ReNamer - en to uk translation catalogue (903 entries)

en: Save current preset?
uk: Зберегти поточний пресет?

en: Would you like to purchase a "Pro" version to remove this limit?
uk: Ви хочете придбати версію "Pro", щоб усунути це обмеження?

en: Would you like to purchase a "Pro" version to unlock this feature?
uk: Ви хочете придбати версію "Pro", щоб розблокувати цю функцію?

en: Are you sure you want to unregister the product?
    
    This will remove your license and deactivate the "Pro" version.
uk: Ви впевнені, що хочете скасувати реєстрацію продукту?
    
    Це видалить вашу ліцензію та деактивує версію "Pro".

en: This feature is not available in this version.
uk: Ця функція недоступна в даній версії.

[ctx: mainform.s_free_license_note]
en: This application can be used and distributed ONLY for non-commercial purposes and with appropriate attributions.
uk: Цю програму можна використовувати й поширювати ТІЛЬКИ в некомерційних цілях, і з відповідним посиланням на автора.

en: This version is limited to a maximum of %s presets.
uk: Ця версія обмежена максимум %s пресетами.

en: This version is limited to a maximum of %s rules.
uk: Ця версія обмежена максимум %s правилами.

en: (non-commercial use only)
uk: (тільки некомерційне використання)

en: For more information please read full license code
uk: Додаткову інформацію дивіться у повному ліцензійному коді

en: This version does not support presets directory structure.
uk: Ця версія не підтримує структуру каталогів для пресетів.

en: Active filter settings
uk: Активні налаштування фільтрів

en: Loaded preset
uk: Завантажений пресет

en: Loaded preset (modified)
uk: Завантажений пресет (змінений)

en: Created %d preset links.
uk: Створено %d ярликів пресетів.

en: COPY
uk: КОПІЯ

en: Add your code here
uk: Додайте свій код тут

en: Hold %s when loading a script to insert it inline
uk: Утримуйте %s під час завантаження скрипта, щоб вставити його в рядок

en: Press %s for code completion
uk: Натисніть %s для доповнення коду

en: Any single character
uk: Будь-який символ

en: A set of 3 of any characters
uk: Набір з 3-ох символів

en: One or more of any characters
uk: Один або кілька символів

en: One or more of any characters, grouped into subexpression
uk: Один або кілька символів, згрупованих у підвираз

en: One or more of any characters, but fewer as possible
uk: Один або кілька символів, але якомога менше

en: A set of 2 to 4 of any characters
uk: Набір від 2-ох до 4-ох символів

en: A set of 3 or more of any characters
uk: Набір з 3-ох або більше символів

en: Zero or more of any characters
uk: Нуль або більше символів

en: Any single character from the list (e.g. "a" or "b" or "c")
uk: Будь-який символ зі списку (напр. "a" або "b" або "c")

en: Any one occurrence of the alternatives (e.g. "aa" or "bb" or "cc")
uk: Будь-яке альтернативне входження (напр. "aa" або "bb" або "cc")

en: Any single character from the range (e.g. "a" to "z")
uk: Будь-який символ з діапазону (напр. від "a" до "z")

en: End of the input text
uk: Кінець вводу тексту

en: Use an escape character to match an actual backslash "\"
uk: Використовуйте escape-символ для відповідності зворотного слешу "\"

en: Any single character except the ones from the list
uk: Будь-який символ, крім тих, що зі списку

en: Any single space character (space, tab, new line)
uk: Будь-який символ пробілу (пробіл, tab, новий рядок)

en: Start of the input text
uk: Початок вводу тексту

en: Word boundary
uk: Межа слова

en: Any single alphanumeric character (including an underscore)
uk: Будь-який алфавітно-цифровий символ (включаючи підкреслення)

en: Failed to apply system settings.
uk: Не вдалося застосувати системні налаштування.

en: (Try to start the program as administrator to apply these settings)
uk: (Щоб застосувати ці налаштування, спробуйте запустити програму як адміністратор)

en: Real-time update of the preview can be dangerous and its use is not recommended!
    
    It will cause graphical updates to the GUI during preview for every processed file but will also respond to any user activity such as mouse clicks and keyboard button presses. Beware, any accidental actions generated during a preview as a result of user activity within the application will interfere with the preview process and can cause unpredictable behavior.
uk: Оновлення перегляду в реальному часі дуже небезпечно, і його використання не рекомендується!
    
    Це не тільки призведе до оновлення графічного інтерфейсу під час перегляду кожного оброблюваного файлу, але також буде реагувати на будь-які дії користувача, такі як клацання мишею або натискання кнопок клавіатури. Пам’ятайте, що будь-які випадкові дії під час перегляду, які генеруються в результаті діяльності користувача у межах програми, будуть перешкоджати процесу перегляду, і можуть спричинити непередбачуване поводження.

[ctx: tform_about.caption]
en: About
uk: Про програму

en: Author:
uk: Автор:

en: Date:
uk: Дата:

en: Version:
uk: Версія:

en: Website:
uk: Сайт:

[ctx: TFORM_ADDPATHS.BITBTN_ADD.CAPTION]
en: Add
uk: Додати

[ctx: TFORM_ADDPATHS.BITBTN_CANCEL.CAPTION]
en: Cancel
uk: Скасувати

[ctx: tform_addpaths.caption]
en: Add Paths
uk: Додати шляхи

[ctx: TFORM_ADDPATHS.CHECKBOX_WORKINGDIR.CAPTION]
en: Working directory:
uk: Робочий каталог:

en: Enter file paths:
uk: Введіть шляхи до файлів:

[ctx: TFORM_ADDRULE.BITBTN_ADD.CAPTION]
en: Add Rule
uk: Додати правило

[ctx: tform_addrule.bitbtn_close.caption]
en: Close
uk: Закрити

[ctx: TFORM_ADDRULE.CAPTION]
en: Add Rule
uk: Додати правило

en: Configuration:
uk: Конфігурація:

en: Description
uk: Опис

en: Apply Rules
uk: Застосувати правила

[ctx: tform_analyze.caption]
en: Analyze
uk: Аналізувати

en: Apply rules for each line
uk: Застосовувати порядково

en: Automatically apply rules
uk: Застосовувати автоматично

en: Line wrap
uk: Перенесення рядків

en: Enter text that you wish to analyze:
uk: Введіть текст для його аналізу:

en: Text after applying rules:
uk: Текст після застосування правил:

[ctx: TFORM_BROWSE.BITBTN_CANCEL.CAPTION]
en: Close
uk: Закрити

[ctx: tform_browse.bitbtn_ok.caption]
en: Add Folders
uk: Додати папки

en: Browse
uk: Вибрати

en: Show hidden folders
uk: Приховані папки

en: Show system folders
uk: Системні папки

en: Select folders that you want to add:
uk: Виберіть папки, які ви бажаєте додати:

en: Collapse All
uk: Згорнути всі

en: Explore selected folder
uk: Відкрити вибрану папку

[ctx: TFORM_BROWSE.MENUITEM_GOTOFOLDER.CAPTION]
en: Go To Folder
uk: Перейти до папки

en: Refresh Tree
uk: Оновити дерево

[ctx: tform_browse.sb_gotofolder.caption]
en: Go To
uk: Перейти до папки

[ctx: tform_browse.speedbutton_filtersettings.caption]
en: Filter Settings
uk: Параметри фільтрування

[ctx: tform_filtersettings.bitbtn_cancel.caption]
en: Cancel
uk: Скасувати

[ctx: tform_filtersettings.bitbtn_save.caption]
en: Save
uk: Зберегти

[ctx: TFORM_FILTERSETTINGS.CAPTION]
en: Filter Settings
uk: Параметри фільтрування

en: Apply only to the file name, instead of full path.
uk: Застосовувати лише до імені файлу, а не шляху.

en: Add files within folders
uk: Додавати файли з папок

en: Add folders as files
uk: Додавати папки як файли

en: Include hidden items
uk: Включити приховані об'єкти

en: Include subfolders
uk: Включити вкладені папки

en: Include system items
uk: Включити системні об'єкти

[ctx: TFORM_FILTERSETTINGS.CHECKBOX_SAVEASDEFAULT.CAPTION]
en: Save as default for future sessions
uk: Зберегти як стандартні для майбутніх сеансів

en: Skip root folders when added as files
uk: Пропускати кореневі папки

en: Default behavior for adding folders:
uk: При додаванні папок:

en: Masks:
uk: Маски:

en: Exclude:
uk: Виключити:

en: Include:
uk: Включити:

[ctx: TFORM_FILTERSETTINGS.LABEL_MASKSNOTE.CAPTION]
en: Note: separate multiple masks with ";" (semicolons).
uk: Примітка: Розділяйте маски ";" (крапкою з комою).

[ctx: TFORM_FOLDERWARNING.BB_CANCEL.CAPTION]
en: Cancel
uk: Скасувати

en: Continue
uk: Продовжити

en: Warning: Renaming Folders
uk: Увага: Перейменування папок

en: Never show this warning
uk: Більше не показувати

en: Renaming a folder also affects all of its content. A problem can occur if you try to rename folders and their content in a single run. Items in the renaming list are processed from top to bottom. The order of items in this case is extremely important for successful renaming.
uk: Перейменування папки впливає на її вміст. Отже, якщо ви спробуєте перейменувати відразу й папки і їх вміст, це може викликати проблеми. Оскільки список перейменування обробляється зверху вниз, порядок файлів і папок у списку дуже важливий для успішного перейменування.

en: Parent folders must always appear below their contained items. This can be easily achieved by sorting items in descending order by the Folder or Path column.
uk: Тому батьківські папки завжди мають розташовуватися після їх вмісту. Цього можна легко досягти відсортувавши список в порядку спадання за стовпцем "Папка" або "Шлях".

