Icaros - en to hy_AM translation catalogue (169 entries)

[ctx: #VideoTracks]
en: Video tracks
hy_AM: Վիդեո շավիղներ

[ctx: #AudioTracks]
en: Audio tracks
hy_AM: Աուդիո շավիղներ

[ctx: #SubtitleTracks]
en: Subtitle tracks
hy_AM: Ենթագրեր

[ctx: #ContentCompression]
en: Content compression
hy_AM: Պարունակության սեղմում

[ctx: #ContainsChapters]
en: Contains chapters
hy_AM: Պարունակում է գլուխներ

[ctx: #SubtitleGroup]
en: Subtitles
hy_AM: Ենթագրեր

[ctx: tglThumbnail]
en: THUMBNAILING
hy_AM: ՄԱՆՐԱՊԱՏԿԵՐ

[ctx: tglProperty]
en: PROPERTIES
hy_AM: ՀԱՏԿՈՒԹՅՈՒՆ

[ctx: tglCache]
en: CACHE
hy_AM: ԳԱՂՏՆԱՐԱՆ

[ctx: tglTools]
en: TOOLS
hy_AM: ԳՈՐԾԻՔՆԵՐ

[ctx: tglAbout]
en: ABOUT
hy_AM: ԾՐԱԳՐԻ ՄԱՍԻՆ

[ctx: tglUiSettings]
en: ui settings
hy_AM: միջերեսի կարգավորումներ

[ctx: stActivated]
en: ACTIVATED
hy_AM: ԱԿՏԻՎԱՑՎԱԾ

[ctx: stDeactivated]
en: DEACTIVATED
hy_AM: ԱՊԱԱԿՏԻՎԱՑՎԱԾ

[ctx: stDisabled]
en: DISABLED
hy_AM: ԱՆՋԱՏՎԱԾ

[ctx: stStatic]
en: ENABLED (STATIC)
hy_AM: ՄԻԱՑՎԱԾ
    (ՍՏԱՏԻԿ)

[ctx: stDynamic]
en: ENABLED (DYNAMIC)
hy_AM: ՄԻԱՑՎԱԾ
    (ԴԻՆԱՄԻԿ)

[ctx: stNotInstalled]
en: NOT INSTALLED
hy_AM: ՉՏԵՂԱԴՐՎԱԾ

[ctx: stIndexing]
en: INDEXING...
hy_AM: ԻՆԴԵՔՍԱՎՈՐՎՈՒՄ Է...

[ctx: cptFiletypes]
en: THUMBNAIL FILETYPES
hy_AM: ՖԱՅԼԱՏԵՍԱԿԻ ՄԱՆՐԱՊԱՏԿԵՐՆԵՐ

[ctx: lblPresets]
en: PRESET:
hy_AM: ԿԱՆԽԱՆՇՈՒՄˋ

[ctx: cptSettings]
en: SETTINGS
hy_AM: ԿԱՐԳԱՎՈՐՈՒՄՆԵՐ

[ctx: lblOffset]
en: Thumbnail Offset
hy_AM: Մանրապատկերի հավասարացում

[ctx: lblPrefTime]
en: Prefer Timestamp
hy_AM: Նախընտրել ժամակնիք

[ctx: cbxBlkDtct]
en: Enable black/white frame detection
hy_AM: Միացնել սև/սպիտակ կադրի գտնում

[ctx: lblThreshold]
en: Threshold
hy_AM: Շեմˋ

[ctx: cbxShowOverlay]
en: Display icon overlays on thumbnails
hy_AM: Ցուցադրել պատկերակի պատիչները մանրապատկերի վրա

[ctx: cbxCoverArt]
en: Use embedded Cover Art for thumbnails
hy_AM: Մանրապատկերների համար կիրառել զետեղված նկարի կազմ

[ctx: cbxLandscape]
en: Prefer Landscape Covers
hy_AM: Նախընտրել լանդշաֆտային կազմեր

