSt1]
en: STATIC
nl_NL: STATISCH

[ctx: lblCacheSt2]
en: DYNAMIC
nl_NL: DYNAMISCH

[ctx: lblCacheStInfo1]
en: allows Icaros to retrieve cached thumbnails, but only IcarosConfig can modify the cache.
nl_NL: laat Icaros toe om thumbnails in de cache op te halen, maar alleen IcarosConfig kan de cache wijzigen.

[ctx: lblCacheStInfo2]
en: allows Icaros to retrieve cached thumbnails, as well as dynamically add any new thumbnails to the cache.
nl_NL: stelt Icaros in staat thumbnails  in de cache op te halen en voegt dynamisch nieuwe thumbnails toe aan de cache.

[ctx: lblProgress]
en: Progress:
nl_NL: Vooruitgang:

[ctx: lblCompleted]
en: Completed:
nl_NL: Klaar:

[ctx: lblFailed]
en: Failed:
nl_NL: Gefaald:

[ctx: btnFailed]
en: View
nl_NL: Bekijken

[ctx: btnBuild]
en: Build Cache
nl_NL: Cache Aanleggen

[ctx: btnRebuild]
en: Rebuild Cache
nl_NL: Herbouw Cache

[ctx: btnCancel]
en: Cancel
nl_NL: Annuleren

[ctx: btnClearCache]
en: Clear Cache
nl_NL: Cache Vrijmaken

[ctx: lblSetLocInfo]
en: At least one location must be added to use the indexer
nl_NL: Er moet ten minste één locatie worden toegevoegd om de indexeerfunctie te gebruiken

[ctx: dlgClrIcCache]
en: You are about to delete the Icaros Cache.
    Do you still wish to proceed?
nl_NL: U staat op het punt de Icaros Cache te verwijderen.
    Wil je nog steeds doorgaan?

[ctx: dlgCacheLoc]
en: Select a thumbnail cache location
nl_NL: Selecteer een thumbnail cache locatie

[ctx: dlgcptFailed]
en: FAILED FILES
nl_NL: MISLUKTE BESTANDEN

[ctx: tipOpenDirSelect]
en: Open folder and select file
nl_NL: Map openen en bestand selecteren

[ctx: btnSaveList]
en: Save List
nl_NL: Lijst Opslaan

[ctx: stsIdxerInit]
en: Indexer Initialized
nl_NL: Indexer Geïnitialiseerd

[ctx: stsCollect]
en: Preparing files for processing...
nl_NL: Bestanden voorbereiden voor verwerking...

[ctx: stsIdxFiles]
en: Indexing files...
nl_NL: Bestanden indexeren...

[ctx: stsIdxFolders]
en: Indexing folders...
nl_NL: Mappen indexeren...

[ctx: stsIdxSuccess]
en: Indexing Completed Successfully
nl_NL: Indexering Voltooid Met Succes

[ctx: stsIdxFailed]
en: Indexing Failed
nl_NL: Indexering Mislukt

[ctx: stsIdxCancel]
en: Indexing was cancelled
nl_NL: Indexering is geannuleerd

[ctx: stsIdxComplete]
en: Indexing Completed
nl_NL: Indexering Voltooid

[ctx: stsEHash]
en: Failed to calculate proper file hash
nl_NL: Kon de juiste hash van bestanden niet berekenen

[ctx: stsEThread]
en: Failed to initialize thread
nl_NL: Het initialiseren van de thread is mislukt

[ctx: stsECacheInit]
en: Failed to initialize Icaros Cache
nl_NL: Kan Icaros Cache niet initialiseren

[ctx: stsEServerInit]
en: Failed to initialize Icaros Thumbnail Provider
nl_NL: Initialiseren van Icaros Thumbnail Provider mislukt

[ctx: stsECacheLimit]
en: Maximum cache size reached
nl_NL: Maximale cachegrootte bereikt

[ctx: stsESpaceLimit]
en: Minimum space limit reached
nl_NL: Minimale ruimtelimiet bereikt

[ctx: stsEDBAccess]
en: Failed to access the database
nl_NL: Toegang tot de database is niet gelukt

[ctx: stsEIDXAccess]
en: Failed to access the index
nl_NL: Toegang tot de index gefaald

[ctx: stsERegAccess]
en: Failed to access the registry
nl_NL: Toegang tot her register gefaald