[ctx: TFORM_MAIN.ACTION_ABOUT.CAPTION]
en: About
uk: Про програму

en: Add Files
uk: Додати файли

[ctx: TFORM_MAIN.ACTION_ADDFOLDERS.CAPTION]
en: Add Folders
uk: Додати папки

[ctx: tform_main.action_addpaths.caption]
en: Add Paths
uk: Додати шляхи

en: Analyze sample text
uk: Проаналізувати зразок тексту

en: Apply rules to the clipboard
uk: Застосувати правила до буфера обміну

en: Autosize columns
uk: Авто-розмір стовпців таблиці

en: Count marked and selected files
uk: Підрахувати позначені та вибрані файли

en: Export as batch renaming file (full paths)
uk: Експорт у файл пакетного перейменування (повні шляхи)

en: Export as batch renaming file (only names)
uk: Експорт у файл пакетного перейменування (тільки імена)

en: Export file paths and new names
uk: Експорт шляхів до файлів та нових імен

en: Export file paths and undo paths
uk: Експорт шляхів до файлів та шляхів для скасування

en: Export new names to clipboard
uk: Експорт нових імен до буфера обміну

en: Export paths to clipboard
uk: Експорт шляхів до файлів у буфер обміну

[ctx: TFORM_MAIN.ACTION_FILTERS.CAPTION]
en: Filters
uk: Фільтри

en: Fix conflicting new names
uk: Виправити конфліктні нові імена

en: Import file paths and new names
uk: Імпорт шляхів до файлів та нових імен

en: Import files from text-list or play-list
uk: Імпорт файлів з текстового списку або плейлиста

en: Import new names from clipboard
uk: Імпорт нових імен з буфера обміну

en: Manage...
uk: Впорядкувати...

en: New Instance
uk: Нове вікно

en: New Project
uk: Новий проект

en: Paste Files
uk: Вставити файли

[ctx: TFORM_MAIN.ACTION_PRESETSAVE.CAPTION]
en: Save
uk: Зберегти

en: Save As
uk: Зберегти як

[ctx: TFORM_MAIN.ACTION_PREVIEW.CAPTION]
en: Preview
uk: Переглянути

[ctx: tform_main.action_register.caption]
en: Register
uk: Реєстрація

[ctx: TFORM_MAIN.ACTION_RENAME.CAPTION]
en: Rename
uk: Перейменувати

en: All Settings
uk: Усі налаштування

en: Sort by path for renaming folders
uk: Сортувати по шляху для перейменування папок

en: Undo Renaming
uk: Скасувати дію

en: Unregister
uk: Скасування реєстрації

en: Validate new names
uk: Перевірити нові імена

en: #
uk: №

en: Rule
uk: Правило

en: Statement
uk: Оператор

[ctx: TFORM_MAIN.MENUITEM_ADDRULE.CAPTION]
en: Add Rule
uk: Додати правило

en: Add Rule (above)
uk: Додати правило (вище)

en: Add Rule (below)
uk: Додати правило (нижче)

en: Analyze Name
uk: Аналізувати ім'я

en: Clear All
uk: Очистити всі

en: Clear Failed
uk: Очистити невдалі

en: Clear
uk: Очистити

en: Clear Invalid
uk: Очистити недійсні

en: Clear Marked
uk: Очистити позначені

en: Clear Not Marked
uk: Очистити не позначені

en: Clear Renamed
uk: Очистити перейменовані

en: Clear Valid
uk: Очистити дійсні

en: Duplicate Rule
uk: Дублювати правило

en: Edit New Name
uk: Змінити нове ім'я

[ctx: TFORM_MAIN.MENUITEM_EDITRULE.CAPTION]
en: Edit Rule
uk: Редагувати правило

en: Exit
uk: Вихід

en: File
uk: Файл

[ctx: tform_main.menuitem_help.caption]
en: Help
uk: Довідка

en: Invert Marking
uk: Інвертувати позначки

en: Invert Selection
uk: Інвертувати вибір

[ctx: TFORM_MAIN.MENUITEM_MARK.CAPTION]
en: Mark
uk: Позначити

[ctx: TFORM_MAIN.MENUITEM_MARKBYMASK.CAPTION]
en: Mark by Mask
uk: Позначити за маскою

[ctx: tform_main.menuitem_marking.caption]
en: Mark
uk: Позначити

en: Mark Only Changed (Exc. Case)
uk: Позначити лише змінені (викл. регістр)

en: Mark Only Changed (Inc. Case)
uk: Позначити лише змінені (вкл. регістр)

en: Mark Only Selected
uk: Позначити лише вибрані

[ctx: TFORM_MAIN.MENUITEM_MOVEDOWN.CAPTION]
en: Down
uk: Вниз

[ctx: TFORM_MAIN.MENUITEM_MOVEUP.CAPTION]
en: Up
uk: Вгору

en: Move
uk: Пересунути

[ctx: tform_main.menuitem_presets.caption]
en: Presets
uk: Пресети

en: Remove All Rules
uk: Видалити всі правила

en: Remove Rule
uk: Видалити правило

en: Remove Selected
uk: Видалити вибрані

en: Move Down
uk: Пересунути вниз

en: Move Up
uk: Пересунути вгору

en: Mark All
uk: Позначити всі

[ctx: TFORM_MAIN.MENUITEM_RULESSELECTALL.CAPTION]
en: Select All
uk: Вибрати всі

en: Unmark All
uk: Зняти всі позначки

[ctx: tform_main.menuitem_selectall.caption]
en: Select All
uk: Вибрати всі

[ctx: TFORM_MAIN.MENUITEM_SELECTBYEXTENSION.CAPTION]
en: Select by Extension
uk: Вибрати за розширенням

[ctx: TFORM_MAIN.MENUITEM_SELECTBYMASK.CAPTION]
en: Select by Mask
uk: Вибрати за маскою

en: Select by Name Length
uk: Вибрати за довжиною імені

en: Select
uk: Вибрати

[ctx: tform_main.menuitem_settings.caption]
en: Settings
uk: Налаштування

[ctx: tform_main.menuitem_settingsgeneral.caption]
en: General
uk: Загальні

[ctx: tform_main.menuitem_settingsmetatags.caption]
en: Meta Tags
uk: Мета-Теги

en: Miscellaneous
uk: Різне

[ctx: tform_main.menuitem_settingspreview.caption]
en: Preview
uk: Перегляд

[ctx: TFORM_MAIN.MENUITEM_SETTINGSRENAME.CAPTION]
en: Rename
uk: Перейменування

en: Shell
uk: Оболонка

en: Unmark
uk: Зняти позначки

en: Import...
uk: Імпортувати...

en: Browse...
uk: Переглянути...

en: Clear Not Changed
uk: Очистити не змінені

en: Copy Files to Clipboard
uk: Скопіювати файл у буфер обміну

en: Copyrights
uk: Авторські права

[ctx: tform_main.mi_createpresetslinks.caption]
en: Create Links
uk: Створити ярлики

en: Cut Files to Clipboard
uk: Вирізати файл у буфер обміну

en: Delete Files to Recycle Bin
uk: Видалити файли у Кошик

en: Export all columns to clipboard
uk: Експорт усіх стовпців до буфера обміну

en: File Properties
uk: Властивості файлу

[ctx: TFORM_MAIN.MI_FILESCOLUMNS_CANCELSORTING.CAPTION]
en: Cancel Sorting
uk: Скасувати сортування

en: Forum (online)
uk: Форум (онлайн)

en: Help (online)
uk: Довідка (онлайн)

en: Version History
uk: Історія версій

[ctx: tform_main.mi_language.caption]
en: Language
uk: Мова

en: Lite vs Pro (online)
uk: Порівняти Lite і Pro (онлайн)

en: Load
uk: Завантажити

en: Open containing folder
uk: Відкрити папку із вмістом

en: Open File
uk: Відкрити файл

en: Open with Notepad
uk: Відкрити файл у Блокноті

en: Purchase (online)
uk: Купити (онлайн)

en: Quick Guide
uk: Короткий посібник

en: Rescan
uk: Пересканувати

en: Comment...
uk: Додати коментар...

en: Export to Clipboard
uk: Експорт в буфер обміну

en: User Manual
uk: Посібник користувача

[ctx: tform_main.toolbutton_addrule.caption]
en: Add
uk: Додати

[ctx: TFORM_MAIN.TOOLBUTTON_ANALYZE.CAPTION]
en: Analyze
uk: Аналізувати

en: Columns
uk: Стовпці

en: Export
uk: Експорт

en: Files
uk: Файли

[ctx: TFORM_MAIN.TOOLBUTTON_FILTERS.CAPTION]
en: Filters
uk: Фільтри

[ctx: tform_main.toolbutton_movedownrule.caption]
en: Down
uk: Вниз

[ctx: tform_main.toolbutton_moveuprule.caption]
en: Up
uk: Вгору

[ctx: tform_main.toolbutton_options.caption]
en: Options
uk: Опції

[ctx: TFORM_MAIN.TOOLBUTTON_REMOVERULE.CAPTION]
en: Remove
uk: Видалити

en: State
uk: Стан

en: Modified
uk: Змінено

[ctx: TFORM_MAIN.VST_FILES.HEADER.COLUMNS[11].TEXT]
en: Extension
uk: Розширення

en: Name Digits
uk: Цифри імені

en: Path Digits
uk: Цифри шляху

en: Name Length
uk: Довжина імені

en: New Name Length
uk: Довжина нового імені

en: Exif Date
uk: EXIF дата

en: Old Path
uk: Старий шлях

en: Path
uk: Шлях

[ctx: tform_main.vst_files.header.columns[20].text]
en: Error
uk: Помилка

en: Folder
uk: Папка

en: Name
uk: Ім'я

en: New Name
uk: Нове ім'я

en: New Path
uk: Новий шлях

en: Size
uk: Розмір

en: Size KB
uk: Розмір КБ

en: Size MB
uk: Розмір МБ

en: Created
uk: Створено

[ctx: TFORM_METATAGS.BITBTN_CANCEL.CAPTION]
en: Cancel
uk: Скасувати

[ctx: TFORM_METATAGS.BITBTN_INSERT.CAPTION]
en: Insert
uk: Вставити

[ctx: TFORM_METATAGS.CAPTION]
en: Meta Tags
uk: Мета-Теги

en: Note: Most of the tags can only work for files, not folders.
uk: Увага: Більшість Мета-Тегів можуть працювати тільки з файлами, а не з папками.