[ctx: tipAddTypes]
en: Add New Thumbnail Filetypes
hy_AM: Ավելացնել ֆայլի նոր մանրապատկեր

[ctx: tipBlkDtct]
en: With this option enabled, Icaros will perform a quick and simple
    scan of the grabbed frame. If the frame is either too dark or too
    light, Icaros will skip forward and try to find a better suited frame.
hy_AM: Այս ընտրանքի միացումով, Icaros-ը հեշտ ու արագ կկատարի
    գրավված կադրի զննում։ Եթե կադրը նույնպես շատ մութ կամ պայծառ է,
    Icaros-ը առաջ կանցնի և կփորձի գտնել ավելի հարմար կադր։

[ctx: tipCoverLand]
en: Some MKV files contain multiple covers. With such files
    Icaros will default to using the first normal/vertical cover.
    This option will make Icaros prioritize landscape/horizontal
    covers instead.
hy_AM: Որոշ MKV ֆայլեր կարող են պարունակել բազում կազմեր։ Այդպիսի ֆայլերի հետ
    Icaros-ը լռելյայն կօգտագործի առաջին նորմալ/ուղղահայաց կազմը։
    Այս ընտրանքը կփոխարինի Icaros-ի առաջնահերթ լանդշաֆտ/հորիզոնական
    կազմերին։

[ctx: dlgcptPrstChng]
en: Preset Info
hy_AM: Կանխանշման մասին

[ctx: dlgPrstChng]
en: The current list contains filetypes that are not included in the selected preset.
    
    Do you wish to include these filetypes in the list?
hy_AM: Ընթացիկ ցանկը պարունակում է ֆայլատեսակներ, որոնք չեն ներառվել ընտրված կանխանշումում։
    
    Ցանկանո՞ւմ եք ներառել այս ֆայլատեսակները ցանկում։

[ctx: dlgcptThmbCheck]
en: Thumbnail Check
hy_AM: Մանրապատկերի ստուգում

[ctx: dlgThmbCheck]
en: The following filetypes did not pass the thumbnail check:
    
    {0}
    
    Do you still wish to add them?
hy_AM: Հետևյալ ֆայլատեսակները մանրապատկերի ստուգում չեն անցելˋ
    
    {0}
    
    Դեռ ցանկանո՞ւմ եք ավելացնել դրանք։

[ctx: txtThumbUpdater]
en: Drag and drop one or more files and/or folders to this page to refresh their thumbnails/icons
hy_AM: Քաշեք և գցեք մեկ կամ ավելի ֆայլեր և/կամ պանակներ այս էջում, դրանց մանրապատկերները/պատկերակները թարմացնելու համար

[ctx: prstDefault]
en: DEFAULT
hy_AM: ԼՌԵԼՅԱՅՆ

[ctx: prstCommon]
en: COMMON
hy_AM: ԸՆԴՀԱՆՈՒՐ

[ctx: prstMostKnown]
en: MOST KNOWN
hy_AM: ԱՌԱՎԵԼ ՀԱՅՏՆԻ

[ctx: prstCustom]
en: CUSTOM
hy_AM: ԸՆՏՐՈՎԻ

[ctx: txtPropInfo]
en: With  PROPERTIES  activated, Icaros will allow you to view information such as length, width, height, artist etc. in Explorer, for any of the checked filetypes below
hy_AM: ՀԱՏԿՈՒԹՅՈՒՆՆԵՐԻ ակտիվացմամբ, Icaros-ը կթույլատրի տեսնել տեղեկություն, ինչպիսին է երկարությունը, լայնությունը, բարձրությունը, կատարողը և այլն։ Explorer-ում, ներքևի որևէ ստուգված ֆայլատեսակի համար

