Icaros - en to uk_UA translation catalogue (172 entries)

[ctx: #VideoTracks]
en: Video tracks
uk_UA: Доріжки відео

[ctx: #AudioTracks]
en: Audio tracks
uk_UA: Доріжки аудіо

[ctx: #SubtitleTracks]
en: Subtitle tracks
uk_UA: Доріжки субтитрів

[ctx: #ContentCompression]
en: Content compression
uk_UA: Стиснення вмісту

[ctx: #ContainsChapters]
en: Contains chapters
uk_UA: Містить глави

[ctx: #BitDepth]
en: Bit depth
uk_UA: Глибина кольору

[ctx: #SubtitleGroup]
en: Subtitles
uk_UA: Субтитри

[ctx: tglThumbnail]
en: THUMBNAILING
uk_UA: ЕСКІЗИ

[ctx: tglProperty]
en: PROPERTIES
uk_UA: ВЛАСТИВОСТІ

[ctx: tglCache]
en: CACHE
uk_UA: КЕШ

[ctx: tglTools]
en: TOOLS
uk_UA: ІНСТУМЕНТИ

[ctx: tglAbout]
en: ABOUT
uk_UA: ПРО

[ctx: tglUiSettings]
en: ui settings
uk_UA: налаштування інтерфейсу

[ctx: stActivated]
en: ACTIVATED
uk_UA: АКТИВОВАНО

[ctx: stDeactivated]
en: DEACTIVATED
uk_UA: ДЕАКТИВОВАНО

[ctx: stDisabled]
en: DISABLED
uk_UA: ВИМКНУТО

[ctx: stStatic]
en: ENABLED (STATIC)
uk_UA: УВІМКНУТО
    (СТАТИЧНИЙ)

[ctx: stDynamic]
en: ENABLED (DYNAMIC)
uk_UA: УВІМКНУТО
    (ДИНАМІЧНИЙ)

[ctx: stNotInstalled]
en: NOT INSTALLED
uk_UA: НЕ ВСТАНОВЛЕНО

[ctx: stIndexing]
en: INDEXING...
uk_UA: ІНДЕКСУВАННЯ...

[ctx: cptFiletypes]
en: THUMBNAIL FILETYPES
uk_UA: ТИПИ ФАЙЛІВ

[ctx: lblPresets]
en: PRESET:
uk_UA: ЗАДАНИЙ СПИСОК:

[ctx: cptSettings]
en: SETTINGS
uk_UA: НАЛАШТУВАННЯ

[ctx: lblOffset]
en: Thumbnail Offset
uk_UA: Ескіз позиції кадру

[ctx: lblPrefTime]
en: Prefer Timestamp
uk_UA: Задати відмітку часу

[ctx: cbxBlkDtct]
en: Enable black/white frame detection
uk_UA: Увімкнути виявлення чорного/білого кадру

[ctx: lblThreshold]
en: Threshold
uk_UA: Поріг

[ctx: cbxShowOverlay]
en: Display icon overlays on thumbnails
uk_UA: Показувати піктограми файлів на ескізах

[ctx: cbxShowVidAdorn]
en: Display movie reel on video thumbnails
uk_UA: Показувати рамку кіноплівки на ескізах відео

[ctx: cbxCoverArt]
en: Use embedded Cover Art for thumbnails
uk_UA: Використовувати вбудовану обкладинку для ескізів

[ctx: cbxLandscape]
en: Prefer Landscape Covers
uk_UA: В пріоритеті панорамна обкладинка

[ctx: tipAddTypes]
en: Add New Thumbnail Filetypes
uk_UA: Додати новий тип файлу

[ctx: tipBlkDtct]
en: With this option enabled, Icaros will perform a quick and simple
    scan of the grabbed frame. If the frame is either too dark or too
    light, Icaros will skip forward and try to find a better suited frame.
uk_UA: Якщо ця опція увімкнена, Icaros виконає швидке і просте
    сканування захопленого кадру. Якщо кадр є занадто темним або світлим,
    Icaros пропустить його та спробує знайти більш відповідний кадр.

[ctx: tipCoverLand]
en: Some MKV files contain multiple covers. With such files
    Icaros will default to using the first normal/vertical cover.
    This option will make Icaros prioritize landscape/horizontal
    covers instead.
uk_UA: Деякі файли MKV містять кілька обкладинок. У таких випадках
    Icaros за замовчуванням буде використовувати першу звичну/вертикальну обкладинку.
    Ця опція дозволить Icaros використовувати, в пріоритеті панорамну/горизонтальну обкладинку.