en: &Save
uk: &Зберегти

en: Save Preset
uk: Зберегти пресет

en: Save Filter Settings with the preset?
uk: Зберегти налаштування фільтра з пресетом?

en: Overwrite existing preset:
uk: Перезаписати наявний пресет:

en: Preset Name:
uk: Ім'я пресету:

[ctx: TFORM_PRESETSLINKS.BB_CREATELINKS.CAPTION]
en: Create Links
uk: Створити ярлики

en: Presets Links
uk: Ярлики пресетів

en: Please specify a folder where you want to place the links:
uk: Будь ласка, вкажіть папку для розміщення ярликів:

en: Type of links:
uk: Тип ярликів:

[ctx: TFORM_PRESETSLINKS.RB_LOAD.CAPTION]
en: Load with Preset
uk: Завантажити

[ctx: TFORM_PRESETSLINKS.RB_RENAME.CAPTION]
en: Rename with Preset
uk: Перейменувати

en: Browse for Folder
uk: Пошук папки

en: Use "Send To" Folder
uk: Використовувати папку "Надіслати до"

en: Presets Manager
uk: Управління пресетами

[ctx: TFORM_PRESETSMANAGER.TB_APPEND.HINT]
en: Append Preset
uk: Додати пресет

[ctx: TFORM_PRESETSMANAGER.TB_COPY.HINT]
en: Duplicate Preset
uk: Дублювати пресет

[ctx: TFORM_PRESETSMANAGER.TB_DELETE.HINT]
en: Delete Preset (Del)
uk: Видалити пресет (Del)

[ctx: TFORM_PRESETSMANAGER.TB_EDIT.HINT]
en: Manually Edit Preset (F4)
uk: Вручну редагувати пресет (F4)

[ctx: TFORM_PRESETSMANAGER.TB_LOAD.HINT]
en: Load Preset (Enter)
uk: Завантажити пресет (Enter)

[ctx: TFORM_PRESETSMANAGER.TB_RENAME.HINT]
en: Rename Preset (F2)
uk: Перейменувати пресет (F2)

[ctx: TFORM_REGISTER.BB_CANCEL.CAPTION]
en: Cancel
uk: Скасувати

[ctx: TFORM_REGISTER.BB_REGISTER.CAPTION]
en: Register
uk: Зареєструвати

en: Registration
uk: Реєстрація

en: Please enter your registration code:
uk: Введіть свій реєстраційний код:

[ctx: TFORM_SETTINGS.BITBTN_CANCEL.CAPTION]
en: Cancel
uk: Скасувати

[ctx: TFORM_SETTINGS.BITBTN_SAVE.CAPTION]
en: Save
uk: Зберегти

[ctx: TFORM_SETTINGS.CAPTION]
en: Settings
uk: Налаштування

en: Folders also have extensions, process them as such
uk: Обробляти папки, що теж мають розширення, як файли

en: Highlight changed file names
uk: Виділяти змінені імена файлів

en: Must be successfully confirmed by user
uk: Має бути підтверджено користувачем

en: Add to folders context menu
uk: Додати до контекстного меню папок

en: Add to "Send To" context menu
uk: Додати до контекстного меню "Надіслати до"

en: Stay on top of other windows
uk: Завжди тримати поверх інших вікон

en: Auto preview when new files are added
uk: Автоматичний перегляд у разі додавання нових файлів

en: Auto preview on change of rules configurations
uk: Автоматичний перегляд у разі зміни конфігурації правил

en: Auto size table on change
uk: Автоматично підбирати розмір стовпців таблиці у разі змін

en: Clear files table on rename
uk: Очищати таблицю файлів після перейменування

en: Clear renamed files on rename
uk: Очищати перейменовані файли після перейменування

en: Clear rules list on rename
uk: Очищати список правил після перейменування

en: Close program after successful rename
uk: Закривати програму після успішного перейменування

en: Display message on successful rename
uk: Показувати повідомлення після успішного перейменування

en: Fix conflicting new names on preview
uk: Виправляти конфліктні нові імена під час перегляду

en: MetaTag support
uk: Підтримка Мета-Тегів

en: Overwrite files with New Names
uk: Перезаписувати файли з новими іменами

en: Real-time update of the preview
uk: Оновлювати перегляд у режимі реального часу

en: Register preset extension (*.rnp)
uk: Асоціювати з файлами пресетів (*.rnp)

en: Remember position and size of major windows
uk: Пам'ятати розташування та розмір основних вікон

en: Save rules configuration on exit, load on startup
uk: Зберігати конфігурацію правил під час виходу

en: Show main toolbar
uk: Показати головну панель інструментів

en: Skip renaming of unchanged files
uk: Пропускати перейменування незмінних файлів

en: Remember sorting options (files table)
uk: Пам'ятати параметри сортування (таблиця файлів)

en: Use natural order sorting algorithm (2-3 times slower)
uk: Сортувати за природним порядком (у 2-3 рази повільніше)

en: Validate new filenames on preview
uk: Перевіряти нові імена файлів під час перегляду

en: Date Format:
uk: Формат дати:

en: Preview:
uk: Перегляд:

en: Example: file1, file2 ... file9, file10, file11, and so on.
uk: Приклад: file1, file2 ... file9, file10, file11 і так далі.

en: Note: disabling any of these options will increase performance when processing large amount of files.
uk: Примітка: вимкнення будь-якого з цих параметрів збільшить швидкодію під час обробки великої кількості файлів.

en: Change text of "Click here to add a rule":
uk: Змінити текст "Натисніть тут, щоб додати правило":

en: Change text of "Drag your files here":
uk: Змінити текст "Перетягніть ваші файли сюди":

en: Note: formats will be saved only if validated successfully.
uk: Примітка: формати буде збережено лише за умови успішної перевірки.

en: Configure Filter Settings
uk: Налаштувати параметри фільтра

[ctx: TFORM_SETTINGS.SPEEDBUTTON_METATAGFORMATSINFO.CAPTION]
en: Help
uk: Довідка

[ctx: TFORM_SETTINGS.SPEEDBUTTON_METATAGFORMATSINFO.HINT]
en: Online Help (F1)
uk: Онлайн довідка (F1)

en: Note: Disabling MetaTag support will increase performance when processing large amount of files.
uk: Примітка: Вимкнення підтримки Мета-Тегів збільшить швидкодію під час обробки великої кількості файлів.

en: Warning: Overwritten files will be deleted permanently.
uk: Увага: Перезаписані файли будуть видалені остаточно.

[ctx: TFORM_SETTINGS.TABSHEET_GENERAL.CAPTION]
en: General
uk: Загальні

[ctx: TFORM_SETTINGS.TABSHEET_METATAGS.CAPTION]
en: Meta Tags
uk: Мета-Теги

en: Misc.
uk: Різне

[ctx: TFORM_SETTINGS.TABSHEET_PREVIEW.CAPTION]
en: Preview
uk: Перегляд

[ctx: TFORM_SETTINGS.TABSHEET_RENAME.CAPTION]
en: Rename
uk: Перейменування

en: Accept
uk: Прийняти

en: Lite vs Pro
uk: Lite або Pro

en: Purchase
uk: Придбати

en: Enter registration code
uk: Введіть реєстраційний код

en: Terms of Use
uk: Умови використання

en: Please be aware of the terms of use of this application:
uk: Будь ласка, пам’ятайте про умови використання цієї програми:

en: For commercial use you must obtain a commercial license by going to the website. If you already hold a license please enter your registration code. Thank you for playing fair.
uk: Для комерційного використання ви повинні отримати на веб-сайті комерційну ліцензію. Якщо ви вже маєте ліцензію, будь ласка, введіть ваш реєстраційний код. Дякуємо за чесну гру.

[ctx: TFORM_TERMSOFUSE.LABEL_NONCOMMERCIAL.CAPTION]
en: This application can be used and distributed ONLY for non-commercial purposes and with appropriate attributions.
uk: Цю програму можна використовувати й поширювати тільки в некомерційних цілях, і з відповідним посиланням на автора.

en: Please also consider purchasing a "Pro" version to support the future development of this application.
uk: Будь ласка, розгляньте можливість придбання "Pro" версії для підтримки майбутнього розвитку цієї програми.

en: Extension always lower case
uk: Розширення в нижньому регістрі

en: Extension always upper case
uk: Розширення в верхньому регістрі

en: Force case for fragments:
uk: Регістр фрагментів за шаблоном:

[ctx: tframe_rulecase.checkbox_caseskipextension.caption]
en: Skip extension
uk: Пропускати розширення

en: Case change:
uk: Змінити регістр:

en: Hint: fragments separated with comma will be put in the same case as they are typed in this text box, for example: CD,DVD,DJ
uk: Підказка: регістр фрагментів розділених комою буде змінено відповідно до вище введеного шаблону, наприклад: CD,DVD,DJ

en: all lower case
uk: все у нижньому регістрі

en: ALL UPPER CASE
uk: ВСЕ У ВЕРХНЬОМУ РЕГІСТРІ

en: Capitalize Every Word
uk: Кожне Слово З Великої Літери

en: Capitalize AND Preserve
uk: З Великої ТА Зберегти Регістр

[ctx: TFRAME_RULECASE.RB_CASEFIRSTLETTERCAPITAL.CAPTION]
en: First letter capital
uk: Перше слово з великої літери

en: iNVERT cASE
uk: іНВЕРТУВАТИ рЕГІСТР сЛІВ

en: (none of the above)
uk: (нічого з вище вказаного)

en: Insert a space in front of capitalized letters (e.g. CamelCase)
uk: Вставити пробіл перед великими літерами (напр, CamelCase)

en: Normalize unicode spaces by replacing them with a standard space
uk: Замінити символи пробілу Юнікод стандартними пробілами

en: Prepare for SharePoint (always inc. extension)
uk: Підготувати для SharePoint (завжди включати розширення)