[ctx: stsECleanUp]
en: Clean up was incomplete
nl_NL: Opruimen was onvolledig

[ctx: stsEUnknown]
en: Undetermined result
nl_NL: Onbepaald resultaat

[ctx: btnAdd]
en: Add
nl_NL: Toevoegen

[ctx: btnRemove]
en: Remove
nl_NL: Verwijderen

[ctx: btnClear]
en: Clear
nl_NL: Vrijmaken

[ctx: hdrLocation]
en: Included Locations
nl_NL: Opgenomen Locaties

[ctx: hdrViewSize]
en: View Size
nl_NL: Grootte Bekijken

[ctx: hdrRecursive]
en: Recursive
nl_NL: Recursief

[ctx: hdrExcluded]
en: Excluded Locations
nl_NL: Uitgesloten Locaties

[ctx: enuSmall]
en: Small
nl_NL: Klein

[ctx: enuMedium]
en: Large
nl_NL: Groot

[ctx: enuXL]
en: Win 8 Icons
nl_NL: Win 8 Iconen

[ctx: enuXXL]
en: Win 10 Icons
nl_NL: Win 10 Iconen

[ctx: dlgAddDir]
en: Please select the directory, you wish to add to the list
nl_NL: Selecteer alstublieft de map die u aan de lijst wilt toevoegen

[ctx: dlgDirAccessErr]
en: The selected folder does not have the proper Read/Write permissions to use as Cache Location.
    Will you allow Icaros to add the necessary user permissions to this folder?
nl_NL: De geselecteerde map heeft niet de juiste lees- en schrijfmachtigingen om te gebruiken als cachelocatie.
    Staat u Icaros toe om de benodigde gebruikersrechten aan deze map toe te voegen?

[ctx: dlgMoveCache]
en: You are about to change the Cache Location. Would you like to move the existing cache to new the location?
nl_NL: U staat op het punt de cachelocatie te wijzigen. Wilt u de bestaande cache verplaatsen naar een nieuwe locatie?

[ctx: lblWinCacheSize]
en: Cache Size:  {0} MB
nl_NL: Cachegrootte:  {0} MB

[ctx: btnWinCacheClear]
en: Clear
nl_NL: Vrijmaken

[ctx: tipOpenCacheLoc]
en: Open Windows thumbnail cache directory
nl_NL: Open de map met Windows thumbnailcache

[ctx: btnExpRefresh]
en: Refresh
nl_NL: Verversen

[ctx: btnExpRestart]
en: Restart
nl_NL: Herstarten

[ctx: cptResetTypes]
en: RESET NATIVE FILETYPES
nl_NL: RESET NATIVE BESTANDSTYPES

[ctx: btnResetThumb]
en: Reset Thumbnail Filetypes
nl_NL: Reset Thumbnail Bestand types

[ctx: btnResetProps]
en: Reset Property Filetypes
nl_NL: Reset Eigenschappen Bestand types

[ctx: txtResetLimits]
en: The native filetypes can only be reset while Icaros thumbnailing
    and/or properties are not activated
nl_NL: De oorspronkelijke bestandstypen kunnen alleen worden gereset als Icaros thumbnails worden gebruikt
    en/of eigenschappen zijn niet geactiveerd

[ctx: dlgClrCacheErr]
en: The Thumbnail Cache is currently in use.
     Wait a moment, then try again.
nl_NL: De Thumbnail Cache is momenteel in gebruik.
      Wacht even en probeer het opnieuw.

[ctx: dlgcptExpRestrt]
en: Restart Explorer
nl_NL: Explorer Herstarten

[ctx: dlgExpRestrt]
en: Warning!
    Restarting Explorer may interrupt file copy/move operations,
    and may cause certain processes to halt.
    
    Do you wish to continue?
nl_NL: Waarschuwing!
    Het herstarten van Explorer kan het kopiëren/verplaatsen van bestanden onderbreken,
    en kan ervoor zorgen dat bepaalde processen stoppen.
    
    Wil je doorgaan?

[ctx: dlgRstThumb]
en: Are you sure, you want to reset all native filetypes back to their default thumbnail providers?
nl_NL: Weet u zeker dat u alle native bestandstypen opnieuw wilt instellen op hun standaard thumbnailproviders?

[ctx: dlgRstProps]
en: Are you sure, you want to reset all native filetypes back to their default property handlers and property lists?
nl_NL: Weet u zeker dat u alle oorspronkelijke bestandstypen opnieuw wilt instellen op hun standaard eigenschappenhandlers en eigenschappenlijsten?

[ctx: dlgRstSuccess]
en: All native filetypes was reset successfully!
nl_NL: Alle native bestandstypen zijn succesvol gereset!

