ReNamer - en to nl_BE translation catalogue (876 entries)

en: Save current preset?
nl_BE: Huidige instelling opslaan?

en: Would you like to purchase a "Pro" version to remove this limit?
nl_BE: Wil je een "Pro" versie kopen om deze beperking te verwijderen?

en: Would you like to purchase a "Pro" version to unlock this feature?
nl_BE: Wil je een "Pro" versie kopen om deze functie te ontgrendelen?

en: Are you sure you want to unregister the product?
    
    This will remove your license and deactivate the "Pro" version.
nl_BE: Bent u zeker dat u de registratie van dit product wilt annuleren?
    
    Dit zal uw registratie verwijderen en de "Pro" versie deactiveren.

en: This feature is not available in this version.
nl_BE: Deze functie is niet beschikbaar in deze versie.

[ctx: mainform.s_free_license_note]
en: This application can be used and distributed ONLY for non-commercial purposes and with appropriate attributions.
nl_BE: Dit programma kan ALLEEN gebruikt en verdeeld worden voor niet-commerciële doeleinden en met gepaste attributies.

en: This version is limited to a maximum of %s presets.
nl_BE: Deze versie is beperkt tot een maximum van %s presets.

en: This version is limited to a maximum of %s rules.
nl_BE: Deze versie is beperkt tot een maximum van %s regels.

en: (non-commercial use only)
nl_BE: (enkel niet-commercieel gebruik)

en: For more information please read full license code
nl_BE: Voor meer informatie lees aub de volledige licentie

en: This version does not support presets directory structure.
nl_BE: Deze versie ondersteund geen voorinstellingen map-structuur.

en: Active filter settings
nl_BE: Actieve filterinstellingen

en: Loaded preset
nl_BE: Voorselectie geladen

en: Loaded preset (modified)
nl_BE: Voorselectie geladen (gewijzigd)

en: Created %d preset links.
nl_BE: %d preset links aangemaakt.

en: COPY
nl_BE: KOPIEER

en: Add your code here
nl_BE: Voeg hier je code toe

en: Hold %s when loading a script to insert it inline
nl_BE: Druk op %s tijdens het laden van een script om het inline in te voegen

en: Press %s for code completion
nl_BE: Druk %s voor code vervollediging

en: Any single character
nl_BE: Eender welk karakter

en: A set of 3 of any characters
nl_BE: Eender welke 3 karakters

en: One or more of any characters
nl_BE: Eén of meer gelijk welke karakters

en: One or more of any characters, grouped into subexpression
nl_BE: Eén of meer gelijk welke karakters, gegroepeerd in een onderexpressie

en: One or more of any characters, but fewer as possible
nl_BE: Eén of meer gelijk welke karakters maar zo weinig mogelijk

en: A set of 2 to 4 of any characters
nl_BE: Een set van 2 tot 4 gelijk welke karakters

en: A set of 3 or more of any characters
nl_BE: Een set van 3 of meer gelijk welke karakters

en: Zero or more of any characters
nl_BE: 0 of meer van gelijk welke karakters

en: Any single character from the list (e.g. "a" or "b" or "c")
nl_BE: Gelijk welk karakter van de lijst (bv. "a" of "b" of "c")

en: Any one occurrence of the alternatives (e.g. "aa" or "bb" or "cc")
nl_BE: Gelijk welk voorkomen van de alternatieven (bv."aa" of "bb" of "cc")

en: Any single character from the range (e.g. "a" to "z")
nl_BE: Gelijk welk karakter van het bereik (bv. "a" to "z")

en: End of the input text
nl_BE: Einde van de invoer tekst

en: Use an escape character to match an actual backslash "\"
nl_BE: Gebruik een escape karakter om een backslash voor te stellen "\"

en: Any single character except the ones from the list
nl_BE: Gelijk welk karakter behalve die van de lijst

en: Any single space character (space, tab, new line)
nl_BE: Gelijk welk spatie karakter (spatie, tab, nieuwe regel)

en: Start of the input text
nl_BE: Begin van de invoer tekst

en: Word boundary
nl_BE: Woord

en: Any single alphanumeric character (including an underscore)
nl_BE: Gelijk welk alfanumeriek karakter (inbegrepen een onderliggende streep)

en: Failed to apply system settings.
nl_BE: Kon de systeeminstellingen niet toepassen.

en: (Try to start the program as administrator to apply these settings)
nl_BE: (Probeer het programma als administrator te starten om deze instellingen toe te passen)

en: Real-time update of the preview can be dangerous and its use is not recommended!
    
    It will cause graphical updates to the GUI during preview for every processed file but will also respond to any user activity such as mouse clicks and keyboard button presses. Beware, any accidental actions generated during a preview as a result of user activity within the application will interfere with the preview process and can cause unpredictable behavior.
nl_BE: Het in real-time updaten van het voorbeeld kan gevaarlijk zijn en is niet aangeraden!
    
    Het stuurt een update naar het scherm na elk verwerkt bestand maar zal ook reageren op elke gebruiker activiteit zoals muisklikken en toetsenbordaanslagen. Opgelet, elke toevallige actie tijdens het voorbeeld ten gevolge van gebruikersactiviteit in het programma zal het voorbeeldproces beïnvloeden en kan onvoorspelbaar gedrag veroorzaken.

[ctx: tform_about.caption]
en: About
nl_BE: Over

en: Author:
nl_BE: Auteur:

en: Date:
nl_BE: Datum:

en: Email:
nl_BE: E-mail:

en: Version:
nl_BE: Versie:

en: Website:
nl_BE: Webstek:

[ctx: tform_addpaths.bitbtn_add.caption]
en: Add
nl_BE: Toevoegen

[ctx: tform_addpaths.bitbtn_cancel.caption]
en: Cancel
nl_BE: Annuleren

[ctx: tform_addpaths.caption]
en: Add Paths
nl_BE: Paden toevoegen

[ctx: tform_addpaths.checkbox_workingdir.caption]
en: Working directory:
nl_BE: Werkdirectory:

en: Enter file paths:
nl_BE: Bestandspaden invoeren:

[ctx: TFORM_ADDRULE.BITBTN_ADD.CAPTION]
en: Add Rule
nl_BE: Regel toevoegen

[ctx: tform_addrule.bitbtn_close.caption]
en: Close
nl_BE: Sluiten

[ctx: TFORM_ADDRULE.CAPTION]
en: Add Rule
nl_BE: Regel toevoegen

en: Configuration:
nl_BE: Configuratie:

en: Description
nl_BE: Beschrijving

en: Apply Rules
nl_BE: Pas regels toe

[ctx: tform_analyze.caption]
en: Analyze
nl_BE: Analyzeren

en: Apply rules for each line
nl_BE: Pas regels toe voor elke lijn

en: Automatically apply rules
nl_BE: Pas regels automatisch toe

en: Line wrap
nl_BE: Volgende lijn

en: Enter text that you wish to analyze:
nl_BE: Voer tekst in die je wil analyseren:

en: Text after applying rules:
nl_BE: Tekst na toepassen regels:

[ctx: TFORM_BROWSE.BITBTN_CANCEL.CAPTION]
en: Close
nl_BE: Sluiten

[ctx: tform_browse.bitbtn_ok.caption]
en: Add Folders
nl_BE: Mappen toevoegen

en: Browse
nl_BE: Bladeren

en: Show hidden folders
nl_BE: Toon verborgen folders

en: Show system folders
nl_BE: Toon systeem folders

en: Select folders that you want to add:
nl_BE: Kies mappen die je wil toevoegen:

en: Collapse All
nl_BE: Vouw alles dicht

en: Explore selected folder
nl_BE: Verken geselecteerde map

[ctx: TFORM_BROWSE.MENUITEM_GOTOFOLDER.CAPTION]
en: Go To Folder
nl_BE: Ga naar map

en: Refresh Tree
nl_BE: Vernieuw boom

[ctx: tform_browse.sb_gotofolder.caption]
en: Go To
nl_BE: Ga naar

[ctx: tform_browse.speedbutton_filtersettings.caption]
en: Filter Settings
nl_BE: Filter instellingen

[ctx: tform_filtersettings.bitbtn_cancel.caption]
en: Cancel
nl_BE: Annuleren

[ctx: tform_filtersettings.bitbtn_save.caption]
en: Save
nl_BE: Opslaan

[ctx: TFORM_FILTERSETTINGS.CAPTION]
en: Filter Settings
nl_BE: Filter instellingen

en: Apply only to the file name, instead of full path.
nl_BE: Enkel toepassen op bestandsnaam ipv op pad.

en: Add files within folders
nl_BE: Voeg bestanden in mappen toe

en: Add folders as files
nl_BE: Voeg mappen toe als bestanden

en: Include hidden items
nl_BE: Inclusief verborgen items

en: Include subfolders
nl_BE: Inclusief submappen

en: Include system items
nl_BE: Inclusief systeem items

[ctx: TFORM_FILTERSETTINGS.CHECKBOX_SAVEASDEFAULT.CAPTION]
en: Save as default for future sessions
nl_BE: Opslaan als standaard voor volgende sessies

en: Skip root folders when added as files
nl_BE: Sla root over indien toegevoegd als map

en: Default behavior for adding folders:
nl_BE: Standaard gedrag voor toevoegen mappen:

en: Masks:
nl_BE: Maskers:

en: Exclude:
nl_BE: Behalve:

en: Include:
nl_BE: Inbegrepen:

[ctx: TFORM_FILTERSETTINGS.LABEL_MASKSNOTE.CAPTION]
en: Note: separate multiple masks with ";" (semicolons).
nl_BE: Nota: scheidt meerdere maskers met ";" (puntkomma's).

[ctx: TFORM_FOLDERWARNING.BB_CANCEL.CAPTION]
en: Cancel
nl_BE: Annuleren

en: Continue
nl_BE: Verder gaan

en: Warning: Renaming Folders
nl_BE: Opgelet: Hernoemen mappen

en: Never show this warning
nl_BE: Waarschuwing nooit tonen

en: Renaming a folder also affects all of its content. A problem can occur if you try to rename folders and their content in a single run. Items in the renaming list are processed from top to bottom. The order of items in this case is extremely important for successful renaming.
nl_BE: Een map hernoemen beïnvloedt ook al zijn inhoud. Een probleem kan opduiken als je mappen en hun inhoud in één keer wil hernoemen. Items in de hernoemlijst worden verwerkt van boven naar beneden. De volgorde van de items is in dit geval uiterst belangrijk voor een succesvol hernoemen.

en: Parent folders must always appear below their contained items. This can be easily achieved by sorting items in descending order by the Folder or Path column.
nl_BE: Ouder mappen moeten altijd onder hun inhoud komen. Dit kan gemakkelijk door items in aflopende volgorde te sorteren in de Map of Pad kolom.