[ctx: TFRAME_RULECLEANUP.CHECKBOX_SKIPEXTENSION.CAPTION]
en: Skip extension
uk: Пропускати розширення

en: , (comma)
uk: , (кома)

en: . (dot)
uk: . (крапка)

en: Fix spaces: only one space at a time, no spaces on sides of basename
uk: Виправити пробіли: тільки один за раз, без пробілів із боків

en: Skip number sequences, for example version 1.2.3.4
uk: Пропускати послідовності чисел, наприклад, версію 1.2.3.4

en: Replace these characters with spaces:
uk: Замінити пробілами ці символи:

en: Strip out content of brackets:
uk: Видалити вміст дужок:

[ctx: TFRAME_RULEDELETE.CHECKBOX_DELETECURRENTNAME.CAPTION]
en: Delete current name
uk: Видалити поточне ім'я

[ctx: tframe_ruledelete.checkbox_deleterighttoleft.caption]
en: Right-to-left
uk: Справа наліво

[ctx: TFRAME_RULEDELETE.CHECKBOX_DELETESKIPEXTENSION.CAPTION]
en: Skip extension
uk: Пропускати розширення

en: Do not remove delimiters
uk: Не видаляти роздільники

en: From:
uk: Від:

en: Until:
uk: До:

[ctx: tframe_ruledelete.radiobutton_deletefromdelimiter.caption]
en: Delimiter:
uk: Роздільник:

[ctx: tframe_ruledelete.radiobutton_deletefromposition.caption]
en: Position:
uk: Позиція:

en: Count:
uk: Кількість:

[ctx: TFRAME_RULEDELETE.RADIOBUTTON_DELETEUNTILDELIMITER.CAPTION]
en: Delimiter:
uk: Роздільник:

en: Till the end
uk: До кінця

en: Detect using "binary signature"
uk: Виявляти за допомогою "двійкового підпису"

en: Append to the original filename
uk: Додати до оригінального імені файлу

en: New Extension (without dot):
uk: Нове розширення (без крапки):

en: Note: Some files may have multiple extensions matching their data type, for example: doc/ppt/xls have the same signature. Unrecognised files will remain unchanged. If this option is used, the new extension field is ignored.
uk: Примітка: Деякі файли можуть мати кілька розширень, що відповідають їхньому типу даних. Наприклад: doc/ppt/xls мають однаковий підпис. Нерозпізнані файли залишиться без змін. Якщо використовується цей параметр, поле нового розширення буде проігноровано.

[ctx: TFRAME_RULEINSERT.BITBTN_INSERTMETATAG.CAPTION]
en: Insert Meta Tag
uk: Вставити Мета-Тег

[ctx: TFRAME_RULEINSERT.BITBTN_INSERTMETATAG.HINT]
en: Insert Meta Tag (Ctrl+Ins)
uk: Вставити Мета-Тег (Ctrl+Ins)

[ctx: TFRAME_RULEINSERT.CHECKBOX_INSERTRIGHT.CAPTION]
en: Right-to-left
uk: Справа наліво

[ctx: TFRAME_RULEINSERT.CHECKBOX_INSERTSKIPEXTENSION.CAPTION]
en: Skip extension
uk: Пропускати розширення

en: Insert:
uk: Вставити:

en: Where:
uk: Куди:

en: After text:
uk: Після:

en: Before text:
uk: Перед:

[ctx: TFRAME_RULEINSERT.RADIOBUTTON_INSERTPOSITION.CAPTION]
en: Position:
uk: Позиція:

[ctx: tframe_ruleinsert.radiobutton_insertprefix.caption]
en: Prefix
uk: Префікс

[ctx: tframe_ruleinsert.radiobutton_insertsuffix.caption]
en: Suffix
uk: Суфікс

[ctx: TFRAME_RULEINSERT.RADIOBUTTON_REPLACECURRENTNAME.CAPTION]
en: Replace current name
uk: Замінити поточне ім'я

en: Add padding to length:
uk: Додати заповнення до довжини:

en: Add zero padding to length:
uk: Додати заповнення нулями до довжини:

[ctx: tframe_rulepadding.checkbox_removezeropadding.caption]
en: Remove zero padding
uk: Видалити заповнення нулями

[ctx: TFRAME_RULEPADDING.CHECKBOX_SKIPEXTENSION.CAPTION]
en: Skip extension
uk: Пропускати розширення

en: Number sequences
uk: Числа

en: Text padding
uk: Текст

en: Padding characters:
uk: Символи для заповнення:

[ctx: TFRAME_RULEPADDING.LABEL_POSITION.CAPTION]
en: Position:
uk: Позиція:

en: Left
uk: Ліворуч

en: Right
uk: Праворуч

[ctx: TFRAME_RULEPASCALSCRIPT.TOOLBUTTON_COMPILE.CAPTION]
en: Try to Compile
uk: Скомпілювати

[ctx: TFRAME_RULEPASCALSCRIPT.TOOLBUTTON_COMPILE.HINT]
en: Try to Compile (Ctrl+T)
uk: Спробуйте скомпілювати (Ctrl+T)

[ctx: TFRAME_RULEPASCALSCRIPT.TOOLBUTTON_GOTOLINE.CAPTION]
en: Go To
uk: Перейти

[ctx: TFRAME_RULEPASCALSCRIPT.TOOLBUTTON_GOTOLINE.HINT]
en: Go To Line (Ctrl+G)
uk: Перейти до рядка (Ctrl+G)

[ctx: TFRAME_RULEPASCALSCRIPT.TOOLBUTTON_HELP.CAPTION]
en: Help
uk: Довідка

[ctx: TFRAME_RULEPASCALSCRIPT.TOOLBUTTON_HELP.HINT]
en: Online Help (F1)
uk: Онлайн довідка (F1)

[ctx: TFRAME_RULEPASCALSCRIPT.TOOLBUTTON_SCRIPTS.CAPTION]
en: Scripts
uk: Скрипти

[ctx: TFRAME_RULEPASCALSCRIPT.TOOLBUTTON_SCRIPTS.HINT]
en: Scripts (Ctrl+L)
uk: Скрипти (Ctrl+L)

[ctx: TFRAME_RULERANDOMIZE.CHECKBOX_SKIPEXTENSION.CAPTION]
en: Skip extension
uk: Пропускати розширення

[ctx: TFRAME_RULERANDOMIZE.CHECKBOX_UNIQUE.CAPTION]
en: Unique if possible
uk: Бажано унікальні

[ctx: TFRAME_RULERANDOMIZE.CHECKBOX_USEDIGITS.CAPTION]
en: Digits (0..9)
uk: Цифри (0..9)

en: English letters (a..z)
uk: Англійські літери (a..z)

[ctx: TFRAME_RULERANDOMIZE.CHECKBOX_USEUSERDEFINED.CAPTION]
en: User defined:
uk: Визначені користувачем:

[ctx: TFRAME_RULERANDOMIZE.GROUPBOX_CHARACTERS.CAPTION]
en: Characters to use:
uk: Використовувати символи:

[ctx: TFRAME_RULERANDOMIZE.GROUPBOX_INSERTWHERE.CAPTION]
en: Insert where:
uk: Куди вставити:

[ctx: TFRAME_RULERANDOMIZE.LABEL_LENGTH.CAPTION]
en: Length of random sequence:
uk: Довжина випадкової послідовності:

[ctx: TFRAME_RULERANDOMIZE.RADIOBUTTON_POSITION.CAPTION]
en: Position:
uk: Позиція:

[ctx: TFRAME_RULERANDOMIZE.RADIOBUTTON_PREFIX.CAPTION]
en: Prefix
uk: Префікс

[ctx: TFRAME_RULERANDOMIZE.RADIOBUTTON_REPLACECURRENTNAME.CAPTION]
en: Replace current name
uk: Замінити поточне ім'я

[ctx: TFRAME_RULERANDOMIZE.RADIOBUTTON_SUFFIX.CAPTION]
en: Suffix
uk: Суфікс

[ctx: TFRAME_RULEREARRANGE.CB_RIGHTTOLEFT.CAPTION]
en: Right-to-left
uk: Справа наліво

[ctx: TFRAME_RULEREARRANGE.CB_SKIPEXTENSION.CAPTION]
en: Skip extension
uk: Пропускати розширення

en: Split using:
uk: Розділити за:

en: New pattern:
uk: Новий шаблон:

en: Hint: Use $1..$N to reference delimited parts in the new pattern, $-1..$-N to reference from the end, $0 for the original name.
uk: Підказка: Використовуйте $1..$N щоб посилатися у новому шаблоні на окремі частини оригінального імені, $-1..$-N - задля посилання з кінця, $0 - замість оригінального імені.

en: Delimiters
uk: Роздільниками

en: Exact pattern of delimiters
uk: Шаблоном роздільників

en: Positions
uk: Позицією

[ctx: tframe_rulerearrange.sb_addseparator.hint]
en: Separate multiple items
uk: Розділити декілька елементів

[ctx: TFRAME_RULEREARRANGE.SB_INSERTMETATAG.HINT]
en: Insert Meta Tag (Ctrl+Ins)
uk: Вставити Мета-Тег (Ctrl+Ins)

en: Adjust time by:
uk: Скорегувати час на:

[ctx: TFRAME_RULEREFORMATDATE.CHECKBOX_SKIPEXTENSION.CAPTION]
en: Skip extension
uk: Пропускати розширення

en: Use custom long months:
uk: Довгі назви місяців:

en: Use custom short months:
uk: Короткі назви місяців:

en: Match as whole words only
uk: Лише слова повністю

en: Find date/time formats:
uk: Знайти формати дати/часу:

en: Convert to date/time format:
uk: Замінити на формат дати/часу:

[ctx: TFRAME_RULEREFORMATDATE.MENUITEM_ADDSEPARATOR.CAPTION]
en: Separate multiple items
uk: Розділити декілька елементів

en: Date/time format reference (online)
uk: Довідка по формату дати й часу (онлайн)

en: Case-sensitive
uk: Враховувати регістр

[ctx: TFRAME_RULEREGEX.CHECKBOX_SKIPEXTENSION.CAPTION]
en: Skip extension
uk: Пропускати розширення

en: Hint: Use $1..$9 to reference subexpressions.
uk: Порада: Використовуйте $1..$9 як посилання на частини виразів.

en: Expression:
uk: Вираз:

[ctx: tframe_ruleregex.label5.caption]
en: Replace:
uk: Замінити:

en: Insert expression (Ctrl+Ins)
uk: Вставити вираз (Ctrl+Ins)

[ctx: TFRAME_RULEREGEX.SPEEDBUTTON_HELP.CAPTION]
en: Help
uk: Довідка

[ctx: TFRAME_RULEREGEX.SPEEDBUTTON_HELP.HINT]
en: Online Help (F1)
uk: Онлайн довідка (F1)

[ctx: tframe_ruleremove.checkbox_casesensitive.caption]
en: Case sensitive
uk: Враховувати регістр

[ctx: TFRAME_RULEREMOVE.CHECKBOX_SKIPEXTENSION.CAPTION]
en: Skip extension
uk: Пропускати розширення

en: Interpret symbols '?', '*', '[', ']' as wildcards?
uk: Розглядати символи '?', '*', '[', ']' як знаки підстановки?