[ctx: dlgcptPrstChng]
en: Preset Info
uk_UA: Інфо Заданого списку

[ctx: dlgPrstChng]
en: The current list contains filetypes that are not included in the selected preset.
    
    Do you wish to include these filetypes in the list?
uk_UA: Поточний список містить типи файлів, котрі відсутні у вибраному списку.
    
    Бажаєте додати відсутні типи файлів у список?

[ctx: dlgcptThmbCheck]
en: Thumbnail Check
uk_UA: Перевірка ескізу

[ctx: dlgThmbCheck]
en: The following filetypes did not pass the thumbnail check:
    
    {0}
    
    Do you still wish to add them?
uk_UA: Наступні типи файлів не пройшли перевірку ескізу: 
    
    {0}
    
    Ви все ще бажаєте додати їх?

[ctx: txtThumbUpdater]
en: Drag and drop one or more files and/or folders to this page to refresh their thumbnails/icons
uk_UA: Перетягніть один або кілька файлів та/або тек до цієї сторінки, щоб оновити ескізи/піктограми

[ctx: prstDefault]
en: DEFAULT
uk_UA: ЗА ЗАМОВЧУВАННЯМ

[ctx: prstCommon]
en: COMMON
uk_UA: ЗАГАЛЬНІ

[ctx: prstMostKnown]
en: MOST KNOWN
uk_UA: НАЙБІЛЬШ ВІДОМІ

[ctx: prstCustom]
en: CUSTOM
uk_UA: ВИБІРКОВО

[ctx: txtPropInfo]
en: With  PROPERTIES  activated, Icaros will allow you to view information such as length, width, height, artist etc. in Explorer, for any of the checked filetypes below
uk_UA: З використанням функції ВЛАСТИВОСТІ, Icaros дозволить Вам переглядати таку інформацію як тривалість, ширину та  висоту кадру, виконавця і т.д. у Провіднику Windows, для будь-яких типів файлів зазначених нижче

[ctx: cptVideo]
en: VIDEO
uk_UA: ВІДЕО

[ctx: cptAudio]
en: AUDIO
uk_UA: АУДІО

[ctx: btnSelectAll]
en: Select All
uk_UA: Виділити все

[ctx: btnDeselectAll]
en: Deselect All
uk_UA: Зняти виділення

[ctx: tglIndexer]
en: SETTINGS
uk_UA: НАЛАШТУВАННЯ

[ctx: tglIndexLocs]
en: LOCATIONS
uk_UA: РОЗТАШУВАННЯ

[ctx: lblCacheLocation]
en: Cache Location
uk_UA: Розташування кеша

[ctx: lblDriveRoot]
en: Free Space on [{0}] Drive:
uk_UA: Вільний простір на диску [{0}]:

[ctx: lblMinFreeSpace]
en: Min Free Space
uk_UA: Мінімальний розмір

[ctx: lblMaxCacheSize]
en: Max Cache Size
uk_UA: Максимальний розмір кеша

[ctx: tipMaxCache]
en: Sets the max size limit of the Icaros Cache.
    If 0 is set, the cache size is unlimited.
uk_UA: Виставляє максимальний розмір кеша Icaros.
    Якщо встановлено 0, розмір кеша не обмежений.

[ctx: lblExclTypes]
en: Excluded Filetypes
uk_UA: Типи файлів у винятку

[ctx: tipUsedCache]
en: {0:0.00}% of the available cache space is currently used
uk_UA: В даний момент використовується {0: 0.00}% вільного простору кеша

[ctx: tipCacheSize]
en: Icaros Cache Size
uk_UA: Розмір кеша Icaros

[ctx: lblEntries]
en: {0} entries
uk_UA: Записів: {0}

[ctx: lblCacheTut1]
en: With the Icaros Cache ENABLED, Icaros will keep a local record of all thumbnails in an internal cache.
    This allows Icaros to regenerate any cached thumbnail almost instantly in case Windows Explorer loses them.
uk_UA: При використані функції КЕШ, Icaros зберігатиме локальні записи всіх ескізів у внутрішньому кеші.
    Це дозволить Icaros відновити, будь-який кеш ескізів майже миттєво у випадку, якщо Провідник Windows втратить їх.

[ctx: lblCacheTut2]
en: 
    By adding folders to the LOCATIONS page, and clicking the Build button below, it is possible to fill the cache
    directly from within IcarosConfig.
uk_UA: 
    При додаванні тек на вкладці РОЗТАШУВАННЯ, і натиснувши на кнопку Створити кеш, що  нижче, можна заповнити кеш
    безпосередньо з IcarosConfig.