[ctx: TFORM_MAIN.ACTION_ABOUT.CAPTION]
en: About
nl_BE: Over

en: Add Files
nl_BE: Bestanden toevoegen

[ctx: TFORM_MAIN.ACTION_ADDFOLDERS.CAPTION]
en: Add Folders
nl_BE: Mappen toevoegen

[ctx: tform_main.action_addpaths.caption]
en: Add Paths
nl_BE: Paden toevoegen

en: Analyze sample text
nl_BE: Voorbeeld tekst analyseren

en: Apply rules to the clipboard
nl_BE: Regels toepassen op het plakbord

en: Autosize columns
nl_BE: Automatische breedte voor kolommen

en: Count marked and selected files
nl_BE: Tel gemerkte en geselecteerde bestanden

en: Export as batch renaming file (full paths)
nl_BE: Exporteer als batch hernoem bestand (volledige paden)

en: Export as batch renaming file (only names)
nl_BE: Exporteer als batch hernoem bestand (enkel namen)

en: Export file paths and new names
nl_BE: Exporteer bestandspaden en nieuwe namen

en: Export file paths and undo paths
nl_BE: Exporteer bestandspaden en maak paden ongedaan

en: Export new names to clipboard
nl_BE: Exporteer nieuwe namen naar plakbord

en: Export paths to clipboard
nl_BE: Exporteer paden naar plakbord

en: Fix conflicting new names
nl_BE: Regel conflicterende nieuwe namen

en: Import file paths and new names
nl_BE: Importeer bestandspaden en nieuwe namen

en: Import files from text-list or play-list
nl_BE: Importeer bestanden van tekstlijst of afspeellijst

en: Import new names from clipboard
nl_BE: Importeer nieuwe namen van plakbord

en: Manage...
nl_BE: Beheer...

en: New Instance
nl_BE: Nieuw geval

en: New Project
nl_BE: Nieuw project

en: Paste Files
nl_BE: Bestanden plakken

[ctx: TFORM_MAIN.ACTION_PRESETSAVE.CAPTION]
en: Save
nl_BE: Opslaan

en: Save As
nl_BE: Opslaan als

[ctx: TFORM_MAIN.ACTION_PREVIEW.CAPTION]
en: Preview
nl_BE: Voorbeeld

[ctx: tform_main.action_register.caption]
en: Register
nl_BE: Registreren

[ctx: TFORM_MAIN.ACTION_RENAME.CAPTION]
en: Rename
nl_BE: Hernoemen

en: All Settings
nl_BE: Alle instellingen

en: Sort by path for renaming folders
nl_BE: Sorteer volgens pad voor hernoemen mappen

en: Undo Renaming
nl_BE: Hernoemen ongedaan maken

en: Unregister
nl_BE: Deregistreren

en: Validate new names
nl_BE: Nieuwe namen valideren

en: #
nl_BE: Nr

en: Rule
nl_BE: Regel

en: Statement
nl_BE: Verklaring

[ctx: TFORM_MAIN.MENUITEM_ADDRULE.CAPTION]
en: Add Rule
nl_BE: Regel toevoegen

en: Add Rule (above)
nl_BE: Regel toevoegen (boven)

en: Add Rule (below)
nl_BE: Regel toevoegen (onder)

en: Analyze Name
nl_BE: Naam analyzeren

en: Clear All
nl_BE: Alle wissen

en: Clear Failed
nl_BE: Mislukte wissen

en: Clear
nl_BE: Wissen

en: Clear Invalid
nl_BE: Ongeldige wissen

en: Clear Marked
nl_BE: Gemarkeerde wissen

en: Clear Not Marked
nl_BE: Niet-gemarkeerde wissen

en: Clear Renamed
nl_BE: Hernoemde wissen

en: Clear Valid
nl_BE: Geldige wissen

en: Duplicate Rule
nl_BE: Regel dupliceren

en: Edit New Name
nl_BE: Nieuwe naam bewerken

[ctx: TFORM_MAIN.MENUITEM_EDITRULE.CAPTION]
en: Edit Rule
nl_BE: Regel bewerken

en: Exit
nl_BE: Afsluiten

en: File
nl_BE: Bestand

en: Invert Marking
nl_BE: Markering omkeren

en: Invert Selection
nl_BE: Selectie omkeren

[ctx: TFORM_MAIN.MENUITEM_MARK.CAPTION]
en: Mark
nl_BE: Markeren

[ctx: TFORM_MAIN.MENUITEM_MARKBYMASK.CAPTION]
en: Mark by Mask
nl_BE: Markeer volgens masker

[ctx: tform_main.menuitem_marking.caption]
en: Mark
nl_BE: Markeren

en: Mark Only Changed (Exc. Case)
nl_BE: Markeer enkel veranderde (excl case)

en: Mark Only Changed (Inc. Case)
nl_BE: Markeer enkel veranderde (incl case)

en: Mark Only Selected
nl_BE: Markeer enkel geselecteerde

[ctx: TFORM_MAIN.MENUITEM_MOVEDOWN.CAPTION]
en: Down
nl_BE: Naar beneden

[ctx: TFORM_MAIN.MENUITEM_MOVEUP.CAPTION]
en: Up
nl_BE: Naar boven

en: Move
nl_BE: Verplaatsen

[ctx: tform_main.menuitem_presets.caption]
en: Presets
nl_BE: Voorinstellingen

en: Remove All Rules
nl_BE: Verwijder alle regels

en: Remove Rule
nl_BE: Verwijder regel

en: Remove Selected
nl_BE: Verwijder geselecteerde

en: Move Down
nl_BE: Naar beneden

en: Move Up
nl_BE: Naar boven

en: Mark All
nl_BE: Markeer alle

[ctx: TFORM_MAIN.MENUITEM_RULESSELECTALL.CAPTION]
en: Select All
nl_BE: Selecteer alle

en: Unmark All
nl_BE: Demarkeer alle

[ctx: tform_main.menuitem_selectall.caption]
en: Select All
nl_BE: Selecteer alle

[ctx: TFORM_MAIN.MENUITEM_SELECTBYEXTENSION.CAPTION]
en: Select by Extension
nl_BE: Selecteer volgens extensie

[ctx: TFORM_MAIN.MENUITEM_SELECTBYMASK.CAPTION]
en: Select by Mask
nl_BE: Selecteer volgens masker

en: Select by Name Length
nl_BE: Selecteer volgens naamlengte

en: Select
nl_BE: Selecteren

[ctx: tform_main.menuitem_settings.caption]
en: Settings
nl_BE: Instellingen

[ctx: tform_main.menuitem_settingsgeneral.caption]
en: General
nl_BE: Algemeen

en: Miscellaneous
nl_BE: Allerlei

[ctx: tform_main.menuitem_settingspreview.caption]
en: Preview
nl_BE: Voorbeeld

[ctx: TFORM_MAIN.MENUITEM_SETTINGSRENAME.CAPTION]
en: Rename
nl_BE: Hernoemen

en: Unmark
nl_BE: Demarkeren

en: Import...
nl_BE: Importeer...

en: Browse...
nl_BE: Blader...

en: Clear Not Changed
nl_BE: Niet veranderde wissen

en: Copy Files to Clipboard
nl_BE: Bestanden naar plakbord kopiëren

en: Copyrights
nl_BE: Auteursrechten

[ctx: tform_main.mi_createpresetslinks.caption]
en: Create Links
nl_BE: Creëer linken

en: Cut Files to Clipboard
nl_BE: Bestanden naar plakbord knippen

en: Delete Files to Recycle Bin
nl_BE: Bestanden naar Prullenbak verwijderen

en: Export all columns to clipboard
nl_BE: Alle kolommen naar plakbord exporteren

en: File Properties
nl_BE: Bestandseigenschappen

[ctx: TFORM_MAIN.MI_FILESCOLUMNS_CANCELSORTING.CAPTION]
en: Cancel Sorting
nl_BE: Annuleer sorteren

en: Version History
nl_BE: Versie geschiedenis

[ctx: tform_main.mi_language.caption]
en: Language
nl_BE: Taal

en: Load
nl_BE: Laden

en: Open containing folder
nl_BE: Open bevattende map

en: Open File
nl_BE: Open bestand

en: Open with Notepad
nl_BE: Open met Kladblok

en: Purchase (online)
nl_BE: Kopen (online)

en: Quick Guide
nl_BE: Snelle gids

en: Rescan
nl_BE: Herscannen

en: Comment...
nl_BE: Commentaar...

en: Export to Clipboard
nl_BE: Naar plakbord exporteren

en: User Manual
nl_BE: Gebruiksaanwijzing

[ctx: tform_main.toolbutton_addrule.caption]
en: Add
nl_BE: Toevoegen

[ctx: TFORM_MAIN.TOOLBUTTON_ANALYZE.CAPTION]
en: Analyze
nl_BE: Analyzeren

en: Columns
nl_BE: Kolommen

en: Export
nl_BE: Exporteren

en: Files
nl_BE: Bestanden

[ctx: tform_main.toolbutton_movedownrule.caption]
en: Down
nl_BE: Omlaag

[ctx: tform_main.toolbutton_moveuprule.caption]
en: Up
nl_BE: Omhoog

[ctx: tform_main.toolbutton_options.caption]
en: Options
nl_BE: Opties

[ctx: TFORM_MAIN.TOOLBUTTON_REMOVERULE.CAPTION]
en: Remove
nl_BE: Verwijderen

en: State
nl_BE: Status

en: Modified
nl_BE: Veranderd

[ctx: TFORM_MAIN.VST_FILES.HEADER.COLUMNS[11].TEXT]
en: Extension
nl_BE: Extensie

en: Name Digits
nl_BE: Cijfers in naam

en: Path Digits
nl_BE: Cijfers in pad

en: Name Length
nl_BE: Lengte naam

en: New Name Length
nl_BE: Lengte nieuwe naam

en: Exif Date
nl_BE: Exif datum

en: Old Path
nl_BE: Oud pad

en: Path
nl_BE: Pad

[ctx: tform_main.vst_files.header.columns[20].text]
en: Error
nl_BE: Fout

en: Folder
nl_BE: Map

en: Name
nl_BE: Naam

en: New Name
nl_BE: Nieuwe naam

en: New Path
nl_BE: Nieuw pad

en: Size
nl_BE: Grootte

en: Size KB
nl_BE: Grootte KB

en: Size MB
nl_BE: Grotte MB

en: Created
nl_BE: Gemaakt

[ctx: TFORM_METATAGS.BITBTN_CANCEL.CAPTION]
en: Cancel
nl_BE: Annuleren

[ctx: TFORM_METATAGS.BITBTN_INSERT.CAPTION]
en: Insert
nl_BE: Invoegen

en: Note: Most of the tags can only work for files, not folders.
nl_BE: Nota: De meeste tags werken enkel bij bestanden, niet bij mappen.