[ctx: TFRAME_RULEREMOVE.CHECKBOX_WHOLEWORDSONLY.CAPTION]
en: Whole words only
uk: Лише слова повністю

[ctx: tframe_ruleremove.label_removeoccurances.caption]
en: Occurrences:
uk: Випадки:

en: Remove:
uk: Прибрати:

[ctx: tframe_ruleremove.radiobutton_removeall.caption]
en: All
uk: Усі

[ctx: tframe_ruleremove.radiobutton_removefirst.caption]
en: First
uk: Перший

[ctx: tframe_ruleremove.radiobutton_removelast.caption]
en: Last
uk: Останній

[ctx: TFRAME_RULEREMOVE.SPEEDBUTTON_REMOVEADDSEPARATOR.HINT]
en: Separate multiple items
uk: Розділити декілька елементів

[ctx: TFRAME_RULEREPLACE.CHECKBOX_CASESENSITIVE.CAPTION]
en: Case sensitive
uk: Враховувати регістр

[ctx: TFRAME_RULEREPLACE.CHECKBOX_SKIPEXTENSION.CAPTION]
en: Skip extension
uk: Пропускати розширення

en: Interpret '?', '*', '[', ']' as wildcards and '$n' as backreferences?
uk: Розглядати '?', '*', '[', ']' як знаки підстановки, а '$n' як зворотні посилання?

[ctx: tframe_rulereplace.checkbox_wholewordsonly.caption]
en: Whole words only
uk: Лише слова повністю

[ctx: TFRAME_RULEREPLACE.LABEL_REPLACEOCCURANCES.CAPTION]
en: Occurrences:
uk: Випадки:

en: Find:
uk: Знайти:

[ctx: TFRAME_RULEREPLACE.LABEL_REPLACEWITH.CAPTION]
en: Replace:
uk: Замінити:

[ctx: TFRAME_RULEREPLACE.RADIOBUTTON_REPLACEALL.CAPTION]
en: All
uk: Усі

[ctx: TFRAME_RULEREPLACE.RADIOBUTTON_REPLACEFIRST.CAPTION]
en: First
uk: Перший

[ctx: TFRAME_RULEREPLACE.RADIOBUTTON_REPLACELAST.CAPTION]
en: Last
uk: Останній

[ctx: TFRAME_RULEREPLACE.SPEEDBUTTON_REPLACEADDSEPARATOR.HINT]
en: Separate multiple items
uk: Розділити декілька елементів

[ctx: TFRAME_RULEREPLACE.SPEEDBUTTON_REPLACEWITHMETATAG.HINT]
en: Insert Meta Tag (Ctrl+Ins)
uk: Вставити Мета-Тег (Ctrl+Ins)

en: Reset every:
uk: Скинути після:

en: Reset if file name changes
uk: Скинути у разі зміни імені файлу

en: Reset if folder changes
uk: Скинути у разі зміни папки

en: Pad with zeros to length:
uk: Додати нулі до довжини:

[ctx: TFRAME_RULESERIALIZE.CHECKBOX_SKIPEXTENSION.CAPTION]
en: Skip extension
uk: Пропускати розширення

[ctx: tframe_ruleserialize.gb_insertwhere.caption]
en: Insert where:
uk: Куди вставити:

en: Custom numbering symbols:
uk: Символи нумерації:

en: Index starts:
uk: Починати з:

[ctx: TFRAME_RULESERIALIZE.LABEL_NUMBERINGSYSTEM.CAPTION]
en: Numbering system:
uk: Система нумерації:

en: Repeat:
uk: Повторити:

en: Step:
uk: Крок:

[ctx: TFRAME_RULESERIALIZE.RADIOBUTTON_REPLACECURRENTNAME.CAPTION]
en: Replace current name
uk: Замінити поточне ім'я

[ctx: TFRAME_RULESERIALIZE.RADIOBUTTON_SERIALIZEPOSITION.CAPTION]
en: Position:
uk: Позиція:

[ctx: TFRAME_RULESERIALIZE.RADIOBUTTON_SERIALIZEPREFIX.CAPTION]
en: Prefix
uk: Префікс

[ctx: TFRAME_RULESERIALIZE.RADIOBUTTON_SERIALIZESUFFIX.CAPTION]
en: Suffix
uk: Суфікс

en: Strip all characters except selected
uk: Все, окрім обраного

en: English:
uk: Англійські:

[ctx: TFRAME_RULESTRIP.CHECKBOX_CASESENSITIVE.CAPTION]
en: Case sensitive
uk: Враховувати регістр

en: Brackets:
uk: Дужки:

[ctx: tframe_rulestrip.checkbox_stripdigits.caption]
en: Digits:
uk: Цифри:

[ctx: TFRAME_RULESTRIP.CHECKBOX_STRIPSKIPEXTENSION.CAPTION]
en: Skip extension
uk: Пропускати розширення

en: Symbols:
uk: Символи:

[ctx: tframe_rulestrip.checkbox_stripuserdefined.caption]
en: User defined:
uk: Зазначене:

[ctx: TFRAME_RULESTRIP.RB_WHEREEVERYWHERE.CAPTION]
en: Everywhere
uk: Усюди

[ctx: TFRAME_RULESTRIP.RB_WHERELEADING.CAPTION]
en: Leading
uk: На початку

[ctx: TFRAME_RULESTRIP.RB_WHERETRAILING.CAPTION]
en: Trailing
uk: Наприкінці

en: Alphabet
uk: Алфавіт

[ctx: TFRAME_RULETRANSLIT.CHECKBOX_ADJUSTCASE.CAPTION]
en: Auto case adjustment
uk: Скоригувати регістр

[ctx: TFRAME_RULETRANSLIT.CHECKBOX_SKIPEXTENSION.CAPTION]
en: Skip extension
uk: Пропускати розширення

en: Direction:
uk: Напрямок:

en: Hint:
uk: Підказка:

en: Alphabet is a set of couples represented by letters and separated with an equal sign; they stand for translation of non-english characters to their english representation.
uk: Алфавіт - це набір у вигляді пар літер розділених знаком рівності. Вони використовуються задля передачі не англійських символів їх відповідним еквівалентом із англійського алфавіту.

en: Backward
uk: Зворотний

en: Forward
uk: Прямий

[ctx: TFRAME_RULEUSERINPUT.CB_SKIPEXTENSION.CAPTION]
en: Skip extension
uk: Пропускати розширення

en: Type your new filenames here (one per line):
uk: Введіть тут нові імена файлів (одне на рядок):

en: Load from Text File
uk: Завантажити із текстового файлу

en: Paste from Clipboard
uk: Вставити з буфера обміну

en: Insert after the current name
uk: Вставити після поточного імені

en: Insert in front of the current name
uk: Вставити перед поточним іменем

en: Replace the current name
uk: Замінити поточне ім'я

[ctx: TFRAME_RULEUSERINPUT.SB_OPTIONS.CAPTION]
en: Options
uk: Параметри

[ctx: ufileutils.ssizebytes]
en: bytes
uk: байт

[ctx: ufileutils.ssizegigabyte]
en: GB
uk: ГБ

[ctx: ufileutils.ssizekilobyte]
en: KB
uk: КБ

[ctx: ufileutils.ssizemegabyte]
en: MB
uk: МБ

[ctx: ufileutils.ssizeterabyte]
en: TB
uk: ТБ

en: Duration of an Audio file
uk: Тривалість аудіофайлу

en: Duration of an Audio file in minutes
uk: Тривалість аудіофайлу в хвилинах

en: Duration of an Audio file in seconds
uk: Тривалість аудіофайлу в секундах

en: AVI Duration in H:M:S format
uk: AVI тривалість у форматі Г:Х:С

en: AVI Duration in Minutes
uk: AVI тривалість у хвилинах

en: AVI Duration in Seconds
uk: AVI тривалість у секундах

en: AVI Frames per Second
uk: AVI кадрів у секунду

en: AVI Height in Pixels
uk: AVI висота в пікселях

en: AVI Total amount of Frames
uk: AVI загальна кількість кадрів

en: AVI Video Codec
uk: AVI відео кодек

en: AVI Width in Pixels
uk: AVI ширина у пікселях

en: AVI Dimensions in WxH format
uk: AVI розміри у форматі WxH

en: Binary File Information: Description
uk: Двійкові дані файлу: Опис

en: Binary File Signature: Extension
uk: Двійковий підпис файлу: Розширення

en: Current Date
uk: Поточна дата

en: Summary Information: Author
uk: Загальна інформація: Автор

en: Summary Information: Number of Pages
uk: Загальна інформація: Кількість сторінок

en: Summary Information: Subject
uk: Загальна інформація: Тема

en: Summary Information: Title
uk: Загальна інформація: Назва

en: Email date sent in local time zone
uk: EMail дата надсилання за місцевим часом