[ctx: cptVideo]
en: VIDEO
hy_AM: ՎԻԴԵՈ

[ctx: cptAudio]
en: AUDIO
hy_AM: ԱՈՒԴԻՈ

[ctx: btnSelectAll]
en: Select All
hy_AM: Ընտրել բոլորը

[ctx: btnDeselectAll]
en: Deselect All
hy_AM: Հանել ընտրումը

[ctx: tglIndexer]
en: SETTINGS
hy_AM: ԿԱՐԳԱՎՈՐՈՒՄՆԵՐ

[ctx: tglIndexLocs]
en: LOCATIONS
hy_AM: ՎԱՅՐԵՐ

[ctx: lblCacheLocation]
en: Cache Location
hy_AM: Գաղտնարանի վայրը

[ctx: lblDriveRoot]
en: Free Space on [{0}] Drive:
hy_AM: [{0}] պնակում ազատ էˋ

[ctx: lblMinFreeSpace]
en: Min Free Space
hy_AM: Նվազ․ ազատ տարածք

[ctx: lblMaxCacheSize]
en: Max Cache Size
hy_AM: Առավ․ գաղտնարանի չափ

[ctx: tipMaxCache]
en: Sets the max size limit of the Icaros Cache.
    If 0 is set, the cache size is unlimited.
hy_AM: Նշում է Icaros-ի գաղտնարանի առավելագույն սահմանաչափ։
    Եթե նշված է 0, ապա գաղտնարանի չափը անսահմանափակ է։

[ctx: lblExclTypes]
en: Excluded Filetypes
hy_AM: Բացառված ֆայլատեսակներ

[ctx: tipUsedCache]
en: {0:0.00}% of the available cache space is currently used
hy_AM: Հասանելի գաղտնարանի տարածքից {0:0.00}% ներկայումս օգտագործվել է

[ctx: tipCacheSize]
en: Icaros Cache Size
hy_AM: Icaros-ի գաղտնարանի չափ

[ctx: lblEntries]
en: {0} entries
hy_AM: {0} գրառումներ

[ctx: lblCacheTut1]
en: With the Icaros Cache ENABLED, Icaros will keep a local record of all thumbnails in an internal cache.
    This allows Icaros to regenerate any cached thumbnail almost instantly in case Windows Explorer loses them.
hy_AM: Icaros-ի գաղտնարանը ՄԻԱՑՆԵԼՈՎ, Icaros-ը կպահի տեղական տեսագրված բոլոր մանրապատկերները ներքին գաղտնարանում։
    Սա գրեթե անմիջապես թույլատրում է Icaros-ին վերստեղծել որևէ պահված մանրապատկեր, երբ Windows Explorer-ը կորցնում է դրանք։

[ctx: lblCacheTut2]
en: 
    By adding folders to the LOCATIONS page, and clicking the Build button below, it is possible to fill the cache
    directly from within IcarosConfig.
hy_AM: 
    Պանակները ՎԱՅՐԵՐԻ էջում ավելացնելով և սեղմելով ներքևի Կառուցել կոճակը, հնարավոր է դառնում լրացնել գաղտնարանը
    ուղիղ IcarosConfig-ից։

[ctx: lblCacheSt1]
en: STATIC
hy_AM: ՍՏԱՏԻԿ

[ctx: lblCacheSt2]
en: DYNAMIC
hy_AM: ԴԻՆԱՄԻԿ

[ctx: lblCacheStInfo1]
en: allows Icaros to retrieve cached thumbnails, but only IcarosConfig can modify the cache.
hy_AM: թույլատրում է Icaros-ին վերստանալ պահված մանրապատկերները, բայց միայն IcarosConfig-ը կարող է փոփոխել գաղտնարանը։

[ctx: lblCacheStInfo2]
en: allows Icaros to retrieve cached thumbnails, as well as dynamically add any new thumbnails to the cache.
hy_AM: թույլատրում է Icaros-ին վերստանալ պահված մանրապատկերները, ինչպես նաև դինամիկորեն գաղտնարանում ավելացնել որևէ նոր մանրապատկեր։