en: &Save
nl_BE: &Opslaan

en: Save Preset
nl_BE: Voorinstelling opslaan

en: Save Filter Settings with the preset?
nl_BE: Filter instellingen met voorinstelling opslaan?

en: Overwrite existing preset:
nl_BE: Voorinstelling overschrijven:

en: Preset Name:
nl_BE: Voorinstelling naam:

[ctx: TFORM_PRESETSLINKS.BB_CREATELINKS.CAPTION]
en: Create Links
nl_BE: Creëer linken

en: Presets Links
nl_BE: Voorinstellingslinken

en: Please specify a folder where you want to place the links:
nl_BE: Specifieer aub een map waar u de linken wil plaatsen:

en: Type of links:
nl_BE: Link type:

[ctx: TFORM_PRESETSLINKS.RB_LOAD.CAPTION]
en: Load with Preset
nl_BE: Laden met voorinstelling

[ctx: TFORM_PRESETSLINKS.RB_RENAME.CAPTION]
en: Rename with Preset
nl_BE: Hernoemen met voorinstelling

en: Browse for Folder
nl_BE: Blader naar map

en: Use "Send To" Folder
nl_BE: Gebruik "Send To" map

en: Presets Manager
nl_BE: Voorinstelling beheerder

[ctx: TFORM_PRESETSMANAGER.TB_APPEND.HINT]
en: Append Preset
nl_BE: Voorinstelling toevoegen

[ctx: TFORM_PRESETSMANAGER.TB_COPY.HINT]
en: Duplicate Preset
nl_BE: Voorinstelling dupliceren

[ctx: TFORM_PRESETSMANAGER.TB_DELETE.HINT]
en: Delete Preset (Del)
nl_BE: Voorinstelling verwijderen (Del)

[ctx: TFORM_PRESETSMANAGER.TB_EDIT.HINT]
en: Manually Edit Preset (F4)
nl_BE: Voorinstelling bewerken (F4)

[ctx: TFORM_PRESETSMANAGER.TB_LOAD.HINT]
en: Load Preset (Enter)
nl_BE: Voorinstelling laden (Enter)

[ctx: TFORM_PRESETSMANAGER.TB_RENAME.HINT]
en: Rename Preset (F2)
nl_BE: Voorinstelling hernoemen (F2)

[ctx: TFORM_REGISTER.BB_CANCEL.CAPTION]
en: Cancel
nl_BE: Annuleren

[ctx: TFORM_REGISTER.BB_REGISTER.CAPTION]
en: Register
nl_BE: Registreren

en: Registration
nl_BE: Registratie

en: Please enter your registration code:
nl_BE: Voer aub uw registratiecode in:

[ctx: TFORM_SETTINGS.BITBTN_CANCEL.CAPTION]
en: Cancel
nl_BE: Annuleren

[ctx: TFORM_SETTINGS.BITBTN_SAVE.CAPTION]
en: Save
nl_BE: Opslaan

[ctx: TFORM_SETTINGS.CAPTION]
en: Settings
nl_BE: Instellingen

en: Folders also have extensions, process them as such
nl_BE: Mappen hebben ook extensies, behandel ze ook zo

en: Highlight changed file names
nl_BE: Laat veranderde bestandsnamen oplichten

en: Must be successfully confirmed by user
nl_BE: Moet door de gebruiker met succes bevestigd worden

en: Add to folders context menu
nl_BE: Voeg toe aan map context menu

en: Add to "Send To" context menu
nl_BE: Voeg toe aan "Send To" context menu

en: Stay on top of other windows
nl_BE: Altijd boven andere vensters

en: Auto preview when new files are added
nl_BE: Automatisch voorbeeld bij toevoegen nieuwe bestanden

en: Auto preview on change of rules configurations
nl_BE: Automatisch voorbeeld bij verandering regels configuratie

en: Auto size table on change
nl_BE: Tabelmaat atomatisch aanpassen bij veranderingen

en: Clear files table on rename
nl_BE: Bestandslijst wissen na hernoemen

en: Clear renamed files on rename
nl_BE: Hernoemde bestanden wissen na hernoemen

en: Clear rules list on rename
nl_BE: Regellijst wissen na hernoemen

en: Close program after successful rename
nl_BE: Programma sluiten na succesvol hernoemen

en: Display message on successful rename
nl_BE: Toon bericht na succesvol hernoemen

en: Fix conflicting new names on preview
nl_BE: Herstel naamconflicten bij voorbeeld

en: MetaTag support
nl_BE: MetaTag ondersteuning

en: Overwrite files with New Names
nl_BE: Bestanden  overschrijven met nieuwe namen

en: Real-time update of the preview
nl_BE: Real-time update van het voorbeeld

en: Register preset extension (*.rnp)
nl_BE: Registreer voorinstelling extensie (*.npr)

en: Remember position and size of major windows
nl_BE: Onthoudt positie en grootte voornaamste vensters

en: Save rules configuration on exit, load on startup
nl_BE: Sla configuratieregels op bij sluiten, laden bij starten

en: Show main toolbar
nl_BE: Hoofdwerkbalk weergeven

en: Skip renaming of unchanged files
nl_BE: Sla hernoemen niet-veranderde bestanden over

en: Remember sorting options (files table)
nl_BE: Onthoudt sorteer opties (bestandstabel

en: Use natural order sorting algorithm (2-3 times slower)
nl_BE: Gebruik natuurlijk sorteer algorithme (2-3 keer trager)

en: Validate new filenames on preview
nl_BE: Valideer nieuwe bestandsnamen tijdens voorbeeld

en: Date Format:
nl_BE: Datum formaat:

en: Preview:
nl_BE: Voorbeeld:

en: Example: file1, file2 ... file9, file10, file11, and so on.
nl_BE: Voorbeeld: bestand1, bestand2 ... bestand9, bestand10, enz.

en: Note: disabling any of these options will increase performance when processing large amount of files.
nl_BE: Nota: elk van deze opties uitschakelen verbetert de prestatie bij de verwerking van een groot aantal bestanden.

en: Change text of "Click here to add a rule":
nl_BE: Verander tekst van "Klik hier om een regel toe te voegen":

en: Change text of "Drag your files here":
nl_BE: Verander tekst van "Sleep je bestanden hier naartoe":

en: Note: formats will be saved only if validated successfully.
nl_BE: Nota: formaten worden enkel opgeslagen indien met succes gevalideerd.

en: Configure Filter Settings
nl_BE: Configureer filter instellingen

en: Note: Disabling MetaTag support will increase performance when processing large amount of files.
nl_BE: Nota: Meta tag ondersteuning uitschakelen verbetert de prestatie bij de verwerking van een groot aantal bestanden.

en: Warning: Overwritten files will be deleted permanently.
nl_BE: Waarschuwing: Overschreven bestanden worden permanent verwijderd.

[ctx: TFORM_SETTINGS.TABSHEET_GENERAL.CAPTION]
en: General
nl_BE: Algemeen

[ctx: TFORM_SETTINGS.TABSHEET_METATAGS.CAPTION]
en: Meta Tags
nl_BE: Meta tags

en: Misc.
nl_BE: Allerlei

[ctx: TFORM_SETTINGS.TABSHEET_PREVIEW.CAPTION]
en: Preview
nl_BE: Voorbeeld

[ctx: TFORM_SETTINGS.TABSHEET_RENAME.CAPTION]
en: Rename
nl_BE: Hernoemen

en: Accept
nl_BE: Aanvaarden

en: Purchase
nl_BE: Kopen

en: Enter registration code
nl_BE: Voer registratiecode in

en: Terms of Use
nl_BE: Gebruiksvoorwaarden

en: Please be aware of the terms of use of this application:
nl_BE: Let aub op de gebruiksvoorwaarden van dit programma:

en: For commercial use you must obtain a commercial license by going to the website. If you already hold a license please enter your registration code. Thank you for playing fair.
nl_BE: Voor commercieel gebruik moet je op de website een commerciële licentie halen. Als je al een licentie hebt, voer dan aub je registratiecode in. Bedankt om fair te spelen.

[ctx: TFORM_TERMSOFUSE.LABEL_NONCOMMERCIAL.CAPTION]
en: This application can be used and distributed ONLY for non-commercial purposes and with appropriate attributions.
nl_BE: Dit programma kan ENKEL gebruikt en verdeeld worden voor niet-commerciële doeleinden en met gepaste attributie.

en: Please also consider purchasing a "Pro" version to support the future development of this application.
nl_BE: Overweeg aub ook om een "Pro" versie te kopen om de verder ontwikkeling van dit programma te ondersteunen.

en: Extension always lower case
nl_BE: Extensie altijd in kleine letters

en: Extension always upper case
nl_BE: Extensie altijd in hoofdletters

en: Force case for fragments:
nl_BE: Forceer fragment hoofdlettergebruik:

[ctx: tframe_rulecase.checkbox_caseskipextension.caption]
en: Skip extension
nl_BE: Extensie overslaan

en: Case change:
nl_BE: Verander case:

en: Hint: fragments separated with comma will be put in the same case as they are typed in this text box, for example: CD,DVD,DJ
nl_BE: Hint: fragmenten gescheiden door een komma zullen in dezelfde case gezet worden zoals ze in deze tekstbox worden getypt, bijvoorbeeld: CD,DVD,DJ

en: all lower case
nl_BE: allemaal kleine letters

en: ALL UPPER CASE
nl_BE: ALLEMAAL HOOFDLETTERS

en: Capitalize Every Word
nl_BE: Elk Woord Met Een Hoofdletter

en: Capitalize AND Preserve
nl_BE: In hoofdletters EN bewaren

[ctx: TFRAME_RULECASE.RB_CASEFIRSTLETTERCAPITAL.CAPTION]
en: First letter capital
nl_BE: Eerste letter hoofdletter

en: iNVERT cASE
nl_BE: kEER cASE oM

en: (none of the above)
nl_BE: (geen van alle)

en: Insert a space in front of capitalized letters (e.g. CamelCase)
nl_BE: Voeg een spatie in voor hoofdletters (bv. CamelCase)

en: Normalize unicode spaces by replacing them with a standard space
nl_BE: Vervang Unicode spaties door gewone spaties

en: Prepare for SharePoint (always inc. extension)
nl_BE: Voorbereiden voor SharePoint (altijd met extensie)