en: Email date sent in original time zone
uk: EMail оригінальна дата надсилання

en: Email date sent in UTC time zone
uk: EMail дата надсилання у форматі UTC

en: Email sender
uk: EMail відправник

en: Email subject
uk: EMail тема листа

en: EXIF Original Date
uk: EXIF оригінальна дата

en: EXIF Image Description
uk: EXIF опис зображення

en: EXIF Camera Make
uk: EXIF виробник камери

en: EXIF Camera Model
uk: EXIF модель камери

en: Base name of the file
uk: Базова ім'я файлу

en: File created date
uk: Дата створення файлу

en: File last modified date
uk: Дата останньої зміни файлу

en: Short name in the 8.3 format
uk: Коротке ім'я у форматі 8.3

en: Extension of the file
uk: Розширення файлу

en: Full name of the file
uk: Повне ім'я файлу

en: Full path of the file
uk: Повний шлях до файлу

en: Name of the parent folder
uk: Ім'я батьківської папки

en: Size of file
uk: Розмір файлу

en: Size of file in bytes
uk: Розмір файлу в байтах

en: Size of file in GB
uk: Розмір файлу в ГБ

en: Size of file in KB
uk: Розмір файлу в КБ

en: Size of file in MB
uk: Розмір файлу в МБ

en: FLAC Album
uk: FLAC альбом

en: FLAC Album Artist
uk: FLAC виконавець альбому

en: FLAC Artist
uk: FLAC виконавець

en: FLAC Disc Number
uk: FLAC номер диску

en: FLAC Total Discs
uk: FLAC усього дисків

en: FLAC Genre
uk: FLAC жанр

en: FLAC Title
uk: FLAC назва

en: FLAC Track Number
uk: FLAC номер треку

en: FLAC Total Tracks
uk: FLAC усього треків

en: FLAC Year
uk: FLAC рік

en: CRC32 Checksum of a file
uk: CRC32 контрольна сума файлу

en: MD5 Hash of a file
uk: MD5 хеш файлу

en: SHA1 Hash of a file
uk: SHA1 хеш файлу

en: SHA256 Hash of a file
uk: SHA256 хеш файлу

en: SHA512 Hash of a file
uk: SHA512 хеш файлу

en: Title tag extracted from an HTML file
uk: Значення тегу TITLE з HTML файлу

en: Aspect Ratio of an image
uk: Пропорції зображення

en: Height of an image in pixels
uk: Висота зображення в пікселях

en: Amount of pixels in the image
uk: Кількість пікселів у зображенні

en: Width of an image in pixels
uk: Ширина зображення в пікселях

en: Width and Height of an image in pixels
uk: Ширина та висота зображення в пікселях

en: IPTC Image Caption
uk: IPTC назва зображення

en: IPTC City
uk: IPTC місто

en: IPTC Image Headline
uk: IPTC заголовок зображення

en: IPTC Location Name
uk: IPTC назва розташування

en: IPTC Object Name
uk: IPTC ім'я об'єкта

[ctx: mymetatags.s_metatag_mp3_album]
en: MP3 Album
uk: MP3 альбом

[ctx: mymetatags.s_metatag_mp3_albumartist]
en: MP3 Album Artist
uk: MP3 артист альбому

[ctx: mymetatags.s_metatag_mp3_artist]
en: MP3 Artist
uk: MP3 артист

en: MP3 Disc Number
uk: MP3 номер диску

en: MP3 Total Discs
uk: MP3 усього дисків

[ctx: mymetatags.s_metatag_mp3_genre]
en: MP3 Genre
uk: МР3 жанр

[ctx: mymetatags.s_metatag_mp3_title]
en: MP3 Title
uk: MP3 назва

[ctx: mymetatags.s_metatag_mp3_trackno]
en: MP3 Track Number
uk: MP3 номер треку

en: MP3 Total Tracks
uk: MP3 усього треків

[ctx: mymetatags.s_metatag_mp3_year]
en: MP3 Year
uk: MP3 рік

en: Outlook Message: Body Text
uk: Outlook повідомлення: Текст

en: Outlook Message: Sent date from email header in local time zone
uk: Outlook повідомлення: Дата надсилання згідно із заголовком за місцевим часом

en: Outlook Message: Sent date from email header in original time zone
uk: Outlook повідомлення: Оригінальна дата надсилання згідно із заголовком

en: Outlook Message: Sent date from email header in UTC time zone
uk: Outlook повідомлення: Дата надсилання згідно із заголовком у форматі UTC

en: Outlook Message: Sent date in local time zone
uk: Outlook повідомлення: Дата надсилання за місцевим часом

en: Outlook Message: Sent date in UTC time zone
uk: Outlook повідомлення: Дата надсилання у форматі UTC

[ctx: umetatags.s_metatag_outlook_messageid]
en: Outlook Message: ID
uk: Outlook повідомлення: ID

en: Outlook Message: Sender
uk: Outlook повідомлення: Відправник

en: Outlook Message: Subject
uk: Outlook повідомлення: Тема

en: TIFF Date
uk: TIFF дата

en: TIFF Description
uk: TIFF опис

en: TIFF Make
uk: TIFF знімок

en: TIFF Model
uk: TIFF модель

en: Torrent: Announce URL
uk: Torrent: Анонс URL

en: Torrent: Comment
uk: Torrent: Коментар

en: Torrent: Number of files
uk: Torrent: Кількість файлів

en: Torrent: Creation date in local time zone
uk: Torrent: Дата створення за місцевим часом

en: Torrent: Creation date in UTC time zone
uk: Torrent: Дата створення у форматі UTC

en: Torrent: Hash
uk: Torrent: Хеш

en: Torrent: Name
uk: Torrent: Ім'я

en: Torrent: Publisher
uk: Torrent: Видавець

en: Torrent: Total size
uk: Torrent: Загальний розмір

en: Torrent: Total size in bytes
uk: Torrent: Загальний розмір у байтах

en: Torrent: Total size in GB
uk: Torrent: Загальний розмір у ГБ

en: Torrent: Total size in KB
uk: Torrent: Загальний розмір у КБ

en: Torrent: Total size in MB
uk: Torrent: Загальний розмір у МБ

en: Version Information: Comments
uk: Інформація про версію: Коментарі

en: Version Information: Company
uk: Інформація про версію: компанія

en: Version Information: Copyright
uk: Інформацію про версію: Авторські права

en: Version Information: Description
uk: Інформацію про версію: Опис

en: Version Information: File Version
uk: Інформація про версію: Версія файлу

en: Version Information: Product
uk: Інформацію про версію: Продукт

en: Version Information: Product Version
uk: Інформація про версію: Версія продукту

en: WMA Album
uk: WMA альбомів

en: WMA Album Artist
uk: WMA виконавець альбому

en: WMA Artist
uk: WMA виконавець

en: WMA Disc Number
uk: WMA номер диску

en: WMA Total Discs
uk: WMA усього дисків

en: WMA Genre
uk: WMA жанр

en: WMA Title
uk: WMA назва

en: WMA Track Number
uk: WMA номер треку

en: WMA Total Tracks
uk: WMA усього треків

en: WMA Year
uk: WMA рік

en: Custom alphabetic
uk: Зазначені літери

en: Custom numeric
uk: Зазначені цифри

en: Decimal digits
uk: Десяткові цифри

en: English letters
uk: Англійські літери

en: Roman numerals
uk: Римські цифри

en: Simplified Chinese
uk: Спрощена китайська

en: Pascal Script Compile
uk: Компіляція скриптів Pascal

en: Exception
uk: Виняток

en: Pascal Script Execute
uk: Виконання скрипта Pascal

en: Included file not found: %s
uk: Включений файл не знайдено: %s

en: Line
uk: Рядок

en: Unknown error (check units and libraries)
uk: Невідома помилка (перевірте вузли та бібліотеки)

en: Preset file not found:
uk: Файл пресету не знайдено:

en: Failed to load a preset.
uk: Не вдалося завантажити пресет.

en: Failed to save a preset.
uk: Не вдалося зберегти пресет.

en: Not able to create a directory for a license file.
uk: Не вдалося створити каталог для файлу ліцензії.

en: Contact email
uk: Контактний Email

en: Contact name
uk: Контактне ім'я

en: Failed to delete file:
uk: Не вдалося видалити файл:

en: Failed to load license data:
uk: Не вдалося завантажити ліцензійні дані:

en: Failed to save license data:
uk: Не вдалося зберегти ліцензійні дані:

en: Issue date
uk: Дата видачі

en: License
uk: Ліцензія

en: Licensed to
uk: Власник ліцензії

en: License has been blacklisted.
uk: Ліцензію внесено до чорного списку.

en: License expiry
uk: Термін дії ліцензії

en: License has expired.
uk: Термін дії ліцензії закінчився.

en: License is invalid!
uk: Ліцензія недійсна!

en: Failed to load the license.
uk: Не вдалося завантажити ліцензію.

en: You need to renew the license in order to activate the product.
uk: Щоб активувати продукт, вам потрібно оновити ліцензію.

en: Failed to remove the license.
uk: Не вдалося видалити ліцензію.

en: License has been removed.
uk: Ліцензію було видалено.

en: Your license is outside of the upgrade period.
uk: Ваша ліцензія знаходиться поза періодом оновлення.

en: Number of computers
uk: Кількість комп'ютерів

en: Registration code is invalid.
uk: Неприпустимий код реєстрації.

en: Registration file not found.
uk: Файл реєстрації не знайдено.

en: Failed to read registration file.
uk: Не вдалося прочитати файл реєстрації.

en: Registration has been successful!
uk: Реєстрація пройшла успішно!