[ctx: lblStatus]
en: Status:
hy_AM: Կարգավիճակˋ

[ctx: lblProgress]
en: Progress:
hy_AM: Ընթացքˋ

[ctx: lblCompleted]
en: Completed:
hy_AM: Ավարտվածˋ

[ctx: lblFailed]
en: Failed:
hy_AM: Ձախողվածˋ

[ctx: btnFailed]
en: View
hy_AM: Տեսնել

[ctx: btnBuild]
en: Build Cache
hy_AM: Կառուցել գաղտնարան

[ctx: btnRebuild]
en: Rebuild Cache
hy_AM: Վերակառուցել գաղտնարանը

[ctx: btnCancel]
en: Cancel
hy_AM: Չեղարկել

[ctx: btnClearCache]
en: Clear Cache
hy_AM: Մաքրել գաղտնարանը

[ctx: lblSetLocInfo]
en: At least one location must be added to use the indexer
hy_AM: Համենայնդեպս մեկ վայր պետք է ավելացվի, ինդեքսավորումը կիրառելու համար

[ctx: dlgClrIcCache]
en: You are about to delete the Icaros Cache.
    Do you still wish to proceed?
hy_AM: Դուք պատրաստվում եք ջնջել Icaros-ի գաղտնարանը։
    Դեռ ցանկանո՞ւմ եք կատարել դա։

[ctx: dlgCacheLoc]
en: Select a thumbnail cache location
hy_AM: Ընտրել մանրապատկերի գաղտնարանի վայրը

[ctx: dlgcptFailed]
en: FAILED FILES
hy_AM: ՁԱԽՈՂՎԱԾ ՖԱՅԼԵՐ

[ctx: tipOpenDirSelect]
en: Open folder and select file
hy_AM: Բացել պանակը և ընտրել ֆայլ

[ctx: btnSaveList]
en: Save List
hy_AM: Պահպանել ցանկը

[ctx: stsIdxerInit]
en: Indexer Initialized
hy_AM: Ինդեքսավորման նախապատրաստում

[ctx: stsCollect]
en: Preparing files for processing...
hy_AM: Պատրաստվում է ֆայլերը մշակելու...

[ctx: stsIdxFiles]
en: Indexing files...
hy_AM: Ինդեքսավորվում են ֆայլերը...

[ctx: stsIdxFolders]
en: Indexing folders...
hy_AM: Ինդեքսավորվում են պանակները...

[ctx: stsIdxSuccess]
en: Indexing Completed Successfully
hy_AM: Ինդեքսավորումը ավարտվել է հաջողությամբ

[ctx: stsIdxFailed]
en: Indexing Failed
hy_AM: Ինդեքսավորումը ձախողվել է

[ctx: stsIdxCancel]
en: Indexing was cancelled
hy_AM: Ինդեքսավորումը կասեցվել է

[ctx: stsIdxComplete]
en: Indexing Completed
hy_AM: Ինդեքսավորումը ավարտվել է

[ctx: stsEHash]
en: Failed to calculate proper file hash
hy_AM: Ձախողվել է հաշվարկել ֆայլի ճիշտ հաշ արժեքը

[ctx: stsEThread]
en: Failed to initialize thread
hy_AM: Ձախողվել է նախապատրաստել հոսքը

[ctx: stsECacheInit]
en: Failed to initialize Icaros Cache
hy_AM: Ձախողվել է նախապատրաստել Icaros-ի գաղտնարանը

[ctx: stsEServerInit]
en: Failed to initialize Icaros Thumbnail Provider
hy_AM: Ձախողվել է նախապատրաստել Icaros-ի մանրապատկերի սպասարկիչը

[ctx: stsECacheLimit]
en: Maximum cache size reached
hy_AM: Գաղտնարանի չափը հասել է առավելագույնի