[ctx: TFRAME_RULECLEANUP.CHECKBOX_SKIPEXTENSION.CAPTION]
en: Skip extension
nl_BE: Extensie overslaan

en: , (comma)
nl_BE: , (komma)

en: . (dot)
nl_BE: . (punt)

en: Fix spaces: only one space at a time, no spaces on sides of basename
nl_BE: Breng spaties op orde: één spatie per keer, geen spaties rond de naam

en: Skip number sequences, for example version 1.2.3.4
nl_BE: Sla getallen over, bijvoorbeeld versie 1.2.3.4

en: Replace these characters with spaces:
nl_BE: Vervang deze karakters door spaties:

en: Strip out content of brackets:
nl_BE: Wissen tussen de haakjes:

[ctx: TFRAME_RULEDELETE.CHECKBOX_DELETECURRENTNAME.CAPTION]
en: Delete current name
nl_BE: Huidige naam wissen

[ctx: tframe_ruledelete.checkbox_deleterighttoleft.caption]
en: Right-to-left
nl_BE: Rechts-naar-links

[ctx: TFRAME_RULEDELETE.CHECKBOX_DELETESKIPEXTENSION.CAPTION]
en: Skip extension
nl_BE: Extensie overslaan

en: Do not remove delimiters
nl_BE: Begrenzingstekens niet verwijderen

en: From:
nl_BE: Van:

en: Until:
nl_BE: Tot:

[ctx: tframe_ruledelete.radiobutton_deletefromdelimiter.caption]
en: Delimiter:
nl_BE: Begrenzingsteken:

[ctx: tframe_ruledelete.radiobutton_deletefromposition.caption]
en: Position:
nl_BE: Positie:

en: Count:
nl_BE: Tot:

[ctx: TFRAME_RULEDELETE.RADIOBUTTON_DELETEUNTILDELIMITER.CAPTION]
en: Delimiter:
nl_BE: Begrenzingsteken:

en: Till the end
nl_BE: Tot het einde

en: Detect using "binary signature"
nl_BE: Detecteer gebruik "binaire handtekening"

en: Append to the original filename
nl_BE: Voeg toe aan de originele bestandsnaam

en: New Extension (without dot):
nl_BE: Nieuwe extensie (zonder punt):

en: Note: Some files may have multiple extensions matching their data type, for example: doc/ppt/xls have the same signature. Unrecognised files will remain unchanged. If this option is used, the new extension field is ignored.
nl_BE: Nota: Sommige bestanden kunnen meerdere extensies hebben die overeenkomen met hun datatype, bv: doc/ppt/xls hebben dezelfde handtekening. Niet herkende bestanden zullen niet veranderd worden. Bij gebruik van deze optie wordt het nieuwe extensieveld genegeerd.

[ctx: TFRAME_RULEINSERT.BITBTN_INSERTMETATAG.CAPTION]
en: Insert Meta Tag
nl_BE: Meta tag invoegen

[ctx: TFRAME_RULEINSERT.BITBTN_INSERTMETATAG.HINT]
en: Insert Meta Tag (Ctrl+Ins)
nl_BE: Meta tag invoegen (Ctrl+Ins)

[ctx: TFRAME_RULEINSERT.CHECKBOX_INSERTRIGHT.CAPTION]
en: Right-to-left
nl_BE: Rechts-naar-links

[ctx: TFRAME_RULEINSERT.CHECKBOX_INSERTSKIPEXTENSION.CAPTION]
en: Skip extension
nl_BE: Extensie overslaan

en: Insert:
nl_BE: Invoegen:

en: Where:
nl_BE: Waar:

en: After text:
nl_BE: Na tekst:

en: Before text:
nl_BE: Voor tekst:

[ctx: TFRAME_RULEINSERT.RADIOBUTTON_INSERTPOSITION.CAPTION]
en: Position:
nl_BE: Positie:

[ctx: tframe_ruleinsert.radiobutton_insertprefix.caption]
en: Prefix
nl_BE: Voorvoegsel

[ctx: tframe_ruleinsert.radiobutton_insertsuffix.caption]
en: Suffix
nl_BE: Achtervoegsel

[ctx: TFRAME_RULEINSERT.RADIOBUTTON_REPLACECURRENTNAME.CAPTION]
en: Replace current name
nl_BE: Huidige naam vervangen

en: Add padding to length:
nl_BE: Uitvullen tot lengte:

en: Add zero padding to length:
nl_BE: Uitvullen met 0 tot lengte:

[ctx: tframe_rulepadding.checkbox_removezeropadding.caption]
en: Remove zero padding
nl_BE: Verwijder uitvulnullen

[ctx: TFRAME_RULEPADDING.CHECKBOX_SKIPEXTENSION.CAPTION]
en: Skip extension
nl_BE: Extensie overslaan

en: Number sequences
nl_BE: Getallenreeks

en: Text padding
nl_BE: Tekstuitvulling

en: Padding characters:
nl_BE: Uitvulkarakters:

[ctx: TFRAME_RULEPADDING.LABEL_POSITION.CAPTION]
en: Position:
nl_BE: Positie:

en: Left
nl_BE: Links

en: Right
nl_BE: Rechts

[ctx: tframe_rulepascalscript.toolbutton_compile.caption]
en: Try to Compile
nl_BE: Probeer te compileren

[ctx: tframe_rulepascalscript.toolbutton_compile.hint]
en: Try to Compile (Ctrl+T)
nl_BE: Probeer te compileren (Ctrl+T)

[ctx: tframe_rulepascalscript.toolbutton_gotoline.caption]
en: Go To
nl_BE: Ga naar

[ctx: tframe_rulepascalscript.toolbutton_gotoline.hint]
en: Go To Line (Ctrl+G)
nl_BE: Ga naar lijn (Ctrl+G)

[ctx: TFRAME_RULERANDOMIZE.CHECKBOX_SKIPEXTENSION.CAPTION]
en: Skip extension
nl_BE: Extensie overslaan

[ctx: TFRAME_RULERANDOMIZE.CHECKBOX_UNIQUE.CAPTION]
en: Unique if possible
nl_BE: Uniek indien mogelijk

[ctx: TFRAME_RULERANDOMIZE.CHECKBOX_USEDIGITS.CAPTION]
en: Digits (0..9)
nl_BE: Cijfers (0...9)

en: English letters (a..z)
nl_BE: Letters (a...z)

[ctx: TFRAME_RULERANDOMIZE.CHECKBOX_USEUSERDEFINED.CAPTION]
en: User defined:
nl_BE: Gebruiker:

[ctx: TFRAME_RULERANDOMIZE.GROUPBOX_CHARACTERS.CAPTION]
en: Characters to use:
nl_BE: Te gebruiken karakters:

[ctx: TFRAME_RULERANDOMIZE.GROUPBOX_INSERTWHERE.CAPTION]
en: Insert where:
nl_BE: Waar invoegen:

[ctx: TFRAME_RULERANDOMIZE.LABEL_LENGTH.CAPTION]
en: Length of random sequence:
nl_BE: Lengte van de willekeurige sequentie:

[ctx: TFRAME_RULERANDOMIZE.RADIOBUTTON_POSITION.CAPTION]
en: Position:
nl_BE: Positie:

[ctx: TFRAME_RULERANDOMIZE.RADIOBUTTON_PREFIX.CAPTION]
en: Prefix
nl_BE: Voorvoegsel

[ctx: TFRAME_RULERANDOMIZE.RADIOBUTTON_REPLACECURRENTNAME.CAPTION]
en: Replace current name
nl_BE: Vervang huidige naam

[ctx: TFRAME_RULERANDOMIZE.RADIOBUTTON_SUFFIX.CAPTION]
en: Suffix
nl_BE: Achtervoegsel

[ctx: TFRAME_RULEREARRANGE.CB_RIGHTTOLEFT.CAPTION]
en: Right-to-left
nl_BE: Rechts-naar-links

[ctx: TFRAME_RULEREARRANGE.CB_SKIPEXTENSION.CAPTION]
en: Skip extension
nl_BE: Extensie overslaan

en: Split using:
nl_BE: Splitsen met:

en: New pattern:
nl_BE: Nieuw patroon:

en: Hint: Use $1..$N to reference delimited parts in the new pattern, $-1..$-N to reference from the end, $0 for the original name.
nl_BE: Hint: Gebruik $1...$N om gedelimiteerde delen in het nieuwe patroon aan te geven, $-1...$-N om van vanachteraan aan te geven, $0 voor de originele naam.

en: Delimiters
nl_BE: Begrenzingstekens

en: Exact pattern of delimiters
nl_BE: Exact patroon van begrenzingstekens

en: Positions
nl_BE: Posities

[ctx: tframe_rulerearrange.sb_addseparator.hint]
en: Separate multiple items
nl_BE: Verschillende items scheiden

[ctx: TFRAME_RULEREARRANGE.SB_INSERTMETATAG.HINT]
en: Insert Meta Tag (Ctrl+Ins)
nl_BE: Meta tags invoegen (Ctrl+Ins)

en: Adjust time by:
nl_BE: Herzie tijd met:

[ctx: TFRAME_RULEREFORMATDATE.CHECKBOX_SKIPEXTENSION.CAPTION]
en: Skip extension
nl_BE: Extensie overslaan

en: Use custom long months:
nl_BE: Aangepaste lange maanden:

en: Use custom short months:
nl_BE: Aangepaste korte maanden:

en: Match as whole words only
nl_BE: Enkel volledige woorden

en: Find date/time formats:
nl_BE: Vindt datum/tijd formaten:

en: Convert to date/time format:
nl_BE: Zet om naar datum/tijd formaat:

[ctx: TFRAME_RULEREFORMATDATE.MENUITEM_ADDSEPARATOR.CAPTION]
en: Separate multiple items
nl_BE: Scheidt meerdere items

en: Date/time format reference (online)
nl_BE: Datum/tijd formaat referentie (on-line)

en: Case-sensitive
nl_BE: Hoofdlettergevoelig

[ctx: TFRAME_RULEREGEX.CHECKBOX_SKIPEXTENSION.CAPTION]
en: Skip extension
nl_BE: Extensie overslaan

en: Hint: Use $1..$9 to reference subexpressions.
nl_BE: Hint: Gebruik $1...$9 om naar sub-expressies te verwijzen.

en: Expression:
nl_BE: Expressie:

[ctx: tframe_ruleregex.label5.caption]
en: Replace:
nl_BE: Vervangen:

en: Insert expression (Ctrl+Ins)
nl_BE: Expressie invoegen (Ctrl+Ins)

[ctx: tframe_ruleremove.checkbox_casesensitive.caption]
en: Case sensitive
nl_BE: Hoofdlettergevoelig

[ctx: TFRAME_RULEREMOVE.CHECKBOX_SKIPEXTENSION.CAPTION]
en: Skip extension
nl_BE: Extensie overslaan

en: Interpret symbols '?', '*', '[', ']' as wildcards?
nl_BE: Interpreteer symbolen '?', '*', '[', ']' als jokers?