en: Upgrade expiry
uk: Термін дії оновлення

en: Duplicate in the list
uk: Дублікат у списку

en: New path exceeds the length limit
uk: Новий шлях перевищує обмеження довжини

en: Destination file already exists
uk: Файл призначення вже існує

en: Contains invalid characters
uk: Містить неприпустимі символи

en: Parent path changed earlier in the list
uk: Батьківський шлях змінено раніше у списку

en: Add text padding to length %s with "%s" characters
uk: Додати літери до довжини %s використовуючи "%s" символи

en: Add zero padding to length %s
uk: Додати нулі до довжини %s

en: Adjust time by %d days
uk: Скорегувати час на %d день(дня,днів)

en: Adjust time by %d hours
uk: Скорегувати час на %d годин(у,и)

en: Adjust time by %d milliseconds
uk: Скорегувати час на %d мілісекунд(у,и)

en: Adjust time by %d minutes
uk: Скорегувати час на %d хвилин(у,и)

en: Adjust time by %d months
uk: Скорегувати час на %d місяць(я,ів)

en: Adjust time by %d seconds
uk: Скорегувати час на %d секунд(у,и)

en: Adjust time by %d years
uk: Скорегувати час на %d рік(роки,років)

en: after
uk: після

en: all
uk: усе

en: all characters except
uk: усі символи, окрім

en: All lower case
uk: Усі нижній регістр

en: All upper case
uk: Усі верхній регістр

en: and pad to length
uk: й заповнити до довжини

en: append
uk: додати

en: Append new extension
uk: Додати нове розширення

en: as Prefix
uk: як префікс

en: as Suffix
uk: як суфікс

en: at Position
uk: у позиції

[ctx: urulesex.s_rules_autocaseadjustment]
en: Auto case adjustment
uk: Підлаштовувати регістр

en: before
uk: перед

en: Cannot edit rule configuration.
uk: Не вдалося змінити конфігурацію правила.

en: Capitalize and preserve
uk: З великої та зберегти регістр

en: Capitalize every word
uk: Кожне слово з великої літери

en: case sensitive
uk: враховувати регістр

en: Change extension to
uk: Змінити розширення на

en: characters
uk: літери

en: Convert to %s from %s
uk: Перетворити в %s із %s

en: Custom long months
uk: Особливі довгі назви місяців

en: Custom short months
uk: Особливі короткі назви місяців

[ctx: myrulesex.s_rules_delete]
en: Delete
uk: Видалити

[ctx: myrulesex.s_rules_delete_current_name]
en: Delete current name
uk: Видалити поточне ім'я

en: delimiters
uk: роздільники

en: Detect using binary signature
uk: Виявити за допомогою двійкового підпису

en: everywhere
uk: усюди

en: exact pattern of delimiters
uk: точний шаблон роздільників

en: Extension lower case
uk: Розширення нижнього регістру

en: Extension upper case
uk: Розширення верхнього регістру

en: files
uk: файл(и)

en: file(s) to
uk: файл(и,ів) у

en: file(s) with
uk: файл(и,ів) із

en: first
uk: перший

[ctx: myrulesex.s_rules_first_letter_capital]
en: First letter capital
uk: Перша літера велика

en: Fix spaces
uk: Виправити пробіли

en: Force case fragments
uk: Регістр фрагментів

en: from Delimiter
uk: від роздільника

en: from Position
uk: від позиції

[ctx: myrulesex.s_rules_insert]
en: Insert
uk: Вставити

en: Insert space in front of capitals
uk: Вставити пробіл перед великими літерами

en: Invert case
uk: Інвертувати регістр

en: last
uk: останній

[ctx: myrulesex.s_rules_leading]
en: leading
uk: на початку

en: leave delimiter
uk: залишити роздільник

en: Left side
uk: Ліворуч

en: new names are not defined
uk: нові імена не визначено

en: New pattern
uk: Новий шаблон

en: Normalize spaces
uk: Нормалізувати пробіли

en: parts
uk: частини

en: positions
uk: позиції

en: Prefix names of
uk: Префікс імен

en: Prepare for SharePoint
uk: Підготовка до SharePoint

[ctx: urulesex.s_rules_randomwithlengthusingcharacters]
en: Random with length %s using characters "%s"
uk: Випадкова з довжиною %s за допомогою символів "%s\

[ctx: myrulesex.s_rules_remove]
en: Remove
uk: Прибрати

[ctx: urulesex.s_rules_removezeropadding]
en: Remove zero padding
uk: Видалити заповнення нулями

en: Remove extension
uk: Видалити розширення

en: repeat
uk: повтор

[ctx: myrulesex.s_rules_replace]
en: Replace
uk: Замінити

en: Replace expression
uk: Замінити вираз

en: Replace with spaces
uk: Замінити на пробіли

en: replacing current name
uk: замінюючи поточне ім'я

en: reset index every
uk: скинути після

en: reset index if file name changes
uk: скинути у разі зміни імені файлу

en: reset index if folder changes
uk: скинути у разі зміни папки

en: Right side
uk: Праворуч

en: right-to-left
uk: справа наліво

en: Incremental from
uk: Поступова, починаючи з

en: Random with length
uk: Випадкова, з довжиною

en: Set names of
uk: Встановити імена

[ctx: urulesex.s_rules_skipextension]
en: Skip extension
uk: Пропускати розширення

en: skip extension
uk: пропускати розширення

en: skip versions
uk: пропустити версії

en: Split by
uk: Розділити за

en: step
uk: крок

[ctx: myrulesex.s_rules_strip]
en: Strip
uk: Вирізати

en: Strip out contents of brackets
uk: Вирізати вміст дужок

en: Suffix names of
uk: Суфікс імен

[ctx: myrulesex.s_rules_trailing]
en: trailing
uk: наприкінці

en: Transliterate
uk: Транслітерувати

en: try unique
uk: бажано унікальні

en: until Count reaches
uk: поки лічильник не досягне

en: until Delimiter
uk: до роздільника

en: until the End
uk: до кінця

en: using "%s" system with "%s" symbols
uk: використовуючи систему "%s" з символами "%s"

en: using "%s" system
uk: використовуючи систему "%s"

en: using wildcards
uk: використовуючи підстановку

en: Rule configuration uses deprecated random serialization, please use a separate dedicated rule instead.
uk: Конфігурація правила використовує застарілу випадкову серіалізацію, замість цього використовуйте спеціально призначене правило.

[ctx: urulesex.s_rules_wholewordsonly]
en: Whole words only
uk: Лише слова повністю

en: whole words
uk: слова повністю

en: with
uk: на

en: Selected folder does not exist!
    
    %s
uk: Вибрана папка не існує!
    
    %s

en: Meta tags are currently disabled.
    
    Do you want to enable them?
uk: Підтримку мета-тегів зараз вимкнено!
    
    Хочете увімкнути її?

en: Would you like to open a Quick Guide?
uk: Хочете відкрити Короткий посібник?

en: Folders: %d scanned, %d selected.
uk: Папки: %d перевірено, %d вибрано.

[ctx: mystrings.msg_browsegotofoldercaption]
en: Go To Folder
uk: Перейти до папки

en: Enter a full path to the folder that you want to go to:
uk: Введіть повний шлях до папки, в яку ви хочете перейти:

en: Failed to change current working directory.
uk: Не вдалося змінити поточний робочий каталог.

en: Operation of Copying and Cutting Files will place selected files into the Clipboard for later usage.
    Note: All files will be pasted into the same directory no matter where they were initially located!
    
    Are you sure you want to proceed?
uk: Операції копіювання та вирізання файлів поміщає вибрані файли в буфер обміну для подальшого використання.
    Примітка: Всі файли буде вставлено в той же каталог незалежно від того, де вони були спочатку розташовані!
    
    Ви впевнені, що хочете продовжити?

en: INVALID FORMAT
uk: НЕПРАВИЛЬНИЙ ФОРМАТ

en: Rule Comment
uk: Коментар до правила

en: Enter a comment for the rule:
uk: Введіть коментар для правила:

en: File already exists!
    Overwrite it?
uk: Такий файл уже існує!
    Перезаписати його?

en: Total: %d
    Marked: %d
    Selected: %d
uk: Усього: %d
    Позначено: %d
    Вибрано: %d

en: Do you want to fix conflicting new names for %s files?
    
    This operation may take several minutes...
uk: Ви дійсно хочете виправити конфліктні нові імена %s файлів?
    
    Ця операція може тривати декілька хвилин...

en: Go To Line
uk: Перехід до рядка

en: Enter the line number:
uk: Введіть номер рядка:

en: Hint: You can check the details by enabling the "Error" column.
uk: Підказка: Ви можете перевірити деталі включивши стовпець "Помилка".

en: You are launching ReNamer for the first time.
uk: Ви запускаєте ReNamer в перший раз.

en: %d new filename(s) out of %d in the list were changed!
uk: %d нових імен файлів із %d у списку було змінено!

en: Nothing to rename!
uk: Немає нічого для перейменування!

en: Operation failed due to an error:
uk: Операція не вдалася через помилки:

en: Original Path: %s
    New Path: %s
    
    New Name is already taken by another file, delete that file permanently?
uk: Вихідний шлях: %s
    Новий шлях: %s
    
    Нове ім'я вже використовується іншим файлом, видалити цей файл назавжди?

en: Compiled successfully!
uk: Успішно скомпільовано!

en: No Saved Scripts were found!
uk: Збережені скрипти не знайдено!

[ctx: mystrings.msg_pascalscriptsaveinvalid]
en: Incorrect Name!
uk: Неправильне ім'я!

en: Enter a name for a script:
uk: Введіть ім'я скрипта:

en: Save Script
uk: Зберегти скрипт

en: Delete "%s" preset?
uk: Видалити "%s" пресет?

en: You are about to edit Preset file(s) manualy!
    If you are not sure in what you're doing - press Cancel.
    
    Proceed with this action?
uk: Ви збираєтеся редагувати файл(и) пресету вручну!
    Якщо ви не впевнені в тому, що робите - натисніть кнопку "Скасувати".
    
    Продовжити виконання цієї дії?

en: Could not copy the "%s" preset!
uk: Не вдалося скопіювати "%s" пресет!

en: Could not delete the "%s" preset!
uk: Не вдалося видалити "%s" пресет!

en: Could not rename the "%s" preset!
uk: Не вдалося перейменувати "%s" пресет!

en: New Name:
uk: Нове ім'я:

en: Rename Preset
uk: Перейменувати пресет

en: Preview process has been terminated due to a critical error:
    
    %s
uk: Процес перегляду було перервано внаслідок критичної помилки:
    
    %s

en: %d file(s) failed to rename!
uk: %d файл(и,ів) не вдалося перейменувати!

en: All New Names are empty!
    