[ctx: stsESpaceLimit]
en: Minimum space limit reached
hy_AM: Տարածքի սահմանը հասել է նվազագույնի

[ctx: stsEDBAccess]
en: Failed to access the database
hy_AM: Ձախողվել է մուտք գործել տվ․ բազա

[ctx: stsEIDXAccess]
en: Failed to access the index
hy_AM: Ձախողվել է մուտք գործել ինդեքս

[ctx: stsERegAccess]
en: Failed to access the registry
hy_AM: Ձախողվել է մուտք գործել գրանցատեղի

[ctx: stsECleanUp]
en: Clean up was incomplete
hy_AM: Մաքրումը եղել է անավարտ

[ctx: stsEUnknown]
en: Undetermined result
hy_AM: Անորոշ արդյունք

[ctx: btnAdd]
en: Add
hy_AM: Ավելացնել

[ctx: btnRemove]
en: Remove
hy_AM: Ջնջել

[ctx: btnClear]
en: Clear
hy_AM: Մաքրել

[ctx: hdrLocation]
en: Included Locations
hy_AM: Ներառված վայրեր

[ctx: hdrViewSize]
en: View Size
hy_AM: Տեսնել չափը

[ctx: hdrRecursive]
en: Recursive
hy_AM: Ռեկուրսիվ

[ctx: hdrExcluded]
en: Excluded Locations
hy_AM: Բացառված վայրեր

[ctx: enuSmall]
en: Small
hy_AM: Փոքր

[ctx: enuMedium]
en: Large
hy_AM: Պարզ

[ctx: enuLarge]
en: XL
hy_AM: Խոշոր

[ctx: dlgAddDir]
en: Please select the directory, you wish to add to the list
hy_AM: Խնդրում ենք ընտրել հասցեագիրք, որտեղ ցանկանում եք ավելացնել ցանկը

[ctx: dlgMoveCache]
en: You are about to change the Cache Location. Would you like to move the existing cache to new the location?
hy_AM: Դուք պատրաստվում եք փոխել գաղտնարանի վայրը։ Կցանկանայի՞ք եղած գաղտնարանը նոր վայր տեղափոխել։

[ctx: cptWinCache]
en: WINDOWS THUMBNAIL CACHE
hy_AM: WINDOWS-Ի ՄԱՆՐԱՊԱՏԿԵՐԻ ԳԱՂՏՆԱՐԱՆ

[ctx: lblWinCacheSize]
en: Cache Size:  {0} MB
hy_AM: Գաղտնարանի չափˋ  {0} ՄԲ

[ctx: btnWinCacheClear]
en: Clear
hy_AM: Մաքրել

[ctx: tipOpenCacheLoc]
en: Open Windows thumbnail cache directory
hy_AM: Բացել Windows մանրապատկերի գաղտնարանի հասցեագիրքը

[ctx: btnExpRefresh]
en: Refresh
hy_AM: Թարմացնել

[ctx: btnExpRestart]
en: Restart
hy_AM: Վերսկսել

[ctx: cptResetTypes]
en: RESET NATIVE FILETYPES
hy_AM: ԶՐՈՅԱՑՆԵԼ ՍԵՓԱԿԱՆ ՖԱՅԼԱՏԵՍԱԿՆԵՐԸ

[ctx: btnResetThumb]
en: Reset Thumbnail Filetypes
hy_AM: Զրոյացնել մանրապատկերի ֆայլատեսակները

[ctx: btnResetProps]
en: Reset Property Filetypes
hy_AM: Զրոյացնել հատկության ֆայլատեսակները

[ctx: txtResetLimits]
en: The native filetypes can only be reset while Icaros thumbnailing
    and/or properties are not activated
hy_AM: Սեփական ֆայլատեսակները կարող են միայն զրոյացվել մինչ Icaros-ը մանրապատկերում է
    և/կամ հատկությունները չեն ակտիվացված

[ctx: dlgClrCacheErr]
en: The Thumbnail Cache is currently in use.
     Wait a moment, then try again.
hy_AM: Մանրապատկերի գաղտնարանը ներկայումս օգտագործվում է։
     Սպասեք մի պահ, և կրկին փորձեք։

[ctx: dlgcptExpRestrt]
en: Restart Explorer
hy_AM: Վերամեկնարկել Explorer-ը

[ctx: dlgExpRestrt]
en: Warning!
    Restarting Explorer may interrupt file copy/move operations,
    and may cause certain processes to halt.
    