[ctx: TFRAME_RULEREMOVE.CHECKBOX_WHOLEWORDSONLY.CAPTION]
en: Whole words only
nl_BE: Enkele volledige woorden

[ctx: tframe_ruleremove.label_removeoccurances.caption]
en: Occurrences:
nl_BE: Komt voor:

en: Remove:
nl_BE: Verwijder:

[ctx: tframe_ruleremove.radiobutton_removeall.caption]
en: All
nl_BE: Alle

[ctx: tframe_ruleremove.radiobutton_removefirst.caption]
en: First
nl_BE: Eerste

[ctx: tframe_ruleremove.radiobutton_removelast.caption]
en: Last
nl_BE: Laatst

[ctx: TFRAME_RULEREMOVE.SPEEDBUTTON_REMOVEADDSEPARATOR.HINT]
en: Separate multiple items
nl_BE: Meerdere items scheiden

[ctx: TFRAME_RULEREPLACE.CHECKBOX_CASESENSITIVE.CAPTION]
en: Case sensitive
nl_BE: Hoofdlettergevoelig

[ctx: TFRAME_RULEREPLACE.CHECKBOX_SKIPEXTENSION.CAPTION]
en: Skip extension
nl_BE: Extensie overslaan

en: Interpret '?', '*', '[', ']' as wildcards and '$n' as backreferences?
nl_BE: Interpreteer '?', '*', '[', ']' als jokers en '$n' als backreference?

[ctx: tframe_rulereplace.checkbox_wholewordsonly.caption]
en: Whole words only
nl_BE: Enkel volledige woorden

[ctx: TFRAME_RULEREPLACE.LABEL_REPLACEOCCURANCES.CAPTION]
en: Occurrences:
nl_BE: Komt voor:

en: Find:
nl_BE: Vinden:

[ctx: TFRAME_RULEREPLACE.LABEL_REPLACEWITH.CAPTION]
en: Replace:
nl_BE: Vervangen:

[ctx: TFRAME_RULEREPLACE.RADIOBUTTON_REPLACEALL.CAPTION]
en: All
nl_BE: Alle

[ctx: TFRAME_RULEREPLACE.RADIOBUTTON_REPLACEFIRST.CAPTION]
en: First
nl_BE: Als eerste

[ctx: TFRAME_RULEREPLACE.RADIOBUTTON_REPLACELAST.CAPTION]
en: Last
nl_BE: Als laatste

[ctx: TFRAME_RULEREPLACE.SPEEDBUTTON_REPLACEADDSEPARATOR.HINT]
en: Separate multiple items
nl_BE: Scheidt meerdere items

[ctx: TFRAME_RULEREPLACE.SPEEDBUTTON_REPLACEWITHMETATAG.HINT]
en: Insert Meta Tag (Ctrl+Ins)
nl_BE: Meta tag invoegen (Ctrl+Ins)

en: Reset every:
nl_BE: Reset elke:

en: Reset if file name changes
nl_BE: Reset als bestandsnaam verandert

en: Reset if folder changes
nl_BE: Reset als map verandert

en: Pad with zeros to length:
nl_BE: Vul uit met nullen tot lengte:

[ctx: TFRAME_RULESERIALIZE.CHECKBOX_SKIPEXTENSION.CAPTION]
en: Skip extension
nl_BE: Extensie overslaan

[ctx: tframe_ruleserialize.gb_insertwhere.caption]
en: Insert where:
nl_BE: Waar invoegen:

en: Custom numbering symbols:
nl_BE: Aangepaste nummeringssymbolen:

en: Index starts:
nl_BE: Index begin:

[ctx: TFRAME_RULESERIALIZE.LABEL_NUMBERINGSYSTEM.CAPTION]
en: Numbering system:
nl_BE: Nummeringssysteem:

en: Repeat:
nl_BE: Herhaal:

en: Step:
nl_BE: Stap:

[ctx: TFRAME_RULESERIALIZE.RADIOBUTTON_REPLACECURRENTNAME.CAPTION]
en: Replace current name
nl_BE: Huidige naam vervangen

[ctx: TFRAME_RULESERIALIZE.RADIOBUTTON_SERIALIZEPOSITION.CAPTION]
en: Position:
nl_BE: Positie:

[ctx: TFRAME_RULESERIALIZE.RADIOBUTTON_SERIALIZEPREFIX.CAPTION]
en: Prefix
nl_BE: Voorvoegsel

[ctx: TFRAME_RULESERIALIZE.RADIOBUTTON_SERIALIZESUFFIX.CAPTION]
en: Suffix
nl_BE: Achtervoegsel

en: Strip all characters except selected
nl_BE: Verwijder alle karakters behalve geselecteerde

en: English:
nl_BE: Letters:

[ctx: TFRAME_RULESTRIP.CHECKBOX_CASESENSITIVE.CAPTION]
en: Case sensitive
nl_BE: Hoofdlettergevoelig

en: Brackets:
nl_BE: Haakjes:

[ctx: tframe_rulestrip.checkbox_stripdigits.caption]
en: Digits:
nl_BE: Cijfers:

[ctx: TFRAME_RULESTRIP.CHECKBOX_STRIPSKIPEXTENSION.CAPTION]
en: Skip extension
nl_BE: Extensie overslaan

en: Symbols:
nl_BE: Symbolen:

[ctx: tframe_rulestrip.checkbox_stripuserdefined.caption]
en: User defined:
nl_BE: Gebruiker:

[ctx: TFRAME_RULESTRIP.RB_WHEREEVERYWHERE.CAPTION]
en: Everywhere
nl_BE: Overal

[ctx: TFRAME_RULESTRIP.RB_WHERELEADING.CAPTION]
en: Leading
nl_BE: Leidende

[ctx: TFRAME_RULESTRIP.RB_WHERETRAILING.CAPTION]
en: Trailing
nl_BE: Volgende

en: Alphabet
nl_BE: Alfabet

[ctx: TFRAME_RULETRANSLIT.CHECKBOX_ADJUSTCASE.CAPTION]
en: Auto case adjustment
nl_BE: Automatisch hoofdlettergebruik bijwerken

[ctx: TFRAME_RULETRANSLIT.CHECKBOX_SKIPEXTENSION.CAPTION]
en: Skip extension
nl_BE: Extensie overslaan

en: Direction:
nl_BE: Richting:

en: Alphabet is a set of couples represented by letters and separated with an equal sign; they stand for translation of non-english characters to their english representation.
nl_BE: Alfabet is een set koppels voorgesteld door allerhande letters en gescheiden met een 'gelijk aan' teken; ze geven de omzetting weer van niet-Latijnse karakters naar Latijnse.

en: Backward
nl_BE: Achterwaarts

en: Forward
nl_BE: Voorwaarts

[ctx: TFRAME_RULEUSERINPUT.CB_SKIPEXTENSION.CAPTION]
en: Skip extension
nl_BE: Extensie overslaan

en: Type your new filenames here (one per line):
nl_BE: Tik hier je nieuwe bestandsnaam (één per regel):

en: Load from Text File
nl_BE: Van tekstbestand laden

en: Paste from Clipboard
nl_BE: Van plakbord plakken

en: Insert after the current name
nl_BE: Invoegen na de huidige naam

en: Insert in front of the current name
nl_BE: Invoegen voor de huidige naam

en: Replace the current name
nl_BE: De huidige naam vervangen

[ctx: TFRAME_RULEUSERINPUT.SB_OPTIONS.CAPTION]
en: Options
nl_BE: Opties

en: Duration of an Audio file
nl_BE: Duur van een audiobestand

en: Duration of an Audio file in minutes
nl_BE: Duur van een audiobestand in minuten

en: Duration of an Audio file in seconds
nl_BE: Duur van een audiobestand in seconden

en: AVI Duration in H:M:S format
nl_BE: AVI duur in H:M:S formaat

en: AVI Duration in Minutes
nl_BE: AVI duur in minuten

en: AVI Duration in Seconds
nl_BE: AVI duur in seconden

en: AVI Frames per Second
nl_BE: AVI frames per seconde

en: AVI Height in Pixels
nl_BE: Avi hoogte in pixels

en: AVI Total amount of Frames
nl_BE: AVI totaal aantal frames

en: AVI Video Codec
nl_BE: AVI video codec

en: AVI Width in Pixels
nl_BE: AVI breedte in pixels

en: AVI Dimensions in WxH format
nl_BE: AVI afmetingen in BXH formaat

en: Binary File Information: Description
nl_BE: Binaire bestandsinformatie: beschrijving

en: Binary File Signature: Extension
nl_BE: Binaire bestandshandtekening: extensie

en: Current Date
nl_BE: Huidige datum

en: Summary Information: Author
nl_BE: Beknopte informatie: auteur

en: Summary Information: Number of Pages
nl_BE: Beknopte informatie: aantal pagina's

en: Summary Information: Subject
nl_BE: Beknopte informatie: onderwerp

en: Summary Information: Title
nl_BE: Beknopte informatie: titel

en: Email date sent in local time zone
nl_BE: Verzendingsdatum e-mail in lokale tijdszone

en: Email date sent in original time zone
nl_BE: Verzendingsdatum e-mail in oorspronkelijke tijdszone

en: Email date sent in UTC time zone
nl_BE: Verzendingsdatum e-mail in UTC tijdszone

en: Email sender
nl_BE: E-mail afzender

en: Email subject
nl_BE: E-mail onderwerp

en: EXIF Original Date
nl_BE: EXIF oorspronkelijke datum

en: EXIF Image Description
nl_BE: EXIF beschrijving afbeelding

en: EXIF Camera Make
nl_BE: EXIF camera merk

en: EXIF Camera Model
nl_BE: EXIF camera model

en: Base name of the file
nl_BE: Basisnaam van het bestand

en: File created date
nl_BE: Aanmaakdatum bestand

en: File last modified date
nl_BE: Datum laatste wijziging bestand

en: Short name in the 8.3 format
nl_BE: Korte naam in 8.3 formaat

en: Extension of the file
nl_BE: Extensie van het bestand

en: Full name of the file
nl_BE: Volledige naam van het bestand

en: Full path of the file
nl_BE: Volledig pad van het bestand

en: Name of the parent folder
nl_BE: Naam van de ouderfolder

en: Size of file
nl_BE: Bestandsgrootte

en: Size of file in bytes
nl_BE: Bestandsgrootte in bytes

en: Size of file in GB
nl_BE: Bestandsgrootte in GB

en: Size of file in KB
nl_BE: Bestandsgrootte in KB

en: Size of file in MB
nl_BE: Bestandsgrootte in MB

en: FLAC Album
nl_BE: FLAC album

en: FLAC Album Artist
nl_BE: FLAC album artiest

en: FLAC Artist
nl_BE: FLAC artiest

en: FLAC Disc Number
nl_BE: FLAC schijf nummer

en: FLAC Total Discs
nl_BE: FLAC totaal aantal schijven

en: FLAC Genre
nl_BE: FLAC genre

en: FLAC Title
nl_BE: FLAC titel

en: FLAC Track Number
nl_BE: FLAC track nummer

en: FLAC Total Tracks
nl_BE: FLAC totaal aantal tracks

en: FLAC Year
nl_BE: FLAC jaar

en: CRC32 Checksum of a file
nl_BE: CRC32 controlesom van een bestand

en: MD5 Hash of a file
nl_BE: MD5 hash van een bestand

en: SHA1 Hash of a file
nl_BE: SHA1 hash van een bestand

en: SHA256 Hash of a file
nl_BE: SHA256 hash van een bestand

en: SHA512 Hash of a file
nl_BE: SHA512 hash van een bestand

en: Title tag extracted from an HTML file
nl_BE: Titel tag uit HTML bestand gehaald