[ctx: lblCacheSt1]
en: STATIC
uk_UA: СТАТИЧНИЙ

[ctx: lblCacheSt2]
en: DYNAMIC
uk_UA: ДИНАМІЧНИЙ

[ctx: lblCacheStInfo1]
en: allows Icaros to retrieve cached thumbnails, but only IcarosConfig can modify the cache.
uk_UA: дозволяє Icaros отримати кешовані ескізи, але тільки IcarosConfig може змінити кеш.

[ctx: lblCacheStInfo2]
en: allows Icaros to retrieve cached thumbnails, as well as dynamically add any new thumbnails to the cache.
uk_UA: дозволяє Icaros отримати кешовані ескізи, а також динамічно додавати нові ескізи в кеш.

[ctx: lblStatus]
en: Status:
uk_UA: Статус:

[ctx: lblProgress]
en: Progress:
uk_UA: Прогрес:

[ctx: lblCompleted]
en: Completed:
uk_UA: Завершено:

[ctx: lblFailed]
en: Failed:
uk_UA: Помилок:

[ctx: btnFailed]
en: View
uk_UA: Оглянути

[ctx: btnBuild]
en: Build Cache
uk_UA: Створити кеш

[ctx: btnRebuild]
en: Rebuild Cache
uk_UA: Оновити кеш

[ctx: btnCancel]
en: Cancel
uk_UA: Скасувати

[ctx: btnClearCache]
en: Clear Cache
uk_UA: Очистити кеш

[ctx: lblSetLocInfo]
en: At least one location must be added to use the indexer
uk_UA: Потрібно додати щонайменше одне розташування для використання індексації

[ctx: dlgClrIcCache]
en: You are about to delete the Icaros Cache.
    Do you still wish to proceed?
uk_UA: Ви збираєтесь стерти кеш Icaros.
    Ви все ще бажаєте продовжити?

[ctx: dlgCacheLoc]
en: Select a thumbnail cache location
uk_UA: Вибрати розташування кеша ескізів

[ctx: dlgcptFailed]
en: FAILED FILES
uk_UA: НЕВДАЛІ ФАЙЛИ

[ctx: tipOpenDirSelect]
en: Open folder and select file
uk_UA: Відкрити теку та вибрати файл

[ctx: btnSaveList]
en: Save List
uk_UA: Зберегти список

[ctx: stsIdxerInit]
en: Indexer Initialized
uk_UA: Ініціалізація індексування

[ctx: stsCollect]
en: Preparing files for processing...
uk_UA: Підготовка файлів для обробки...

[ctx: stsIdxFiles]
en: Indexing files...
uk_UA: Індексування файлів...

[ctx: stsIdxFolders]
en: Indexing folders...
uk_UA: Індексування тек...

[ctx: stsIdxSuccess]
en: Indexing Completed Successfully
uk_UA: Індексування успішно завершено

[ctx: stsIdxFailed]
en: Indexing Failed
uk_UA: Помилка індексування

[ctx: stsIdxCancel]
en: Indexing was cancelled
uk_UA: Індексування було скасовано

[ctx: stsIdxComplete]
en: Indexing Completed
uk_UA: Індексування завершено

[ctx: stsEHash]
en: Failed to calculate proper file hash
uk_UA: Не вдалося обчислити правильний геш файлу

[ctx: stsEThread]
en: Failed to initialize thread
uk_UA: Не вдалося ініціалізувати потік

[ctx: stsECacheInit]
en: Failed to initialize Icaros Cache
uk_UA: Не вдалося ініціалізувати кеш Icaros

[ctx: stsEServerInit]
en: Failed to initialize Icaros Thumbnail Provider
uk_UA: Не вдалося ініціалізувати постачальника ескізів Icaros

[ctx: stsECacheLimit]
en: Maximum cache size reached
uk_UA: Досягнуто максимальний розмір кеша

[ctx: stsESpaceLimit]
en: Minimum space limit reached
uk_UA: Досягнуто мінімальний рубіж простору

[ctx: stsEDBAccess]
en: Failed to access the database
uk_UA: Не вдалося отримати доступ до бази даних

[ctx: stsEIDXAccess]
en: Failed to access the index
uk_UA: Не вдалося отримати доступ до індексу

[ctx: stsERegAccess]
en: Failed to access the registry
uk_UA: Не вдалося отримати доступ до реєстру