    Do you wish to continue?
hy_AM: Ուշադրությո՛ւն
    Explorer-ի վերամեկնարկումը կարող է ընդհատել ֆայլի պատճենման/տեղափոխման գործողությունները,
    և հանգեցնել որոշակի ընթացքների կանգի։
    
    Ցանկանո՞ւմ եք շարունակել։

[ctx: dlgRstThumb]
en: Are you sure, you want to reset all native filetypes back to their default thumbnail providers?
hy_AM: Իսկապե՞ս ցանկանում եք զրոյացնել բոլոր սեփական ֆայլատեսակները, դեպի իրենց լռելյայն մանրապատկերի սպասարկիչներ։

[ctx: dlgRstProps]
en: Are you sure, you want to reset all native filetypes back to their default property handlers and property lists?
hy_AM: Իսկապե՞ս ցանկանում եք զրոյացնել բոլոր սեփական ֆայլատեսակները դեպի իրենց լռելյայն հատկության մշակիչներ և ցանկեր։

[ctx: dlgRstSuccess]
en: All native filetypes was reset successfully!
hy_AM: Բոլոր սեփական ֆայլատեսակները հաջողությա՛մբ զրոյացվել են։

[ctx: lnkSupport]
en: Follow Beta development of Icaros or get support
hy_AM: Հետևեք Icaros-ի Բետա զարգացմանը կամ ստացեք օգնություն

[ctx: lblSpcTks]
en: SPECIAL THANKS TO
hy_AM: ՀԱՏՈՒԿ ՇՆՈՐՀԱԿԱԼՈՒԹՅՈՒՆˋ

[ctx: lblLocalize]
en: LOCALIZATION
hy_AM: ՏԵՂԱՅՆԱՑՈՒՄ

[ctx: cbxPropLocal]
en: Enable Property Localization
hy_AM: Միացնել հատկանիշների տեղայնացումը

[ctx: lblTheming]
en: THEME OPTIONS
hy_AM: ԹԵՄԱՅԻ ԸՆՏՐԱՆՔՆԵՐ

[ctx: lblChromeClr]
en: CHROME COLOR
hy_AM: ԳՈՒՅՆԻ ՆԵՐԿԱՊՆԱԿ

[ctx: enuMonoColor]
en: Mono Color
hy_AM: Մոնոգունային

[ctx: enuColorPerPage]
en: Color Per Page
hy_AM: Տարբեր գույներով

[ctx: cbxRemWinSize]
en: Remember Window Size
hy_AM: Հիշել պատուհանի չափը

[ctx: cbxRemWinPos]
en: Remember Window Position
hy_AM: Հիշել պատուհանի դիրքը

[ctx: cbxAnimation]
en: Disable Page Animations
hy_AM: Անջատել էջի անիմացիաները

[ctx: lblGlassOpacity]
en: Glass Overlay Opacity
hy_AM: Ապակե թափանցիկություն

[ctx: lblGlassDark]
en: Dark
hy_AM: Մութ

[ctx: lblGlassLight]
en: Light
hy_AM: Լուսավոր

[ctx: tipModSettings]
en: To Export/Import/Reset the Icaros settings, thumbnailing
    and properties must be deactivated
hy_AM: Icaros-ի կարգավորումները արտահանելու/ներմուծելու/զրոյացնելու, մանրապատկերման
    և հատկությունների համար պետք է լինի ապաակտիվացված