en: Aspect Ratio of an image
nl_BE: Aspect verhouding van een afbeelding

en: Height of an image in pixels
nl_BE: Hoogte van een afbeelding in pixels

en: Amount of pixels in the image
nl_BE: Aantal pixels in de afbeelding

en: Width of an image in pixels
nl_BE: Breedte van een afbeelding in pixels

en: Width and Height of an image in pixels
nl_BE: Hoogte en breedte van een afbeelding in pixels

en: IPTC Image Caption
nl_BE: IPTC afbeelding caption

en: IPTC City
nl_BE: IPTC stad

en: IPTC Image Headline
nl_BE: IPTC afbeelding koptekst

en: IPTC Location Name
nl_BE: ITPC locatienaam

en: IPTC Object Name
nl_BE: ITPC object naam

[ctx: mymetatags.s_metatag_mp3_album]
en: MP3 Album
nl_BE: MP3 album

[ctx: mymetatags.s_metatag_mp3_albumartist]
en: MP3 Album Artist
nl_BE: MP3 album artiest

[ctx: mymetatags.s_metatag_mp3_artist]
en: MP3 Artist
nl_BE: MP3 artiest

en: MP3 Disc Number
nl_BE: MP3 schijf nummer

en: MP3 Total Discs
nl_BE: MP3 totaal aantal schijven

[ctx: mymetatags.s_metatag_mp3_genre]
en: MP3 Genre
nl_BE: MP3 genre

[ctx: mymetatags.s_metatag_mp3_title]
en: MP3 Title
nl_BE: MP3 titel

[ctx: mymetatags.s_metatag_mp3_trackno]
en: MP3 Track Number
nl_BE: MP3 track nummer

en: MP3 Total Tracks
nl_BE: MP3 totaal aantal tracks

[ctx: mymetatags.s_metatag_mp3_year]
en: MP3 Year
nl_BE: MP3 jaar

en: Outlook Message: Body Text
nl_BE: Outlook bericht: tekstbody

en: Outlook Message: Sent date from email header in local time zone
nl_BE: Outlook bericht: verzendingsdatum van e-mailheader in lokale tijdzone

en: Outlook Message: Sent date from email header in original time zone
nl_BE: Outlook bericht: verzendingsdatum van e-mailheader in oorspronkelijke tijdzone

en: Outlook Message: Sent date from email header in UTC time zone
nl_BE: Outlook bericht: verzendingsdatum van e-mailheader in UTC tijdzone

en: Outlook Message: Sent date in local time zone
nl_BE: Outlook bericht: verzendingsdatum in lokale tijdzone

en: Outlook Message: Sent date in UTC time zone
nl_BE: Outlook bericht: verzendingsdatum in UTC tijdzone

[ctx: umetatags.s_metatag_outlook_messageid]
en: Outlook Message: ID
nl_BE: Outlook bericht: ID

en: Outlook Message: Sender
nl_BE: Outlook bericht: afzender

en: Outlook Message: Subject
nl_BE: Outlook bericht: onderwerp

en: TIFF Date
nl_BE: TIFF datum

en: TIFF Description
nl_BE: TIFF beschrijving

en: TIFF Make
nl_BE: TIFF merk

en: TIFF Model
nl_BE: TIFF model

en: Torrent: Announce URL
nl_BE: Torrent: aankondigingsURL

en: Torrent: Comment
nl_BE: Torrent: commentaar

en: Torrent: Number of files
nl_BE: Torrent: aantal bestanden

en: Torrent: Creation date in local time zone
nl_BE: Torrent: aanmaakdatum in lokale tijdzone

en: Torrent: Creation date in UTC time zone
nl_BE: Torrent: aanmaakdatum in UTC tijdzone

en: Torrent: Hash
nl_BE: Torrent: hash

en: Torrent: Name
nl_BE: Torrent: naam

en: Torrent: Publisher
nl_BE: Torrent: uitgever

en: Torrent: Total size
nl_BE: Torrent: totale grootte

en: Torrent: Total size in bytes
nl_BE: Torrent: totale grootte in bytes

en: Torrent: Total size in GB
nl_BE: Torrent: totale grootte in GB

en: Torrent: Total size in KB
nl_BE: Torrent: totale grootte in KB

en: Torrent: Total size in MB
nl_BE: Torrent: totale grootte in MB

en: Version Information: Comments
nl_BE: Versie informatie: commentaar

en: Version Information: Company
nl_BE: Versie informatie: bedrijf

en: Version Information: Copyright
nl_BE: Versie informatie: auteursrecht

en: Version Information: Description
nl_BE: Versie informatie: beschrijving

en: Version Information: File Version
nl_BE: Versie informatie: bestandsversie

en: Version Information: Product
nl_BE: Versie informatie: product

en: Version Information: Product Version
nl_BE: Versie informatie: product versie

en: WMA Album
nl_BE: WMA album

en: WMA Album Artist
nl_BE: WMA album artiest

en: WMA Artist
nl_BE: WMA artiest

en: WMA Disc Number
nl_BE: WMA schijf nummer

en: WMA Total Discs
nl_BE: WMA totaal aantal schijven

en: WMA Genre
nl_BE: WMA genre

en: WMA Title
nl_BE: WMA titel

en: WMA Track Number
nl_BE: WMA track nummer

en: WMA Total Tracks
nl_BE: WMA totaal aantal tracks

en: WMA Year
nl_BE: WMA jaar

en: Custom alphabetic
nl_BE: Aangepast alfabetisch

en: Custom numeric
nl_BE: Aangepast numeriek

en: Decimal digits
nl_BE: Decimale cijfers

en: English letters
nl_BE: Latijnse letters

en: Roman numerals
nl_BE: Romeinse cijfers

en: Simplified Chinese
nl_BE: Vereenvoudigd Chinees

en: Exception
nl_BE: Uitzondering

en: Included file not found: %s
nl_BE: Inbegrepen bestand niet gevonden: %s

en: Line
nl_BE: Lijn

en: Unknown error (check units and libraries)
nl_BE: Onbekende fout ( controleer eenheden en bibliotheken)

en: Preset file not found:
nl_BE: Voorinstellingsbestand niet gevonden:

en: Failed to load a preset.
nl_BE: Voorinstelling laden mislukt.

en: Failed to save a preset.
nl_BE: Voorinstelling opslaan  mislukt.

en: Not able to create a directory for a license file.
nl_BE: Kan geen map maken voor een licentie bestand.

en: Contact email
nl_BE: Contact e-mail

en: Contact name
nl_BE: Contact naam

en: Failed to delete file:
nl_BE: Bestand wissen mislukt:

en: Failed to load license data:
nl_BE: Licentie data laden mislukt:

en: Failed to save license data:
nl_BE: Licentie data opslaan mislukt:

en: Issue date
nl_BE: Datum uitgave

en: License
nl_BE: Licentie

en: Licensed to
nl_BE: Licentie van

en: License has been blacklisted.
nl_BE: Licentie staat op de zwarte lijst.

en: License expiry
nl_BE: Licentie vervaldatum

en: License has expired.
nl_BE: Licentie is vervallen.

en: License is invalid!
nl_BE: Licentie is ongeldig!

en: Failed to load the license.
nl_BE: Licentie laden mislukt.

en: You need to renew the license in order to activate the product.
nl_BE: U moet de licentie vernieuwen om het product te activeren.

en: Failed to remove the license.
nl_BE: Licentie verwijderen mislukt.

en: License has been removed.
nl_BE: Licentie is verwijderd.

en: Your license is outside of the upgrade period.
nl_BE: Uw licentie is buiten de upgrade periode.

en: Number of computers
nl_BE: Aantal computers

en: Registration code is invalid.
nl_BE: Registratiecode is niet geldig.

en: Registration file not found.
nl_BE: Registratiebestand niet gevonden.

en: Failed to read registration file.
nl_BE: Registratiebestand laden mislukt.

en: Registration has been successful!
nl_BE: Registratie was succesvol!

en: Upgrade expiry
nl_BE: Upgrade vervallen

en: Duplicate in the list
nl_BE: Er zijn dubbels in de lijst

en: New path exceeds the length limit
nl_BE: Nieuw pad overschrijdt de lengte limiet

en: Destination file already exists
nl_BE: Het doelbestand bestaat reeds

en: Contains invalid characters
nl_BE: Bevat ongeldige karakters

en: Parent path changed earlier in the list
nl_BE: Het ouderpad is eerder in de lijst veranderd

en: Add text padding to length %s with "%s" characters
nl_BE: Voeg uitvultekst toe tot lengte %s met "%s" karakters

en: Add zero padding to length %s
nl_BE: Uitvullen met 0 tot lengte %s

en: Adjust time by %d days
nl_BE: Herzie tijd met %d dagen

en: Adjust time by %d hours
nl_BE: Herzie tijd met %d uren

en: Adjust time by %d milliseconds
nl_BE: Tijd aanpassen met %d milliseconden

en: Adjust time by %d minutes
nl_BE: Herzie tijd met %d minuten

en: Adjust time by %d months
nl_BE: Herzie tijd met %d maanden

en: Adjust time by %d seconds
nl_BE: Herzie tijd met %d seconden

en: Adjust time by %d years
nl_BE: Herzie tijd met %d jaren

en: after
nl_BE: na

en: all
nl_BE: alle

en: all characters except
nl_BE: alle karakters behalve

en: All lower case
nl_BE: Alles in kleine letters

en: All upper case
nl_BE: Alles in hoofdletters

en: and pad to length
nl_BE: en vul uit tot lengte

en: append
nl_BE: toevoegen

en: Append new extension
nl_BE: Nieuwe extensie toevoegen

en: as Prefix
nl_BE: als voorvoegsel

en: as Suffix
nl_BE: als achtervoegsel

en: at Position
nl_BE: op positie

[ctx: urulesex.s_rules_autocaseadjustment]
en: Auto case adjustment
nl_BE: Automatisch hoofdlettergebruik bijwerken

en: before
nl_BE: voor

en: Cannot edit rule configuration.
nl_BE: Kan de regelconfiguratie niet bewerken.