[ctx: stsECleanUp]
en: Clean up was incomplete
uk_UA: Очищення було не повним

[ctx: stsEUnknown]
en: Undetermined result
uk_UA: Невизначений результат

[ctx: btnAdd]
en: Add
uk_UA: Додати

[ctx: btnRemove]
en: Remove
uk_UA: Вилучити

[ctx: btnClear]
en: Clear
uk_UA: Очистити

[ctx: hdrLocation]
en: Included Locations
uk_UA: Долучене розташування

[ctx: hdrViewSize]
en: View Size
uk_UA: Вигляд

[ctx: hdrRecursive]
en: Recursive
uk_UA: Рекурсивно

[ctx: hdrExcluded]
en: Excluded Locations
uk_UA: Розташування у винятку

[ctx: enuSmall]
en: Small
uk_UA: Дрібні

[ctx: enuMedium]
en: Large
uk_UA: Середні

[ctx: enuLarge]
en: XL
uk_UA: Великі

[ctx: dlgAddDir]
en: Please select the directory, you wish to add to the list
uk_UA: Будь ласка, виберіть каталог, який Ви бажаєте додати до списку

[ctx: dlgMoveCache]
en: You are about to change the Cache Location. Would you like to move the existing cache to new the location?
uk_UA: Ви збираєтеся змінити розташування кеша. Бажаєте перенести наявний кеш до нового розташування?

[ctx: cptWinCache]
en: WINDOWS THUMBNAIL CACHE
uk_UA: КЕШ ЕСКІЗІВ WINDOWS

[ctx: lblWinCacheSize]
en: Cache Size:  {0} MB
uk_UA: Розмір кеша:  {0} МБ

[ctx: btnWinCacheClear]
en: Clear
uk_UA: Очистити

[ctx: tipOpenCacheLoc]
en: Open Windows thumbnail cache directory
uk_UA: ВІдкрити теку розташування кеша ескізів Windows

[ctx: cptExplorer]
en: WINDOWS EXPLORER
uk_UA: ПРОВІДНИК WINDOWS

[ctx: btnExpRefresh]
en: Refresh
uk_UA: Оновити

[ctx: btnExpRestart]
en: Restart
uk_UA: Перезавантажити

[ctx: cptResetTypes]
en: RESET NATIVE FILETYPES
uk_UA: СКИДАННЯ РІДНИХ ТИПІВ ФАЙЛІВ

[ctx: btnResetThumb]
en: Reset Thumbnail Filetypes
uk_UA: Скинути ескізи файлів

[ctx: btnResetProps]
en: Reset Property Filetypes
uk_UA: Скинути властивості файлів

[ctx: txtResetLimits]
en: The native filetypes can only be reset while Icaros thumbnailing
    and/or properties are not activated
uk_UA: Рідні типи файлів можна скинути лише тоді, коли ескізи
    та/або властивості Icaros не активовано

[ctx: dlgClrCacheErr]
en: The Thumbnail Cache is currently in use.
     Wait a moment, then try again.
uk_UA: Кеш ескізів використовується в даний момент.
    Зачекайте хвильку, та спробуйте знову.

[ctx: dlgcptExpRestrt]
en: Restart Explorer
uk_UA: Перезавантажити Провідник

[ctx: dlgExpRestrt]
en: Warning!
    Restarting Explorer may interrupt file copy/move operations,
    and may cause certain processes to halt.
    
    Do you wish to continue?
uk_UA: Попередження!
    Перезавантаження Провідника може перервати операції копіювання/переміщення файлу
     і може призвести до зупинки деяких процесів.
    
    Бажаєте продовжити?

[ctx: dlgRstThumb]
en: Are you sure, you want to reset all native filetypes back to their default thumbnail providers?
uk_UA: Ви впевнені, що хочете скинути всі рідні типи файлів до стану за замовчуванням постачальника ескізів?

[ctx: dlgRstProps]
en: Are you sure, you want to reset all native filetypes back to their default property handlers and property lists?
uk_UA: Ви впевнені, що хочете скинути рідні типи файлів до стану за замовчуванням для обробки та списку властивостей?

[ctx: dlgRstSuccess]
en: All native filetypes was reset successfully!
uk_UA: Всі рідні типи файлів були успішно скинуті!