    Hint: Configure the Rules and click Preview button.
uk: Всі нові імена порожні!
    
    Підказка: Налаштуйте правила і натисніть кнопку "Переглянути".

en: %d file(s) skipped because unchanged.
uk: %d файл(и,ів) пропущено, бо вони не змінилися.

en: %d file(s) skipped because unmarked.
uk: %d файл(и,ів) пропущено як не позначений(і).

en: %d file(s) successfully renamed.
uk: %d файл(и,ів) успішно перейменовано.

en: Use this rule to change the case of the filename.
uk: Це правило дає змогу змінювати регістр імені файлу.

en: Use this rule to clean up the filename.
uk: Це правило дає змогу очищати імена файлів.

en: Use this rule to delete text from the filename.
uk: Це правило дає змогу видалити частину імені файлу.

en: Use this rule to change extension of the file.
uk: Це правило дає змогу змінювати розширення файлу.

en: Use this rule to insert text into the filename.
uk: Це правило дає змогу вставляти текст в ім'я файлу.

en: Use this rule to add or remove padding in number sequences.
uk: Це правило дає змогу додавати або видаляти заповнення числових послідовностей.

en: Use this rule to script a user defined manipulations with filename.
uk: Це правило дає змогу користувачу виконувати маніпуляції з ім'ям файлу за допомогою скрипта.

en: Use this rule to insert random sequences of characters into the filename.
uk: Це правило дає змогу вставляти в ім'я файлу випадкову послідовність.

en: Use this rule to separate parts of the filename and rearrange them in a new pattern.
uk: Це правило дає змогу розділити частини імені файлу і переставити згідноа новому шаблону.

en: Use this rule to change format of date/time values in the filename.
uk: Це правило дає змогу змінити формат значень дати та часу в імені файлу.

en: Use this rule to replace text in the filename using regular expressions.
uk: Це правило дає змогу замінити текст в імені файлу за допомогою регулярних виразів.

en: Use this rule to remove text from the filename.
uk: Це правило дає змогу видалити текст із імені файлу.

en: Use this rule to replace text in the filename.
uk: Це правило дає змогу замінити текст в імені файлу.

en: Use this rule to serialize the filename (add incremental numbers).
uk: Це правило дає змогу послідовно пронумерувати імена файлів.

en: Use this rule to strip sets of characters from the filename.
uk: Це правило дає змогу видалити набори символів із імені файлу.

en: Use this rule to transliterate letters in the filename from one language into another.
uk: Це правило дає змогу транслітерувати літери в імені файлу з однієї мови в іншу.

en: Use this rule to assign names of files to the lines of text.
uk: Це правило дає змогу задати нові імена файлів у вигляді списку.

en: Please select a folder:
uk: Будь ласка, виберіть папку:

en: Are you sure you want to execute shell action on %d files?
uk: Ви впевнені, що хочете виконати дану дію з %d файлом(ами)?

en: Could not open the following file:
    
    %s
    
    Error: %s (%d).
uk: Не вдається відкрити такий файл:
    
    %s
    
    Помилка: %s (%d).

[ctx: mystrings.msg_translitsaveinvalid]
en: Incorrect Name!
uk: Неправильне ім'я!

en: Enter a name for a translit:
uk: Введіть ім'я алфавіту:

en: Save Translit
uk: Зберегти алфавіт

en: Are you sure you want to undo renaming operation for %d file(s)?
    
    Hint: You can check undo paths by enabling the "Old Path" column.
uk: Ви дійсно хочете скасувати операцію перейменування %d файлу(ів)?n
    Підказка: Ви можете перевірити шляхи файлів для скасування, включивши стовпець "Старий шлях".

en: Nothing to undo!
uk: Нічого скасовувати!

en: Undo operation results:
    
    %d out of %d file(s) restored successfully!
uk: Результати скасування:
    
    %d із %d файлу(ів) успішно відновлено!

en: Seems that ReNamer is currently running.
    Please close it, before continuing...
uk: SСхоже, що ReNamer вже запущено.
    _акрийте програму, перш ніж продовжити...

en: %d of which have a duplicate in the list.
uk: %d із них дублюється у списку.

en: %d of which exceed max path length limitation.
uk: %d із них перевищує обмеження максимальної довжині шляху.

en: %d of which conflict with an existing file.
uk: %d із них конфліктує з наявними шляхами.

en: %d of which contain invalid characters.
uk: %d із них містить неприпустимі символи.

en: %d of which have a parent path changed earlier in the list.
uk: %d із них має батьківський шлях змінений раніше в списку.

en: Successfully validated!
uk: Успішно перевірено!

en: Do you want to validate %s files?
    
    This operation may take several minutes...
uk: Ви дійсно хочете перевірити %s файлів?
    
    Ця операція може тривати декілька хвилин...

en: Validation has failed due to issues with %d file(s).
uk: Перевірка не вдалася через проблеми з %d файлом(ами).

[ctx: mystrings.name_addrule]
en: Add Rule
uk: Додати правило

[ctx: mystrings.name_addrulestext]
en: Click here to add a rule
uk: Натисніть тут, щоб додати правило

en: Add to ReNamer
uk: Додати в ReNamer

en: Line = %d, Position = %d, Right = %d, Selection = %d
uk: Рядок = %d, Положення = %d, Праворуч = %d, Вибрано = %d

en: Browse Scripts...
uk: Перегляд скриптів...

en: Browse Translits...
uk: Перегляд алфавітів...

[ctx: mystrings.name_cancelsorting]
en: Cancel Sorting
uk: Скасувати сортування

[ctx: mystrings.name_dragfilestext]
en: Drag your files here
uk: Перетягніть ваші файли сюди

[ctx: mystrings.name_editrule]
en: Edit Rule
uk: Редагувати правило

en: %s files
uk: Файлів: %s

en: %s files (%s)
uk: Файлів: %s (%s)

[ctx: mystrings.name_filters]
en: Filters
uk: Фільтри

en: %s folders
uk: Папок: %s

[ctx: mystrings.name_loadwithpreset]
en: Load with Preset
uk: Завантажити з пресетом

[ctx: mystrings.name_markbymaskcaption]
en: Mark by Mask
uk: Позначити за маскою

[ctx: mystrings.name_markbymaskprompt]
en: Multiple masks can be separated by semicolons. For example: *.jpg;*.doc
    
    Masks:
uk: Декілька масок можна розділити крапкою з комою. Наприклад: *.jpg;*.doc
    
    Маски:

en: Overwrite
uk: Перезаписати

[ctx: mystrings.name_rename]
en: Rename
uk: Перейменувати

[ctx: mystrings.name_renamewithpreset]
en: Rename with Preset
uk: Перейменувати за допомогою пресету

en: Case
uk: Регістр

en: Clean Up
uk: Очищення

[ctx: mystrings.name_rule_delete]
en: Delete
uk: Видалити

[ctx: mystrings.name_rule_extension]
en: Extension
uk: Розширення

[ctx: mystrings.name_rule_insert]
en: Insert
uk: Вставити

en: Padding
uk: Заповнення

en: Pascal Script
uk: Скрипт (Pascal)

en: Randomize
uk: Рандомізація

en: Rearrange
uk: Переставити

en: Reformat Date
uk: Формат дати

en: Regular Expressions
uk: Регулярні вирази

[ctx: mystrings.name_rule_remove]
en: Remove
uk: Прибрати

[ctx: mystrings.name_rule_replace]
en: Replace
uk: Замінити

en: Serialize
uk: Нумерація

[ctx: mystrings.name_rule_strip]
en: Strip
uk: Вирізати

en: Translit
uk: Транслітерація

en: User Input
uk: Список імен

en: Save Rule
uk: Зберегти правило

en: Save Script...
uk: Зберегти скрипт...

en: Save Translit...
uk: Зберегти алфавіт...

[ctx: mystrings.name_selectbyextensioncaption]
en: Select by Extension
uk: Вибрати за розширенням

en: Multiple extensions can be separated by semicolons. For example: jpg;doc
    
    Extensions (without dots):
uk: Декілька розширень можна розділити крапкою з комою. Наприклад: jpg;doc
    
    Розширення (без крапок):

en: Select by Filename Length
uk: Вибрати за довжиною імені

en: More than N characters:
uk: Більше ніж N символів:

[ctx: mystrings.name_selectbymaskcaption]
en: Select by Mask
uk: Вибрати за маскою

[ctx: mystrings.name_selectbymaskprompt]
en: Multiple masks can be separated by semicolons. For example: *.jpg;*.doc
    
    Masks:
uk: Декілька масок можна розділити крапкою з комою. Наприклад: *.jpg;*.doc
    
    Маски:

en: Undo
uk: Скасувати

en: Undo %d file(s)
uk: Скасувати перейменування %d файлу(ів)

[ctx: ustrings.sdatetimedays]
en: Days
uk: день(дня,днів)

[ctx: ustrings.sdatetimehours]
en: Hours
uk: годин(у,и)

[ctx: ustrings.sdatetimemilliseconds]
en: Milliseconds
uk: мілісекунд(у,и)

[ctx: ustrings.sdatetimeminutes]
en: Minutes
uk: хвилин(у,и)

[ctx: ustrings.sdatetimemonths]
en: Months
uk: місяць(я,ів)

[ctx: ustrings.sdatetimeseconds]
en: Seconds
uk: секунд(у,и)

[ctx: ustrings.sdatetimeyears]
en: Years
uk: рік(роки,років)

en: All files
uk: Усі файли

en: Any file
uk: Будь-який файл

en: Archives
uk: Архіви

en: Batch file
uk: Пакетний файл

en: comma separated
uk: розділені комою

en: Documents
uk: Документи

en: Music
uk: Музика

en: Pictures
uk: Зображення

en: Play list
uk: Плейлист

[ctx: ustrings.sfilterspresets]
en: Presets
uk: Пресети

en: tab separated
uk: розділені табуляцією

en: Text files
uk: Текстові файли

en: Text list
uk: Текстовий список