en: Capitalize and preserve
nl_BE: In hoofdletters en bewaren

en: Capitalize every word
nl_BE: Elk woord met een hoofdletter

en: case sensitive
nl_BE: hoofdlettergevoelig

en: Change extension to
nl_BE: Verander extensie naar

en: characters
nl_BE: karakters

en: Convert to %s from %s
nl_BE: Zet om naar %s van %s

en: Custom long months
nl_BE: Aangepaste lange maanden

en: Custom short months
nl_BE: Aangepaste korte maanden

[ctx: myrulesex.s_rules_delete]
en: Delete
nl_BE: Verwijderen

[ctx: myrulesex.s_rules_delete_current_name]
en: Delete current name
nl_BE: Wis huidige naam

en: delimiters
nl_BE: begrenzingstekens

en: Detect using binary signature
nl_BE: Detecteer met behulp van binaire handtekening

en: everywhere
nl_BE: overal

en: exact pattern of delimiters
nl_BE: exact patroon van begrenzingstekens

en: Extension lower case
nl_BE: Extensie in kleine letters

en: Extension upper case
nl_BE: Extensie in hoofdletters

en: files
nl_BE: bestanden

en: file(s) to
nl_BE: bestand(en) naar

en: file(s) with
nl_BE: bestand(en) met

en: first
nl_BE: eerste

[ctx: myrulesex.s_rules_first_letter_capital]
en: First letter capital
nl_BE: Eerste letter kapitaal

en: Fix spaces
nl_BE: Breng spaties op orde

en: Force case fragments
nl_BE: Forceer fragment hoofdlettergebruik

en: from Delimiter
nl_BE: van Begrenzingsteken

en: from Position
nl_BE: van positie

[ctx: myrulesex.s_rules_insert]
en: Insert
nl_BE: Invoegen

en: Insert space in front of capitals
nl_BE: Spatie invoegen voor hoofdletters

en: Invert case
nl_BE: Keer case om

en: last
nl_BE: laatste

[ctx: myrulesex.s_rules_leading]
en: leading
nl_BE: leidende

en: leave delimiter
nl_BE: verlaat begrenzingsteken

en: Left side
nl_BE: Linkerkant

en: new names are not defined
nl_BE: nieuwe namen zijn niet gedefinieerd

en: New pattern
nl_BE: Nieuw patroon

en: Normalize spaces
nl_BE: Normaliseer spaties

en: parts
nl_BE: onderdelen

en: positions
nl_BE: posities

en: Prefix names of
nl_BE: Zet voorvoegsel bij namen van

en: Prepare for SharePoint
nl_BE: Voorbereiden voor SharePoint

[ctx: urulesex.s_rules_randomwithlengthusingcharacters]
en: Random with length %s using characters "%s"
nl_BE: Willekeurige met lengte %s met karakters "%s"

[ctx: myrulesex.s_rules_remove]
en: Remove
nl_BE: Verwijderen

[ctx: urulesex.s_rules_removezeropadding]
en: Remove zero padding
nl_BE: Uitvulnullen verwijderen

en: Remove extension
nl_BE: Verwijder extensie

en: repeat
nl_BE: herhaal

[ctx: myrulesex.s_rules_replace]
en: Replace
nl_BE: Vervangen

en: Replace expression
nl_BE: Expressie vervangen

en: Replace with spaces
nl_BE: Door spaties vervangen

en: replacing current name
nl_BE: huidige naam vervangen

en: reset index every
nl_BE: reset index elke

en: reset index if file name changes
nl_BE: reset index als de bestandsnaam verandert

en: reset index if folder changes
nl_BE: reset index als de map verandert

en: Right side
nl_BE: Rechterkant

en: right-to-left
nl_BE: rechts-naar-links

en: Incremental from
nl_BE: Vergrotend vanaf

en: Random with length
nl_BE: Willekeurig met lengte

en: Set names of
nl_BE: Stel namen in van

[ctx: urulesex.s_rules_skipextension]
en: Skip extension
nl_BE: Extensie overslaan

en: skip extension
nl_BE: extensie overslaan

en: skip versions
nl_BE: versie overslaan

en: Split by
nl_BE: Splits met

en: step
nl_BE: stap

[ctx: myrulesex.s_rules_strip]
en: Strip
nl_BE: Verwijderen

en: Strip out contents of brackets
nl_BE: Wissen tussen de haakjes

en: Suffix names of
nl_BE: Zet achtervoegsel bij

[ctx: myrulesex.s_rules_trailing]
en: trailing
nl_BE: volgende

en: Transliterate
nl_BE: Zet om naar ander alfabet

en: try unique
nl_BE: probeer unieke

en: until Count reaches
nl_BE: tot teller bereikt

en: until Delimiter
nl_BE: tot begrenzingsteken

en: until the End
nl_BE: tot het einde

en: using "%s" system with "%s" symbols
nl_BE: met "%s" systeem met "%s" symbolen

en: using "%s" system
nl_BE: met "%s" systeem

en: using wildcards
nl_BE: met jokers

en: Rule configuration uses deprecated random serialization, please use a separate dedicated rule instead.
nl_BE: Regel configuratie gebruikt verouderde willekeurige serialisatie, gebruik aub een aparte eigen regel in de plaats.

[ctx: urulesex.s_rules_wholewordsonly]
en: Whole words only
nl_BE: Enkel volledige woorden

en: whole words
nl_BE: volledige woorden

en: with
nl_BE: met

en: Selected folder does not exist!
    
    %s
nl_BE: De gekozen map bestaat niet!
    
    %s

en: Meta tags are currently disabled.
    
    Do you want to enable them?
nl_BE: Meta tags zijn momenteel uitgeschakeld.
    
    Wil je ze inschakelen?

en: Would you like to open a Quick Guide?
nl_BE: Wil je een Quick Guide openen?

en: Folders: %d scanned, %d selected.
nl_BE: Mappen: %d gescand, %d geselecteerd.

[ctx: mystrings.msg_browsegotofoldercaption]
en: Go To Folder
nl_BE: Ga naar map

en: Enter a full path to the folder that you want to go to:
nl_BE: Geef het volledige pad in naar de map waar je naar toe wil:

en: Failed to change current working directory.
nl_BE: Kan de huidige werkmap niet wijzigen.

en: Operation of Copying and Cutting Files will place selected files into the Clipboard for later usage.
    Note: All files will be pasted into the same directory no matter where they were initially located!
    
    Are you sure you want to proceed?
nl_BE: Het knippen en kopiëren van bestanden zal geselecteerde bestanden op het plakbord zetten voor later gebruik.
    Nota: Alle bestanden zullen geplakt worden in dezelfde map, eender waar ze oorspronkelijk stonden!
    
    Ben je zeker dat je wil doorgaan?

en: INVALID FORMAT
nl_BE: ONGELDIG FORMAAT

en: Rule Comment
nl_BE: Regel opmerking

en: Enter a comment for the rule:
nl_BE: Voer een opmerking in voor de regel:

en: File already exists!
    Overwrite it?
nl_BE: Bestand bestaat reeds!
    Overschrijven?

en: Total: %d
    Marked: %d
    Selected: %d
nl_BE: Totaal: %d
    Gemarkeerd: %d
    Geselecteerd: %d

en: Do you want to fix conflicting new names for %s files?
    
    This operation may take several minutes...
nl_BE: Wil je conflicterende nieuwe namen voor %s bestanden op orde brengen?
    
    Dit kan verschillende minuten duren...

en: Go To Line
nl_BE: Ga naar lijn

en: Enter the line number:
nl_BE: Voer het lijnnummer in:

en: Hint: You can check the details by enabling the "Error" column.
nl_BE: Hint: Je kan de details controleren door de "Fout" kolom in te schakelen.

en: You are launching ReNamer for the first time.
nl_BE: Je start ReNamer voor de eerste keer.

en: %d new filename(s) out of %d in the list were changed!
nl_BE: %d nieuwe bestandsna(a)m(en) van %d in de lijst werden gewijzigd!

en: Nothing to rename!
nl_BE: Niets te hernoemen!

en: Operation failed due to an error:
nl_BE: Operatie mislukt vanwege een fout:

en: Original Path: %s
    New Path: %s
    
    New Name is already taken by another file, delete that file permanently?
nl_BE: Oorspronkelijk pad: %s
    Nieuw pad: %s
    
    Nieuwe naam wordt reeds door een ander bestand gebruikt, dat bestand definitief wissen?

en: Compiled successfully!
nl_BE: Met succes gecompileerd!

en: No Saved Scripts were found!
nl_BE: Er werden geen opgeslagen scripts gevonden!

[ctx: mystrings.msg_pascalscriptsaveinvalid]
en: Incorrect Name!
nl_BE: Foute naam!

en: Enter a name for a script:
nl_BE: Geef een naam in voor een script:

en: Save Script
nl_BE: Script opslaan

en: Delete "%s" preset?
nl_BE: "%s" preset wissen?

en: You are about to edit Preset file(s) manualy!
    If you are not sure in what you're doing - press Cancel.
    
    Proceed with this action?
nl_BE: Je staat op het punt om voorinstellingsbestand(en) manueel te bewerken!
    Als je niet zeker bent over wat je doet - klik annuleren.
    
    Doorgaan met deze actie?

en: Could not copy the "%s" preset!
nl_BE: Kon de "%s" voorinstelling niet kopieren!

en: Could not delete the "%s" preset!
nl_BE: Kon de "%s" voorinstelling niet wissen!

en: Could not rename the "%s" preset!
nl_BE: Kon de "%s" voorinstelling niet hernoemen!

en: New Name:
nl_BE: Nieuwe naam:

en: Rename Preset
nl_BE: Voorinstelling hernoemen

en: Preview process has been terminated due to a critical error:
    
    %s
nl_BE: Voorbeeld proces is gestopt door een kritieke fout:
    
    %s

en: %d file(s) failed to rename!
nl_BE: Hernoemen %d bestand(en) mislukt!

en: All New Names are empty!
    
    Hint: Configure the Rules and click Preview button.
nl_BE: Ale nieuwe namen zijn leeg!
    