[ctx: lnkSupport]
en: Follow Beta development of Icaros or get support
uk_UA: Стежити за розробкою бета-версії Icaros, або отримати технічну підтримку

[ctx: lblSpcTks]
en: SPECIAL THANKS TO
uk_UA: ОСОБЛИВА ПОДЯКА

[ctx: lblLocalize]
en: LOCALIZATION
uk_UA: ЛОКАЛІЗАЦІЯ

[ctx: cbxPropLocal]
en: Enable Property Localization
uk_UA: Увімкнути властивості локалізації

[ctx: lblTheming]
en: THEME OPTIONS
uk_UA: ТЕМА

[ctx: lblChromeClr]
en: CHROME COLOR
uk_UA: КОЛІРНА ГАММА

[ctx: enuMonoColor]
en: Mono Color
uk_UA: Однобарвність

[ctx: enuColorPerPage]
en: Color Per Page
uk_UA: Різнобарвність вкладок

[ctx: cbxRemWinSize]
en: Remember Window Size
uk_UA: Запам'ятати розмір вікна

[ctx: cbxRemWinPos]
en: Remember Window Position
uk_UA: Запам'ятати позицію вікна

[ctx: cbxAnimation]
en: Disable Page Animations
uk_UA: Вимкнути анімацію вкладок

[ctx: lblGlassOpacity]
en: Glass Overlay Opacity
uk_UA: Прозорість скляної накладки

[ctx: lblGlassDark]
en: Dark
uk_UA: Темніше

[ctx: lblGlassLight]
en: Light
uk_UA: Світліше

[ctx: tipModSettings]
en: To Export/Import/Reset the Icaros settings, thumbnailing
    and properties must be deactivated
uk_UA: Для Експорту/Імпорту/Скидання налаштувань Icaros,
    ескізи та властивості файлів повинні бути деактивовані

[ctx: optExport]
en: Export Settings
uk_UA: Експортувати налаштування

[ctx: optImport]
en: Import Settings
uk_UA: Імпортувати налаштування

[ctx: optReset]
en: Reset All Settings
uk_UA: Скинути налаштування

[ctx: dlgExportLoc]
en: Please chose where you wish to export the Icaros settings
uk_UA: Будь ласка, виберіть куди експортувати налаштування Icaros

[ctx: dlgImportWrn]
en: This will overwrite ALL your existing settings.
    
    Do you still wish to continue?
uk_UA: Це призведе до перезапису ВСІХ наявних налаштувань.
    
    Ви все одно бажаєте продовжити?

[ctx: dlgResetAll]
en: This will reset ALL your existing settings.
    
    Do you still wish to continue?
uk_UA: Це призведе до скидання ВСІХ наявних налаштувань.
    
    Ви все одно бажаєте продовжити?

[ctx: cptResetWrn]
en: Settings Reset Confirmation
uk_UA: Підтвердження скидання налаштувань

[ctx: tipWow64On]
en: Icaros is enabled for 32-bit file dialogs
uk_UA: Icaros ввімкнуто для 32-бітних діалогових вікон

[ctx: tipWow64Off]
en: Icaros is disabled for 32-bit file dialogs
uk_UA: Icaros вимкнуто для 32-бітних діалогових вікон

[ctx: tipBrowse]
en: Browse to location
uk_UA: Вибрати розташування

[ctx: cptDonate]
en: Donate
uk_UA: Пожертва

[ctx: lblDonateTxt]
en: If you like Icaros please consider making a donation to keep up the development of Icaros
uk_UA: Якщо Вам сподобався Icaros,
    будь ласка, розгляньте можливість пожертви для підтримки розвитку Icaros

[ctx: lblFlattrTxt]
en: Become a microdonator to continuously support the development of Icaros
uk_UA: Долучитись до мікропожертв, щоб постійно підтримувати розвиток Icaros

[ctx: lblCreatedBy]
en: Created and developed by
uk_UA: Створено та розроблено

[ctx: tipMail]
en: Send a mail to the developer of Icaros
uk_UA: Написати листа розробнику Icaros

[ctx: tipTwitter]
en: Follow Icaros development on Twitter
uk_UA: Стежити за розробкою Icaros в Twitter

[ctx: swtOn]
en: On
uk_UA: Увім.

[ctx: swtOff]
en: Off
uk_UA: Вимк.

[ctx: btnDone]
en: Done
uk_UA: Готово

[ctx: btnOK]
en: OK
uk_UA: Гаразд

[ctx: btnYes]
en: Yes
uk_UA: Так

[ctx: btnNo]
en: No
uk_UA: Ні

[ctx: dlgcptConf]
en: Confirmation
uk_UA: Підтвердження

[ctx: dlgcptInfo]
en: Info
uk_UA: Інфо

[ctx: btnRstColor]
en: Reset Color
uk_UA: Скинути колір

[ctx: btnMin]
en: Minimize
uk_UA: Згорнути

[ctx: btnMax]
en: Maximize
uk_UA: Розгорнути

[ctx: btnResDown]
en: Restore Down
uk_UA: Відновити

[ctx: btnClose]
en: Close
uk_UA: Закрити