[ctx: lnkSupport]
en: Follow Beta development of Icaros or get support
nl_NL: Volg de Beta-ontwikkeling van Icaros of krijg ondersteuning

[ctx: lblSpcTks]
en: SPECIAL THANKS TO
nl_NL: SPECIALE DANK AAN

[ctx: lblLocalize]
en: LOCALIZATION
nl_NL: LOCALISATIE

[ctx: cbxPropLocal]
en: Enable Property Localization
nl_NL: Schakel Localisatie Van Eigenschappen In

[ctx: lblTheming]
en: THEME OPTIONS
nl_NL: THEMA INSTELLINGEN

[ctx: lblChromeClr]
en: CHROME COLOR
nl_NL: CHROOMKLEUR

[ctx: enuMonoColor]
en: Mono Color
nl_NL: Mono Kleur

[ctx: enuColorPerPage]
en: Color Per Page
nl_NL: Kleur Per Pagina

[ctx: cbxRemWinSize]
en: Remember Window Size
nl_NL: Onthoud Venstergrootte

[ctx: cbxRemWinPos]
en: Remember Window Position
nl_NL: Onthoud Vensterpositie

[ctx: cbxAnimation]
en: Disable Page Animations
nl_NL: Schakel Pagina Animaties Uit

[ctx: lblGlassOpacity]
en: Glass Overlay Opacity
nl_NL: Glas Overlay Doorzichtigheid

[ctx: lblGlassDark]
en: Dark
nl_NL: Donker

[ctx: lblGlassLight]
en: Light
nl_NL: Licht

[ctx: tipModSettings]
en: To Export/Import/Reset the Icaros settings, thumbnailing
    and properties must be deactivated
nl_NL: Om de Icaro -instellingen te exporteren/importeren/resetten, thumbnails
    en eigenschappen moeten worden gedeactiveerd

[ctx: optExport]
en: Export Settings
nl_NL: Exporteer instellingen

[ctx: optImport]
en: Import Settings
nl_NL: Importeer Instellingen

[ctx: optReset]
en: Reset All Settings
nl_NL: Reset Alle Instellingen

[ctx: dlgExportLoc]
en: Please chose where you wish to export the Icaros settings
nl_NL: Kies waar u de Icarus instellingen wilt exporteren

[ctx: dlgImportWrn]
en: This will overwrite ALL your existing settings.
    
    Do you still wish to continue?
nl_NL: Dit overschrijft AL uw bestaande instellingen.
    
    Wilt u toch doorgaan?

[ctx: dlgResetAll]
en: This will reset ALL your existing settings.
    
    Do you still wish to continue?
nl_NL: Hiermee worden AL uw bestaande instellingen gereset.
    
    Wil je nog steeds doorgaan?

[ctx: cptResetWrn]
en: Settings Reset Confirmation
nl_NL: Instellingen Reset Bevestiging

[ctx: tipWow64On]
en: Icaros is enabled for 32-bit file dialogs
nl_NL: Icaros is ingeschakeld voor 32-bits bestandsdialogen

[ctx: tipWow64Off]
en: Icaros is disabled for 32-bit file dialogs
nl_NL: Icaros is uitgeschakeld voor 32-bits bestandsdialogen

[ctx: tipBrowse]
en: Browse to location
nl_NL: Navigeer naar locatie

[ctx: cptDonate]
en: Donate
nl_NL: Schenken

[ctx: lblDonateTxt]
en: If you like Icaros please consider making a donation to keep up the development of Icaros
nl_NL: Als je Icaros leuk vindt, overweeg dan om een donatie te doen om de ontwikkeling van Icaros te ondersteunen

[ctx: lblDonateTxt2]
en: Donations received so far in {0}
nl_NL: Tot nu toe ontvangen donaties in {0}

[ctx: lblFlattrTxt]
en: Become a microdonator to continuously support the development of Icaros
nl_NL: Word een micro-donateur om de ontwikkeling van Icaros continu te ondersteunen

[ctx: lblCreatedBy]
en: Created and developed by
nl_NL: Ontworpen en ontwikkeld door

[ctx: tipMail]
en: Send a mail to the developer of Icaros
nl_NL: Stuur een e-mail naar de Icaros ontwikkelaars

[ctx: tipTwitter]
en: Follow Icaros development on Twitter
nl_NL: Volg Icaros ontwikkeling op Twitter

[ctx: swtOn]
en: On
nl_NL: Aan

[ctx: swtOff]
en: Off
nl_NL: Uit

[ctx: btnDone]
en: Done
nl_NL: Klaar

[ctx: btnYes]
en: Yes
nl_NL: Ja

[ctx: btnNo]
en: No
nl_NL: Nee

[ctx: dlgcptConf]
en: Confirmation
nl_NL: Bevestiging

[ctx: btnRstColor]
en: Reset Color
nl_NL: Kleur Resetten

[ctx: btnMin]
en: Minimize
nl_NL: Minimaliseren

[ctx: btnMax]
en: Maximize
nl_NL: Maximaliseren

[ctx: btnResDown]
en: Restore Down
nl_NL: Herstellen

[ctx: btnClose]
en: Close
nl_NL: Sluiten