    Hint: Configureer de regels en klik op de voorbeeld knop.

en: %d file(s) skipped because unchanged.
nl_BE: %d bestand(en) overgeslagen wegens niet veranderd.

en: %d file(s) skipped because unmarked.
nl_BE: %d bestand(en) overgeslagen wegens niet gemarkeerd.

en: %d file(s) successfully renamed.
nl_BE: %d bestand(en) met succes hernoemd.

en: Use this rule to change the case of the filename.
nl_BE: Gebruik deze regel om het hoofdlettergebruik van de bestandsnaam te veranderen.

en: Use this rule to clean up the filename.
nl_BE: Gebruik deze regel om de bestandsnaam op te schonen.

en: Use this rule to delete text from the filename.
nl_BE: Gebruik deze regel om tekst uit de bestandsnaam te wissen.

en: Use this rule to change extension of the file.
nl_BE: Gebruik deze regel om de extensie van het bestand te veranderen.

en: Use this rule to insert text into the filename.
nl_BE: Gebruik deze regel om tekst in de bestandsnaam in te voegen.

en: Use this rule to add or remove padding in number sequences.
nl_BE: Gebruik deze regel om uitvulling in getallenreeksen toe te voegen of te verwijderen.

en: Use this rule to script a user defined manipulations with filename.
nl_BE: Gebruik deze regel om een gebruikergedefinieerde manipulatie met de bestandsnaam te scripten.

en: Use this rule to insert random sequences of characters into the filename.
nl_BE: Gebruik deze regel om willekeurige letterreeksen in de bestandsnaam in te voegen.

en: Use this rule to separate parts of the filename and rearrange them in a new pattern.
nl_BE: Gebruik deze regel om stukken van de bestandsnaam te scheiden en ze in een nieuw patroon te schikken.

en: Use this rule to change format of date/time values in the filename.
nl_BE: Gebruik deze regel om het formaat van datum/tijd waardes in de bestandsnaam te veranderen.

en: Use this rule to replace text in the filename using regular expressions.
nl_BE: Gebruik deze regel om tekst te vervangen in de bestandsnaam met reguliere expressies.

en: Use this rule to remove text from the filename.
nl_BE: Gebruik deze regel om tekst uit de bestandsnaam te verwijderen.

en: Use this rule to replace text in the filename.
nl_BE: Gebruik deze regel om tekst in de bestandsnaam te vervangen.

en: Use this rule to serialize the filename (add incremental numbers).
nl_BE: Gebruik deze regel om de bestandsnaam te serialiseren (voeg oplopende nummers toe).

en: Use this rule to strip sets of characters from the filename.
nl_BE: Gebruik deze regel om karakterreeksen uit de bestandsnaam te verwijderen.

en: Use this rule to transliterate letters in the filename from one language into another.
nl_BE: Gebruik deze regel om letters in de bestandsnaam naar een ander alfabet om te zetten.

en: Use this rule to assign names of files to the lines of text.
nl_BE: Gebruik deze regel om bestandsnamen toe te wijzen aan tekstlijnen.

en: Please select a folder:
nl_BE: Selecteer aub een map:

en: Are you sure you want to execute shell action on %d files?
nl_BE: Ben je zeker dat je shell actie wil uitvoeren op %d bestanden?

en: Could not open the following file:
    
    %s
    
    Error: %s (%d).
nl_BE: Kon het volgende bestand niet openen:
    
    %s
    
    Fout: %s (%d).

[ctx: mystrings.msg_translitsaveinvalid]
en: Incorrect Name!
nl_BE: Foute naam!

en: Enter a name for a translit:
nl_BE: Voer een naam in voor een alfabetswijziging:

en: Save Translit
nl_BE: Bewaar alfabetswijziging

en: Are you sure you want to undo renaming operation for %d file(s)?
    
    Hint: You can check undo paths by enabling the "Old Path" column.
nl_BE: Ben je zeker dat je de hernoem actie voor %d file(s) ongedaan wil maken?
    
    Hint: Je kan de ongedaan maken paden controleren door de "oud pad" kolom in te schakelen.

en: Nothing to undo!
nl_BE: Niks om ongedaan te maken!

en: Undo operation results:
    
    %d out of %d file(s) restored successfully!
nl_BE: Ongedaan maken resultaten:
    
    %d van %d bestand(en) met succes terug gezet!

en: Seems that ReNamer is currently running.
    Please close it, before continuing...
nl_BE: ReNamer draait blijkbaar momenteel.
    Sluit het aub alvorens verder te gaan...

en: %d of which have a duplicate in the list.
nl_BE: Waarvan %d een duplicaat in de lijst hebben.

en: %d of which exceed max path length limitation.
nl_BE: %d die de max pad lengtelimiet overschrijden.

en: %d of which conflict with an existing file.
nl_BE: Waarvan %d een conflict hebben met een bestaand bestand.

en: %d of which contain invalid characters.
nl_BE: Waarvan %d ongeldige karakters bevatten.

en: %d of which have a parent path changed earlier in the list.
nl_BE: Waarvan %d een gewijzigd ouderpad hebben eerder in de lijst.

en: Successfully validated!
nl_BE: Met succes gevalideerd!

en: Do you want to validate %s files?
    
    This operation may take several minutes...
nl_BE: Wil je %s bestanden valideren?
    
    Deze operatie kan verscheidene minuten duren...

en: Validation has failed due to issues with %d file(s).
nl_BE: Validatie is mislukt door problemen met %d bestand(en).

[ctx: mystrings.name_addrule]
en: Add Rule
nl_BE: Regel toevoegen

[ctx: mystrings.name_addrulestext]
en: Click here to add a rule
nl_BE: Klik hier om een regel toe te voegen

en: Add to ReNamer
nl_BE: Voeg toe aan ReNamer

en: Line = %d, Position = %d, Right = %d, Selection = %d
nl_BE: Lijn = %d, Positie = %d, Rechts = %d, Selectie = %d

en: Browse Scripts...
nl_BE: Blader door scripts...

en: Browse Translits...
nl_BE: Blader door alfabetswijzigingen...

[ctx: mystrings.name_cancelsorting]
en: Cancel Sorting
nl_BE: Annuleer sorteren

[ctx: mystrings.name_dragfilestext]
en: Drag your files here
nl_BE: Sleep je bestanden hier naartoe

[ctx: mystrings.name_editrule]
en: Edit Rule
nl_BE: Bewerk regel

en: %s files
nl_BE: %s bestand

en: %s files (%s)
nl_BE: %s bestanden (%s)

en: %s folders
nl_BE: %s mappen

[ctx: mystrings.name_loadwithpreset]
en: Load with Preset
nl_BE: Laden met voorinstelling

[ctx: mystrings.name_markbymaskcaption]
en: Mark by Mask
nl_BE: Markeer volgens masker

[ctx: mystrings.name_markbymaskprompt]
en: Multiple masks can be separated by semicolons. For example: *.jpg;*.doc
    
    Masks:
nl_BE: Meerdere maskers kan je scheiden door puntkomma's. Bijvoorbeeld: *.jpg;*.doc
    
    Maskers:

en: Overwrite
nl_BE: Overschrijven

[ctx: mystrings.name_rename]
en: Rename
nl_BE: Hernoemen

[ctx: mystrings.name_renamewithpreset]
en: Rename with Preset
nl_BE: Hernoemen met voorinstelling

en: Case
nl_BE: Hoofdlettergebruik

en: Clean Up
nl_BE: Opschonen

[ctx: mystrings.name_rule_delete]
en: Delete
nl_BE: Wissen

[ctx: mystrings.name_rule_extension]
en: Extension
nl_BE: Extensie

[ctx: mystrings.name_rule_insert]
en: Insert
nl_BE: Invoegen

en: Padding
nl_BE: Uitvulling

en: Randomize
nl_BE: Willekeurig maken

en: Rearrange
nl_BE: Herschikken

en: Reformat Date
nl_BE: Reformateer datum

en: Regular Expressions
nl_BE: Reguliere expressies

[ctx: mystrings.name_rule_remove]
en: Remove
nl_BE: Verwijderen

[ctx: mystrings.name_rule_replace]
en: Replace
nl_BE: Vervangen

en: Serialize
nl_BE: Serialiseren

[ctx: mystrings.name_rule_strip]
en: Strip
nl_BE: Verwijderen

en: Translit
nl_BE: Wijzig alfabet

en: User Input
nl_BE: Gebruikersinvoer

en: Save Rule
nl_BE: Regel opslaan

en: Save Script...
nl_BE: Script opslaan...

en: Save Translit...
nl_BE: Alfabetswijziging opslaan...

[ctx: mystrings.name_selectbyextensioncaption]
en: Select by Extension
nl_BE: Selecteer volgens extensie

en: Multiple extensions can be separated by semicolons. For example: jpg;doc
    
    Extensions (without dots):
nl_BE: Meerdere extensies kan je scheiden door puntkomma's. Bijvoorbeeld: jpg;doc
    
    Extensies (zonder punt):

en: Select by Filename Length
nl_BE: Selecteer volgens bestandsnaamlengte

en: More than N characters:
nl_BE: Meer dan N karakters:

[ctx: mystrings.name_selectbymaskcaption]
en: Select by Mask
nl_BE: Selecteer volgens masker

[ctx: mystrings.name_selectbymaskprompt]
en: Multiple masks can be separated by semicolons. For example: *.jpg;*.doc
    
    Masks:
nl_BE: Meerdere maskers kan je scheiden door puntkomma's. Bijvoorbeeld: *.jpg;*.doc
    
    Maskers:

en: Undo
nl_BE: Ongedaan maken

en: Undo %d file(s)
nl_BE: Maak %d bestand(en) ongedaan

[ctx: ustrings.sdatetimedays]
en: Days
nl_BE: Dagen

[ctx: ustrings.sdatetimehours]
en: Hours
nl_BE: Uren

[ctx: ustrings.sdatetimemilliseconds]
en: Milliseconds
nl_BE: Milliseconden

[ctx: ustrings.sdatetimeminutes]
en: Minutes
nl_BE: Minuten

[ctx: ustrings.sdatetimemonths]
en: Months
nl_BE: Maanden

[ctx: ustrings.sdatetimeseconds]
en: Seconds
nl_BE: Seconden

[ctx: ustrings.sdatetimeyears]
en: Years
nl_BE: Jaren

en: All files
nl_BE: Alle bestanden

en: Any file
nl_BE: Eender welk bestand

en: Archives
nl_BE: Archieven

en: Batch file
nl_BE: Batch bestand

en: comma separated
nl_BE: komma gescheiden

en: Documents
nl_BE: Documenten

en: Music
nl_BE: Muziek

en: Pictures
nl_BE: Afbeeldingen

en: Play list
nl_BE: Afspeellijst

[ctx: ustrings.sfilterspresets]
en: Presets
nl_BE: Voorinstellingen

en: tab separated
nl_BE: tab gescheiden

en: Text files
nl_BE: Tekstbestanden

en: Text list
nl_BE: Tekstlijst