[ctx: optExport]
en: Export Settings
hy_AM: Արտահանել կարգավորումները

[ctx: optImport]
en: Import Settings
hy_AM: Ներմուծել կարգավորումները

[ctx: optReset]
en: Reset All Settings
hy_AM: Զրոյացնել բոլոր կարգավորումները

[ctx: dlgExportLoc]
en: Please chose where you wish to export the Icaros settings
hy_AM: Խնդրում ենք ընտրել, թե որտեղ եք ցանկանում արտահանել Icaros-ի կարգավորումները

[ctx: dlgImportWrn]
en: This will overwrite ALL your existing settings.
    
    Do you still wish to continue?
hy_AM: Սա կվրագրի ԲՈԼՈՐ Ձեր եղած կարգավորումները։
    
    Դեռ ցանկանո՞ւմ եք շարունակել։

[ctx: dlgResetAll]
en: This will reset ALL your existing settings.
    
    Do you still wish to continue?
hy_AM: Սա կզրոյացնի ԲՈԼՈՐ Ձեր եղած կարգավորումները։
    
    Դեռ ցանկանո՞ւմ եք շարունակել։

[ctx: cptResetWrn]
en: Settings Reset Confirmation
hy_AM: Կարգավորումների զրոյացման հաստատում

[ctx: tipWow64On]
en: Icaros is enabled for 32-bit file dialogs
hy_AM: Icaros-ը միացված է 32 բիթ ֆայլի եկխոսություններում

[ctx: tipWow64Off]
en: Icaros is disabled for 32-bit file dialogs
hy_AM: Icaros-ը անջատված է 32 բիթ ֆայլի եկխոսություններում

[ctx: tipBrowse]
en: Browse to location
hy_AM: Դիտարկել վայր

[ctx: cptDonate]
en: Donate
hy_AM: Նվիրաբերել

[ctx: lblDonateTxt]
en: If you like Icaros please consider making a donation to keep up the development of Icaros
hy_AM: Եթե հավանում եք Icaros-ը, խնդրում ենք կատարել նվիրաբերում, Icaros-ի զարգացումը բարձր պահելու համար

[ctx: lblFlattrTxt]
en: Become a microdonator to continuously support the development of Icaros
hy_AM: Դարձեք փոքր բարերար, Icaros-ի զարգացմանը շարունակական աջակցելու համար

[ctx: lblCreatedBy]
en: Created and developed by
hy_AM: Ստեղծել և զարգացրել էˋ

[ctx: tipMail]
en: Send a mail to the developer of Icaros
hy_AM: Ուղարկել էլ․ նամակ Icaros-ի զարգացնողին

[ctx: tipTwitter]
en: Follow Icaros development on Twitter
hy_AM: Հետևեք Icaros-ի զարգացմանը Twitter-ում

[ctx: swtOn]
en: On
hy_AM: Միաց

[ctx: swtOff]
en: Off
hy_AM: Անջ

[ctx: btnDone]
en: Done
hy_AM: Պատրաստ է

[ctx: btnOK]
en: OK
hy_AM: Լավ

[ctx: btnYes]
en: Yes
hy_AM: Այո

[ctx: btnNo]
en: No
hy_AM: Ոչ

[ctx: dlgcptConf]
en: Confirmation
hy_AM: Հաստատում

[ctx: dlgcptInfo]
en: Info
hy_AM: Տեղեկություն

[ctx: btnRstColor]
en: Reset Color
hy_AM: Զրոյացնել գույնը

[ctx: btnMin]
en: Minimize
hy_AM: Փոքրացնել

[ctx: btnMax]
en: Maximize
hy_AM: Խոշորացնել

[ctx: btnResDown]
en: Restore Down
hy_AM: Վերականգնել ցած

[ctx: btnClose]
en: Close
hy_AM: Փակել
